Miniklubi särgid

Mayfair1985

Postitus Postitas Mayfair1985 » 17 Mär 2005, 10:47

Anonymous kirjutas:ilus nägi välja muidu tatrtus on oa tänavas alguse poole kus tehakse särke ja muid vidinaid ma isegi olen näinud auto numbri alust kuhu oli kirjutatud
umbes nii mul ei ole hästi meeles kuidagi nii: mis sa minu sabas sörgid kas siis ei näe, et niigi olen eksinud
ahja kui ühe korra seal käisin ja küsisin palju näiteks maksab autole aknapeale seest ppolt kleebitav kleeps siis ütles oleneb kogusest
100 tükki 900 krooni eest mõistlik hind vast ma ei tea. :roll:
Kui kleepse vaja siis neid ma saan väga soodsalt !
Mayfair1985

Re: Miniklubi särgid

Postitus Postitas Mayfair1985 » 17 Mär 2005, 10:49

Anonymous kirjutas:
Kristjan kirjutas:Seoses uue koduka ja uute värvilahendustega on jälle päevakorda kerkinud mõte teha Miniklubi sümboolikaga särgid. Särk ise peaks olema umbes sama värvi mis kodulehe taust (beež, helepruun) ja siis laseks logo sinna peale...

Põhim. tahaks küsida kas kellegil on kogemusi särkide tegmisega ja loomulikult ootaks ka mõtteid ja ideid kujunduse kohapealt. Ise olen teinud Tartus Kaubahallis (T-Särgipood) ja pean ütlema , et seal käis küll asi väga kärmelt ja meeldivalt. Asi oli suht odav ka pildi trükkimine vist maksis midagi 40.- kr kanti.
No kuskile Kaubahalli või T-särgipoodi pole küll mõtet trükkima minna, see oleks paras raha raiskamine. Meil siis tehtud Märtini särgid, trükitud korralikus kohas , 2 aastat käin ikka särk jummala ok ja pilt ka...
Vasta