Mis arvate kui teeks suveks Miniklubi T-särgid?

Vasta
Kasutaja avatar
Mehis
Postitusi: 317
Liitunud: 23 Okt 2007, 10:11
Asukoht: Tallinn/Nõmme
Kontakt:

Mis arvate kui teeks suveks Miniklubi T-särgid?

Postitus Postitas Mehis » 12 Mai 2008, 09:25

Kas oleks huvilisi sellisele mõttele, oleks ju tore suvel näiteks ühisel Minirunil neid kanda. Millised ja kuidas ja kus teha võikski siin ühise arutelu käigus välja selgitada.
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 12 Mai 2008, 13:46

http://www.miniklubi.com/foorum/viewtopic.php?t=11

Kui kuna nüüd on juba nii palju uusi liikmeid siis on asjal iva! Samas peaks asjaga rahulikult tegutsema, eelmine kord tahtsime saada tumepruune aga saime hoopis kolehallid.
Kasutaja avatar
Mehis
Postitusi: 317
Liitunud: 23 Okt 2007, 10:11
Asukoht: Tallinn/Nõmme
Kontakt:

Postitus Postitas Mehis » 12 Mai 2008, 14:48

Kristjan, ole hea ja saada uuesti see näidis eelmisest särgi kavandist. Kas eelmine kord tulid särgid või pilt seal peal kole ja hall? Samas oleks ju mõeldav ka erivärvilised särgid.
miniest
Postitusi: 545
Liitunud: 31 Juul 2004, 10:49
Asukoht: tartu
Kontakt:

Postitus Postitas miniest » 12 Mai 2008, 20:41

Siis teeks naistele eraldi t-särgi vöi lausa Topi.
Austin Mini is not just a car. She is a friend, a pet and exclusive handbag.
siil

Postitus Postitas siil » 12 Mai 2008, 23:05

Poolt. 8)
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 13 Mai 2008, 03:45

Mul on särk muuseas praegugi seljas! Roskildest ostsin ka veel paar särki naisperele.

http://www.miniklubi.com/foorum/viewtopic.php?t=95
http://www.miniklubi.com/foorum/viewtopic.php?t=11
Kasutaja avatar
Mehis
Postitusi: 317
Liitunud: 23 Okt 2007, 10:11
Asukoht: Tallinn/Nõmme
Kontakt:

Postitus Postitas Mehis » 13 Mai 2008, 07:19

Kahjuks ükski eelpool viidatud linkidest küll ühtegi särgipilti ei näidanud, nii et endiselt ei tea kui ilusad/oledad need särgid siis said. Aga kui lugeda neid särgi ümber käivaid arutelusid siis tundub tego olevat eht eestlasliku lähenemisega, ühele meeldib teisele mitte. Aga võib olla ongi lihtsam, kest särki tahab teeb endale ise sobiva graafika ja värvikominatsiooniga. Eks siis kokkutulekul ongi kirjum vaatepit.
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 13 Mai 2008, 20:27

retro kirjutas:Aga võib olla ongi lihtsam, kest särki tahab teeb endale ise sobiva graafika ja värvikominatsiooniga. Eks siis kokkutulekul ongi kirjum vaatepit.
See variant mulle ei meeldi aga kellegile kätt ette panema ka ei hakka. Klubi särgi mõte ongi olla sidus element erinevate inimeste grupis. Kui see on kõigil isemoodi siis see enam ei tööta. Erinevatel hooaegadel ja aastatel võib vabalt erinevaid teha. Aga suvalt igaüks ise ... Siis võiks igaüks lihtsalt omale mõne toreda Mini-teemalise särgi teha aga seda ilma klubi nime ja sümboolikata. Vabaühendus ta ju meil on aga päris anarhiast võiks ikka hoiduda.
Kasutaja avatar
Harri
Postitusi: 500
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:57
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Harri » 13 Mai 2008, 21:26

Logo nägi välja eelmiste särkide peal järgmine:

http://www.zone.ee/ahvik/miniklubi.jpg

Särkide pilte pole kahjuks mu arvutis säilinud
Kasutaja avatar
Mehis
Postitusi: 317
Liitunud: 23 Okt 2007, 10:11
Asukoht: Tallinn/Nõmme
Kontakt:

Postitus Postitas Mehis » 14 Mai 2008, 13:46

See variant mulle ei meeldi aga kellegile kätt ette panema ka ei hakka. Klubi särgi mõte ongi olla sidus element erinevate inimeste grupis. Kui see on kõigil isemoodi siis see enam ei tööta. Erinevatel hooaegadel ja aastatel võib vabalt erinevaid teha. Aga suvalt igaüks ise ... Siis võiks igaüks lihtsalt omale mõne toreda Mini-teemalise särgi teha aga seda ilma klubi nime ja sümboolikata. Vabaühendus ta ju meil on aga päris anarhiast võiks ikka hoiduda.[/quote]

Ega mulle ka ei meeldiks aga nagu näha on ka väga raske siin inimesi üheselt liigutama panna, ühele ei meeldi see ja teisele teine asi. Teine variant on see, et kellel on huvi endale särk lasta teha saab kasutada kindlalt kokkulepitud faili. Ma eeldan et eelmise aasta fail on kellelgi olemas. Selline variant tuleb küll kallim kui tellida 20 särki aga variant siiski.
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 14 Mai 2008, 14:07

Hoo hooo ... Ärgem nüüd kiirustagem kokkuvõtetega. Retro sa alustasid selle teema 12ndal, täna on 14. öelda , et inimesi ei saa kokku ja kellegile ei meeldi ükski idee... On keegi mõne kavandi pakkunud?

Minu jutu mõte oli alguses see, et asja tuleb rahulikult teha ja vailda korralik särk ja kangas jne. Eelmine kord olid kõik kavandi ja mõttega väga rahul aga pruunide särkide asemel saime tehasest kätte helehallid ! Mis olid suhteliselt nilbed !

Lisasin kaks pilti ka,

Ühel on siis esimese särgi kavand. Taga seljal oli sama fondiga trükitud
www.miniklubi.tk . nüüd peaks selle asendama siis .com iga.

Teisel pildil on vapustava mannekeni seljas näha särk.
Manused
s2rk.JPG
s2rk.JPG (39.57 KiB) Vaadatud 18514 korda
kavand.jpg
kavand.jpg (52.48 KiB) Vaadatud 18514 korda
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 14 Mai 2008, 14:58

Modell on veidi ebaõnnestunud rakursi alt pildile jäänud, sest sealt ei paista südame kohal olev 'logo'. Tehnoloogiliste iseärasuste tõttu ei ole särgil erinevalt kavandist Mini pilti vaid ainult tekst.
Janno
Postitusi: 1945
Liitunud: 15 Mai 2007, 20:25
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Janno » 14 Mai 2008, 15:37

Mina oleks ka kahe käega särgi poolt. Kuidagi tundub see beez selline hästi tagasihoidlik. Sedan`d küll, et foorumi värv aga kas see on nii oluline? Minu meelest võiks vähe erksam või silmapaistvam olla. Aga kui üldsus otsustab selle kasuks siis selga paneksin ikka vast. Vähemalt kokkutuleku ajaks :)
Cooper Sport
siil

Postitus Postitas siil » 14 Mai 2008, 17:50

Kärab küll. Sheff oleks muidugi värvivalik - nt, must, valge ja beež
Aga kui kisub liiga keerukaks vms, siis ei nuta ka valikupuuduse üle 8)
Kasutaja avatar
Mehis
Postitusi: 317
Liitunud: 23 Okt 2007, 10:11
Asukoht: Tallinn/Nõmme
Kontakt:

Postitus Postitas Mehis » 14 Mai 2008, 17:58

Kristjanile nii palju et pidasin selle all silmas diskusiooni eelmise aasta särgi ümber toimunu kohta.
Isiklikult pooldaksin ka midagi rõõmsama värvilist ku see beez/hall, just nagu on seda Mini isegi - väike ja toob alati naeratuse näole. Teine eelistus oleks siiski saada särgile ka mini pilt või vähemalt kontuurgi, ainult kiri ja aadress ei pruugi inimest kes ei tea et on tegu Mini kui autoga sugugi viia.
Kas siin meie seas on kedagi graafilist disainerit või niisama asjaarmastajat, võiks ju proovida veel erinevaid kavandeid just selle pildi saamiseks. Ja veel kas kogu see kupatus peab ilmtingimata olema õmmeldud äkki leiab ikkagi mingi kvaliteetsema trükivariandi ka.
Vasta