Hooaja avamine

Vasta
Janno
Postitusi: 1945
Liitunud: 15 Mai 2007, 20:25
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Janno » 30 Juun 2008, 10:49

Pole eriti sel teemal julgenud piiksatada, kuna ei ole veel isegi 100% kindel et masin selleks ajaks sõidukorras.Loodan küll sel kolmapäeval-neljapäeval kätte saada ja viimased asjad siis käppelt korda teha.

Retsept meestele, kes kava kokku panid.Kui ise kaasa ei rääkinud siis õigus vinguda puudub.Küll natuke kaugele tuur viib aga mis seal ikka :)

Ise liitun tuuriga arvatavasti laupäeval, sest kaardilugeja reedel kaarti lugeda ei saa.Telefonid on ju olemas nii,et probleemi ei tohiks olla.
Cooper Sport
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 30 Juun 2008, 14:49

Janno kirjutas: Retsept meestele, kes kava kokku panid.Kui ise kaasa ei rääkinud siis õigus vinguda puudub.Küll natuke kaugele tuur viib aga mis seal ikka :)
Minu ettepanek oli vaid ürituse parendamiseks tehtud. Ja tuur peabki viima kaugemale kui Harjumaa :wink: Pealinna inimeste silmaringi laiendamiseks. Pealegi on Mini sõitmiseks mõeldud. Sõidame siis!

Muuseas - kes kolonni eesotsas tempot tegema hakkab, peaks arvestama sellega, et 99% autode spidomeeter valetab. Ja neist 99% allapoole. S.t. kontrollige kusagil maanteel enne ära kui suur see viga on. Kose ja Ardu juures on näiteks need tablood olemas. Tallinna sissesõidul Tartu maanteel ka. Siis ei jää maanteel kolonn kellegile jalgu, kes lubatud sõidukiirusega sõidab. Ega Mini pole mingi äpu, et normaalses tempos ei suudaks püsida maanteel. Eksole. Muidu niikuinii arvatakse, et ega see üks õige auto ole.
Kasutaja avatar
Octavianus
Postitusi: 204
Liitunud: 18 Apr 2007, 23:55
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Octavianus » 30 Juun 2008, 16:01

me sõidame Piibet pidi. Lällarid esimesel ja tagumisel autol.
ja kiiret pole kuskile :)

igaks juhuks panen oma telefoninumbri siia - 56577749 ja Erik.

ja infoks - iga tunniga lisandub osalejaid nii et asi tõotab tulla tore!
Less is More. Mini is Great.
Kasutaja avatar
Argo
Postitusi: 439
Liitunud: 23 Okt 2006, 08:57
Asukoht: Tallinna tänavad

Postitus Postitas Argo » 30 Juun 2008, 16:11

Oleks väga tore, kui need kes endast veel mingil põhjusel märku andnud pole, seda kindlasti lähiajal teeks. Kas siis siin foorumis või Erikuga otse kontakteerudes. Siis saab parema ülevaate tulijate arvust, kust ja millal tulevad ning plaanida natuke täpsemalt seda nädalavahetuse ajakava.

2 nädalat veel jäänud :P
Janno
Postitusi: 1945
Liitunud: 15 Mai 2007, 20:25
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Janno » 30 Juun 2008, 20:06

Erik, parema ülevaate saamiseks võid siia teha ühe postituse, milles listid kõik kes lubanud kohale ilmuda.Saab kogunejatest parema ülevaate.
Cooper Sport
Kasutaja avatar
Octavianus
Postitusi: 204
Liitunud: 18 Apr 2007, 23:55
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Octavianus » 30 Juun 2008, 21:22

Argo
Usku (Allegro)
Harri
MinuMini
Janno
Ranno (loodetavasti)
Marti85
Tiina
Octavianus
Karl
Rustang Juniorid
Retro
Mini omanik Räpinast (nime kahjuks ei tea)
Henri
Margus
Yff

nagu eelmine Tuur näitas, osad klubilised ei tee suud lahti enne kui nad on kohale veerenud kohtumispaika, nii et nimekiri loodetavasti kasvab.
Viimati muutis Octavianus, 10 Juul 2008, 13:31, muudetud 6 korda kokku.
Less is More. Mini is Great.
Kasutaja avatar
Mehis
Postitusi: 317
Liitunud: 23 Okt 2007, 10:11
Asukoht: Tallinn/Nõmme
Kontakt:

Postitus Postitas Mehis » 30 Juun 2008, 22:02

Kõigi eelduste kohaselt olen koos kaardilugejaga ikkagi tulijad, ebakindlus veel selles kas saab ülevaatuselt läbi ja kas kõik toimib kuna pole kodutänavatelt kaugemale jõudnud testima.
MinuMini
Postitusi: 125
Liitunud: 06 Mär 2008, 10:19
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas MinuMini » 01 Juul 2008, 16:22

Päris hea nimekiri on juba praegu koos :)

Lahe oleks vaadata ˇ20 mini korraga :twisted:
Kasutaja avatar
Octavianus
Postitusi: 204
Liitunud: 18 Apr 2007, 23:55
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Minide Balti kokkutulek

Postitus Postitas Octavianus » 01 Juul 2008, 20:30

Minide Balti kokkutulek või midagi sellist toimuks hetke seisuga augusti viimasel nädalavahetusel Jurmalas kämpingus.
Lisaks Poola minid.
Igatahes asja aetakse hetkel! Räägime täpsemalt tuuril.
Less is More. Mini is Great.
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Re: Minide Balti kokkutulek

Postitus Postitas mikk » 02 Juul 2008, 00:12

Octavianus kirjutas:Minide Balti kokkutulek või midagi sellist toimuks hetke seisuga augusti viimasel nädalavahetusel Jurmalas kämpingus.
Lisaks Poola minid.
Igatahes asja aetakse hetkel! Räägime täpsemalt tuuril.
:!: Mis-mis. Räägi kohe. Või veel parem - tee uus teema. Augustikuu oleks mulle juba mokkamööda. Siis ilmselt ka Kristjan olemas ja meil Lätis sõpru kohe kamaluga :wink:
Kasutaja avatar
Octavianus
Postitusi: 204
Liitunud: 18 Apr 2007, 23:55
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Octavianus » 02 Juul 2008, 00:47

ma tean, Mikk. Alex meenutas sind ja sinu kollast väga hea sõnaga IMM-lt :)

aga olen siis yhenduses nii Lithuania kui Latvia miniklubidega ja räägime nii IMM 2009-st kui ka selle aasta sees veel toimuda võivast Mini Balticust.

Täpsema info saamisel postitan selle kohe. Jah, uus teema on OK mõte.

Tehtud 8)
Less is More. Mini is Great.
Kasutaja avatar
Margus
Postitusi: 182
Liitunud: 05 Sept 2005, 15:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Margus » 02 Juul 2008, 16:27

Mina olen ka tuurile tulija aga ei tea veel kas miniga või kellegi kaardilugejana, sõltub kas saan auto liikuma.
rustang

Postitus Postitas rustang » 04 Juul 2008, 11:34

Rustangi nooremad väljaanded on hakkamist täis tulemas, eile sai ka Minile värske ülevaatus selga.
Janno
Postitusi: 1945
Liitunud: 15 Mai 2007, 20:25
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Janno » 07 Juul 2008, 23:12

Hetke seisuga olen siis tulemas koos kaardilugejaga.Kui just midagi suurt takistust (Mini poolt) ette tulemas ei ole :)
Cooper Sport
t6ksti

Postitus Postitas t6ksti » 08 Juul 2008, 14:01

Seoses tähtsa juubeliga pole mul võimalik teiega 11 ja 12 koos olla, aga ühineksin hea meelega 13. juuli hommikul.
Minuga ühineks veel kaardilugeja ning kui ülevaatluse härrad on lahked ja lasevad läbi äsja miniomanikuks saanud klassiõe, siis ühineb ka tema oma mõnusa Miniga ning võtaks kaardilugejaks Hr. Kristjan Maruste naisukese. :wink:

Kandke siis meid ka igaksjuhuks nimekirja, et Ränduri pubis iste ikka olemas oleks, kuid pead ei saa anda, et kindlasti tulla saame :(
Lisaks võiks keegi orgunnijatest oma telefoni numbri anda, et me teid ikka üles leiaksime...

Kohtumiseni!
Vasta