suveürituse koht

Vasta

Minule meeldiks suveürituse õhtu ja öö veeta:

Hääletus lõppes 24 Mai 2005, 22:03

niisama telkidega metsa all mere ääres
1
25%
kämpingus/talus, mis on mere ääres ja kus on saun (mõistan et see kõik maksab umbes 200-300 kr inimese kohta)
2
50%
odavamas kämpingus/talus, mis EI OLE mere ääres ja kus ei pruugi olla sauna (see läheb maksma umbes 100 kr inimese pealt)
1
25%
 
Hääli kokku: 4
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

suveürituse koht

Postitus Postitas mikk » 24 Apr 2005, 22:03

Kui me üldse tahame mingit kohta rentida, siis me peame seda tegema lähema paari nädala jooksul, sest muidu ei saa me midagi.
Ei tahaks tulemusi mõjutada aga telkimine on võrdlemisi kehv variant, sest inimesi on seal mere ääres suvel väga palju. Nii et pigem pooldaks mõne koha rentimist. See annaks ka mõningase tagatise juhuks kui meil näiteks ilmaga ei vea. Ja hinna laeks oleks 300.- inimese kohta.
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 24 Apr 2005, 23:13

Mina tulen igaljuhul, mul ükskõik kus külje maha saab panna! Parim oleks muidugi mere ääres , saaks varbaid leotada. Pigem oleks mere äärest kaugemal kui , et ilme privaatsuseta. Kui igasugu jobusid ümber tiirleb siis ei ole mõnus...
Mayfair 1985

Mina tulen

Postitus Postitas Mayfair 1985 » 26 Apr 2005, 12:25

Kuid siiski ainult päevaseks ajaks kuna õhtul on suur kontsert , seega ma majutusest osa võtta ei saa ....
Kasutaja avatar
usku
Postitusi: 495
Liitunud: 06 Jaan 2005, 22:05

Postitus Postitas usku » 26 Apr 2005, 16:14

mina soovitan kohaks ROOSTA puhkeküla Läänemaal, Haapsalust Dirhami poole (s.o ca 35 km haapsalust) . väga rahulik koht, mere ääres, männi metsas ja inimasustusest kaugel. alles hiljuti oli seal bmw klubi kokkutuleks nt. mõnna mereäärne asfaltkattega parkla on ka olemas (nt pildistamiseks) ja tegelt saab autoga randa ka.

muud võimalused:

1) bowling
2) piljard
3) saun (ad)
4) toitlustus
5) konverents
5) karaoke
6) telkimine
7) erineva suurusega majakesed, mõnes saun sees
jne ...

http://www.roosta.ee/

minu kaudu saab soodukat päris tublisti! (maili teel)

u.
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 26 Apr 2005, 21:04

Soodukat millest? S.t. me saaks hinnast alla küll aga millisest hinnast?
Kordan siis lühidalt üle, et minu jaoks on lagi 300.- inimese (täiskasvanu) pealt. Ehk siis mõistlik oleks kusagil 200.- kandis.

Roosta tundub mulle küll natuke kaugel Pärnust aga siiski ei lämmataks ideed kohe eos. Räägi meile lähemalt.

Tegelikult sa meie nõudmisi enam-vähem tead (max 20 in, eraldatum koht, lõkkeplats, varjualune, parkla, saun võib aga ei pea olema). Küsi ise kas neil on mõni umbes siuke maja või ühtsem majade grupike meile välja pakkuda ja mis see maksaks. Variant võiks olla ka näiteks üks majake, kuhu saaks põgeneda juhusliku vihmahoo eest ja majutada mõned ööbijad jne.
Ja et seal samal ajal mingit "väikest" pulmapidu vms ei toimuks.

Ise tuled ka?
Vasta