Politsei ja minid

Vasta
MinuMini
Postitusi: 125
Liitunud: 06 Mär 2008, 10:19
Asukoht: Tartu

Politsei ja minid

Postitus Postitas MinuMini » 14 Juul 2008, 11:22

Kokkutulekul kuulsin paarilt inimeselt veel, kuidas politsei on neid ilma kontrollita läbi lasknud. Nüüd tekkis küsimus, et on keegi miniga sõites trahvi saanud?
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 14 Juul 2008, 14:29

Mina ei ole :)

Sain oma esimese masina enne 16 eluaastat ja seega pidi ta veel mõned kuud ootama. Load kätte saades hakkasin kohe üksi sõitma. Ainult ühe korra läks asi hapuks: Tartus raudteejaama juures peeti kinni kuna mul ei olnud tuled sisse lülitatud. Politseionu oli siuke vanem ja kogenum tegelane. Alguses oli juba lõbus ja naeris , et kuidas te sinna sisse mahute. Kui aga lube küsis muutus nägu kohe palju kurjemaks.
Autos oli veel kaks inimest aga kellegil neid "õigeid" lube polnud. Läks ja arutas siis oma kolleegiga. Tagasi tulles vaatas kurjalt otsa ja ütles:
" Ma saan aru küll ,et poisikeste värk. Lasen sul praegu minna aga ma hoian sul nüüd silma peal ! "

Oleks mul hall focus olnud poleks ju vahet. Aga tollel ajal olin üks kolmest Tartu minist. Väga silmapaistva valge katuse ja triipudega. Siiski suutsin end vaid nädala , kaks taltsutada ja siis hakkasin oma kaunitariga jälle julgelt kihutama.Rohkem pole kinni peetud.
Kasutaja avatar
Margus
Postitusi: 182
Liitunud: 05 Sept 2005, 15:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Margus » 14 Juul 2008, 14:32

Mina olen. Eelmine aasta ületasin Tallinnas Vabaduse pst kiirust, veidike üle 70km/h (kogemata noh). Aga kuna mul oli mai kuu alguses veel naelad all siis onu tegi rehvide eest, ise trahvi välja kirjutades sõnades: "Sul sellega terve suvi ees, kindlasti tuleb isu veel kihutada, ma teen sulle 600.- naelade eest":) aga kui naelu poleks olnud, siis oleks kiiruse eest saanud ja mitte enam 600.- krooni, nii et päris paika see ikka ei pea.
eino
Postitusi: 1132
Liitunud: 13 Jaan 2006, 22:39
Asukoht: Saue

Postitus Postitas eino » 17 Juul 2008, 10:17

ei saa aru miks inimesed omale õnnetusi kaela kutsuvad???????? kelkida et politsei ei tüüta on vähe lapselik kui mitte tittelik, ega siis selliseid foorumeid jälgivad sellised inimesed kes teedel ei patrulli ja võibolla tänases kriisi majanduses leiab mõni isik et üks raha saamis allikas jälle juures ja antakse korraldus allapoole Hakkake minilisi peedistama. Minu arust politseiga seonduv tuleks ikka enda teada jätta.

eino
vahendan minitronist osi. +358405940508 või eino.fn@gmail.com, +37256608941,
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 17 Juul 2008, 12:46

No mina usun , et Eesti politseil on ikka ouliselt targemaid asju teha kui Minisid peedistada. Kujutad sa Eino tõesti ette ,et mõni prefekt ütleks oma alluvale: " Need vanad Minid on ülbeks läinud. Alates homsest tahan ma näha tulemusi. Iga nädal vähemalt kaks tükki vahele võtta "
Masinal on ju ikkagi mr.Beani kuulsus kaelas. Ma kujutan ette , et see härra naerdaks ikka laginal välja. See võib juhtuda ehk ainult suvepäevade saunas.

Pealegi interneti foorumeid loeb ehk ainult KAPO , riigi kodanikuna loodan , et neil on olulisemalt tähtsamaid asju jäglida.
eino
Postitusi: 1132
Liitunud: 13 Jaan 2006, 22:39
Asukoht: Saue

Postitus Postitas eino » 17 Juul 2008, 14:06

Kõike võib olla. Muidugi järgmine näide on nõuka ajast kus partei mees nägi telekast et veokatega sõidetakse krossi ja peale seda pandi see spordi liik tabuks, aga et mehed oma huvialast ei kaugeneks hakati pidama veobagi krossi. Olen selle näite ise üle eland. Aga siiski arvan et liigne härplemine kasu ei too.

eino
vahendan minitronist osi. +358405940508 või eino.fn@gmail.com, +37256608941,
Vasta