Miniklubi särgid

Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Miniklubi särgid

Postitus Postitas Kristjan » 04 Juul 2004, 19:54

Seoses uue koduka ja uute värvilahendustega on jälle päevakorda kerkinud mõte teha Miniklubi sümboolikaga särgid. Särk ise peaks olema umbes sama värvi mis kodulehe taust (beež, helepruun) ja siis laseks logo sinna peale...

Põhim. tahaks küsida kas kellegil on kogemusi särkide tegmisega ja loomulikult ootaks ka mõtteid ja ideid kujunduse kohapealt. Ise olen teinud Tartus Kaubahallis (T-Särgipood) ja pean ütlema , et seal käis küll asi väga kärmelt ja meeldivalt. Asi oli suht odav ka pildi trükkimine vist maksis midagi 40.- kr kanti.
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 19 Aug 2004, 18:08

TEEME SÄRGID VÕI EI TEE!!!??? Saaks üritusel kätte... :idea:
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 20 Aug 2004, 15:15

Teeme. Sõltuvalt soovijate arvust tuleb hinnavahemik 160-220.
Kes tahavad saada, teevad nii - saadavad mulle e-maili, kuhu kirjutavad särkide arvu (võib ju omale mitu ja võib ka naisele või sõbrale kingiks), särkide suuruse(d) ja makseviisi. Tähtaeg on särkide jaoks kaks nädalat nii et KOHE tuleb soovi avaldada.
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Särgid

Postitus Postitas Kristjan » 20 Aug 2004, 22:47

Kas sa oled kuskilt särgid juba leidnud ja kust sa seda tegemist uurisid...? :roll: See sinu särk oleks ikka ideaalne, see V-kaeluse ja tumepruunide varukate/kaeluse äärtega.
Kasutaja avatar
ranno
Postitusi: 313
Liitunud: 01 Juul 2004, 19:27
Asukoht: talin
Kontakt:

Postitus Postitas ranno » 21 Aug 2004, 14:46

1tk XL- maksmine nagu tegijale endale sobib.
Kasutaja avatar
Una
Postitusi: 89
Liitunud: 21 Juul 2004, 12:18
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Una » 24 Aug 2004, 15:41

Mulle palun L suurus ja 1 ühik. Maksan nagu kästakse - ette või taha, sulas või ülekandega
Kasutaja avatar
Harri
Postitusi: 500
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:57
Asukoht: Tartu

Särkidest

Postitus Postitas Harri » 26 Aug 2004, 14:31

Mulle sobib XL ja 1 tk. Arvan, et võiksid olla nagu Kristjan pakkus....V kaeluse ja tumepruunide varrukatega. Maksan nagu öeldakse.....
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Polo Tipping

Postitus Postitas Kristjan » 03 Sept 2004, 22:36

Otsustasime sisi üheskoos , et teeme uued särgid polo põhjale. Tegin ka kavandid milline peaks meie särk enam-vähem välja nägema hakkama. Muutuda võib veel see mini kujutis meie logos. Aga praeguse kavandi leiate siit: http://miniklubi.torumarket.ee/s2rk/polokavand.gif
PS! Ärge tagant vaates särgil seda ülemist otsa tähele pange, see jääb ikka ilus beež mitte selline käkerdis nagu sel kavandil ta mul sai :oops:

Vaadake , uurige , kommenteerige....
Kasutaja avatar
ranno
Postitusi: 313
Liitunud: 01 Juul 2004, 19:27
Asukoht: talin
Kontakt:

Postitus Postitas ranno » 07 Sept 2004, 10:43

Mis see särgitüübi nimi oli?
Millised on senini parimad pakkumised särk koos kirjadega?
Ühevärvi trükk?

----
Fifaa küsib asja eest 348.- /1tk.
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 26 Sept 2004, 13:18

Em kas see särgiasi on ka kuhugipoole edasi arenenud? Oleks tore teada.......


The Mighty Krissu
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 27 Sept 2004, 17:10

Mina ei ole vahepeal liigutanud. Kaks pakkumist on käes ja "istun nende otsas", sest oli veel inimesi kes lubasid oma tutvate kaudu uurida, et kes, kus, kui palju ja kuidas. Et siis vaatame edasi. Muidu ma võiks või hommepäev ära tellida. Ja siis kogun kohe raha kah. 400.- nägu või kui üle kümne tahtja siis vist ca 310.- vms
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 27 Sept 2004, 19:53

Väga hea eks ma siis uuri ka oma tuttavate käest :) Mul nimelt uue pinginaabri ema tegelvat ka sellega ....
Külaline

Postitus Postitas Külaline » 26 Okt 2004, 14:55

ilus nägi välja muidu tatrtus on oa tänavas alguse poole kus tehakse särke ja muid vidinaid ma isegi olen näinud auto numbri alust kuhu oli kirjutatud
umbes nii mul ei ole hästi meeles kuidagi nii: mis sa minu sabas sörgid kas siis ei näe, et niigi olen eksinud
ahja kui ühe korra seal käisin ja küsisin palju näiteks maksab autole aknapeale seest ppolt kleebitav kleeps siis ütles oleneb kogusest
100 tükki 900 krooni eest mõistlik hind vast ma ei tea. :roll:
minies

Postitus Postitas minies » 26 Okt 2004, 15:07

Anonymous kirjutas:ilus nägi välja muidu tatrtus on oa tänavas alguse poole kus tehakse särke ja muid vidinaid ma isegi olen näinud auto numbri alust kuhu oli kirjutatud
umbes nii mul ei ole hästi meeles kuidagi nii: mis sa minu sabas sörgid kas siis ei näe, et niigi olen eksinud
ahja kui ühe korra seal käisin ja küsisin palju näiteks maksab autole aknapeale seest ppolt kleebitav kleeps siis ütles oleneb kogusest kui palju tellitakse, mida rohkem seda odavam.
100 tükki 900 krooni eest mõistlik hind vast ma ei tea. :roll:
unustasin öelda, et alati mis on särgile märgitud ei vasta tõele mul oli särk mis nüüd muidugi ribadeks märge XL ja mõelda vaid teise firma särk ainult L
kuigi mõlemad oli ühe suurused. Ikka enne proovige selga ja siis otsusdage millist suurust tahate.

ma ei tea kui palju maksab üks miniklubi polo maksab nii, et tellida ma ei sa veel kui ei tea hinda. kui hind on mõistlik siis tellin ehk kaks. suurused
XL ja kui hind on mõistlik siis tellin ka veel L suuruse.

tegin vale klahvi vajutuse , et saada eelvaadet saatsin mina ta hoopiski ära. minu poolsed vabandused kuna osa teksti kordub
miniest...
Külaline

Re: Miniklubi särgid

Postitus Postitas Külaline » 13 Mär 2005, 22:33

Kristjan kirjutas:Seoses uue koduka ja uute värvilahendustega on jälle päevakorda kerkinud mõte teha Miniklubi sümboolikaga särgid. Särk ise peaks olema umbes sama värvi mis kodulehe taust (beež, helepruun) ja siis laseks logo sinna peale...

Põhim. tahaks küsida kas kellegil on kogemusi särkide tegmisega ja loomulikult ootaks ka mõtteid ja ideid kujunduse kohapealt. Ise olen teinud Tartus Kaubahallis (T-Särgipood) ja pean ütlema , et seal käis küll asi väga kärmelt ja meeldivalt. Asi oli suht odav ka pildi trükkimine vist maksis midagi 40.- kr kanti.
Vasta