Miniklubi lipp

Kasutaja avatar
eero
Postitusi: 769
Liitunud: 18 Apr 2010, 08:12
Asukoht: Tallinn

Re: Miniklubi lipp

Postitus Postitas eero » 19 Okt 2010, 06:47

Siim! Ohh! See esimene mulle meeldib. Eesti lipu värvid jõulise vasakult paremale diagonaaliga. Samas ei taha need värvid üldsegi nagu rõhutada, et olen Eesti lipp. Ja logo keskel teeb selle diagonaaliga ka päris mõnusa kompa.

Jah, mulle see meeldib.
with a mini (in pieces!)
Kasutaja avatar
ElavLegend
Postitusi: 65
Liitunud: 04 Jaan 2009, 00:12
Asukoht: viljandi

Re: Miniklubi lipp

Postitus Postitas ElavLegend » 19 Okt 2010, 14:40

kui keegi viitsiks mulle seletada,siis ma teeks ka paar kavandit..
Kasutaja avatar
andreas
Postitusi: 408
Liitunud: 28 Nov 2009, 13:37
Asukoht: tallinn

Re: Miniklubi lipp

Postitus Postitas andreas » 19 Okt 2010, 15:19

Siim.
See esimene kavand võiks küll juba miniklubi lipu sarnane olla.

Sümpatiseerib.

a.
eino
Postitusi: 1132
Liitunud: 13 Jaan 2006, 22:39
Asukoht: Saue

Re: Miniklubi lipp

Postitus Postitas eino » 19 Okt 2010, 18:41

Asi hakkab juba palaganiks minema. Juba hakkab tunduma kas ma k***t seda lippu enam tahangi. :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh:
Tulge mõistusele ja kuulutaks/kutsuks üles kõiki kes soovivad oma kavandeid pakkuda need välja panema eraldi teemasse ja kus keegi ei kommenteeri vaid hääletab milline meeldib. Me võimegi siin jääda targutama milline on ilus/hea ja lõpp on ikka nii et midagi p****t ei juhtu. :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh:

Eino :doh:
vahendan minitronist osi. +358405940508 või eino.fn@gmail.com, +37256608941,
Kasutaja avatar
eero
Postitusi: 769
Liitunud: 18 Apr 2010, 08:12
Asukoht: Tallinn

Re: Miniklubi lipp

Postitus Postitas eero » 20 Okt 2010, 06:30

Janno tegi siis häältuse - väga hea. Ma ütleks aga siin Siimu kavandite kohta veel, et Eesti lipu sinine toon on vast ehk liiga ere ja pastellne.

Lisaks saaks Siimu teist kavadnit kasutada ju monotoonse variandina, ükskõik mis tooniga. Näiteks igal hooajal uus värv vms.
with a mini (in pieces!)
Kasutaja avatar
Murel
Postitusi: 10
Liitunud: 07 Sept 2009, 10:35
Asukoht: Kiili
Kontakt:

Re: Miniklubi lipp

Postitus Postitas Murel » 20 Okt 2010, 10:16

Tervitused üle pika aja! Janno tuletas mulle meelde, et loeksin ikka tihemini Mini uudiseid ja nii tutvusin siis lipu teemaga. Mulle isiklikult meeldib välja pakutud kujundustest Leila 2. lipp (sinisel taustal). Värvid on konkreetsed, puhtad ja kui mini aknast välja pista, jääb ikka silma küll. Vahva on see, et ka sini-must-valge on tagasihoidlikult kujundusel välja toodud. Teiste kunstnike kujundused on ka vahvad, aga Leila 2, meeldib kõige kõige!
Murel
Kasutaja avatar
Margo
Postitusi: 679
Liitunud: 05 Aug 2008, 21:26
Asukoht: Tallinn

Re: Miniklubi lipp

Postitus Postitas Margo » 20 Okt 2010, 11:03

Tere,

Mõned minu kommentaarid olemasolevatele kavanditele. Ükskõik milline neist valituks ostub, mina teeksin oma kunstikauge nägemusega järgmised muudatused:

1. Oliveri kolmas kavand on juba parem. Mina suurendaks nii Eesti lippu kui Miniklubi ringi, et taust nii väga ei domineeriks.

2. Siimu esimese kavandi üldmulje meeldib mulle. Mina venitaks Eesti lipu taustal nii suureks, et sinine end uuesti kordama ei hakkaks. MINI märgi ringi sisse paneks klassikalise Mini kujutise nagu Oliveri lipul ja teksti paigutaks märgist väljapoole - märgi ülemise kaare kohal oleks Eesti ja alumise kaare all Miniklubi. Praegune kujundus jätab mulje, et tegu on ainult BINIde klubiga.

3. Leila pakututest kombineeriks ühtlasele taustavärvile musta teksti ja vähe parema kvaliteediga Mini kujutise ning Eesti lipu paigutaks Mini katusele ülevalt alla jooksvana.

Igal juhul on hästi tore, et kavandeid on nii palju välja pakutud ja millise lipu alla me järgmine hooaeg koondume, selgub juba hääletuse tulemusena :)
Siim
Postitusi: 43
Liitunud: 22 Juul 2010, 19:04

Re: Miniklubi lipp

Postitus Postitas Siim » 20 Okt 2010, 18:25

Hei, siis kujundaja kommentaarid:

Esiteks: tegemist on ideekavandiga, hääletage ära ja kui juhtub võitma, siis enne lipu tegemist käib kujundaja käsi sealt niikuinii veelkord üle :0)

Sekundaarsed vastused, põhiliselt foorumis Margo põhjalikule kirjale:

- lipuvärvide kaldenurk ja siniste osade kordumine on põhjendatud kompositsioonireeglitest - teisisõnu, sellega on kõik paigas, kompa töötab ainult siis kui märk ja lipuvärvid on sellise asetusega.
- BINI teemat ei osanud kujundaja silmas pidada, see logo on stiliseeritud esimese ettejuhtunud foto järgi mis ta netist leidis ja võib vabalt klassikalisema vastu välja vahetada. Kui ta lähipäevil leiab kusagilt vanema logo otsevaates pildi, siis teeb kolmanda kavandi kah.

Samas kui kellelgil on häid fotosi logodest siis võib mulle neid saata.

Siim
Kasutaja avatar
Oliver
Postitusi: 414
Liitunud: 23 Aug 2009, 23:15
Asukoht: Tallinn

Re: Miniklubi lipp

Postitus Postitas Oliver » 22 Okt 2010, 11:10

IV kavand.
Esimene siis jooned/kontuur näha, teine paksemad jooned/kontuur.
Italy Kuller :twisted:
miniest
Postitusi: 545
Liitunud: 31 Juul 2004, 10:49
Asukoht: tartu
Kontakt:

Re: Miniklubi lipp

Postitus Postitas miniest » 02 Nov 2010, 17:26

Vabandust, ennem sai veidi valesse teemasse, oma post pandud. :oops:
Pilt
Laenasid Janno pilti, mis teises teemas üleval on.

No ei saanud enam piinelda siin ning selle töttu vötan ka veidi söna. Selle varjant 10-mne Kolmelöviga varjant on väga hea, aga veel parem oleks vötta aluseks Britide Union Jack lihtsalt värvida meie riigi lippuvärvidesse ja keskele see kolmelöviga Mini logo.
Pilt

Selle logo vaheröngasse mis on märgitud osalislet siniseks vöiks üleval olla tekst Eesti Miniklubi(vöib ka sellist varjanti kasutada, et ühel pool on kirjas Eesti Miniklubi ja teisel pool Estonian Mini club.) ja all Anno 2003.
Manused
Sai kiiresti mingi kavand tehtud ja siin puuduvad ka lövid.
Sai kiiresti mingi kavand tehtud ja siin puuduvad ka lövid.
Mini_logo_100243202.jpg (17.26 KiB) Vaadatud 14078 korda
Austin Mini is not just a car. She is a friend, a pet and exclusive handbag.
eino
Postitusi: 1132
Liitunud: 13 Jaan 2006, 22:39
Asukoht: Saue

Re: Miniklubi lipp

Postitus Postitas eino » 02 Nov 2010, 17:30

:doh: NOJAHHHHH. Demokraatija elagu eestis. Kahju et pean tulevikus kummarduma BMW märgi all. :doh:
Aga kui asja tõsiselt võtta siis .... lihtsalt pole sõnu. Peab mõne liitri apelsiini mahla ära jooma siis vast gtulevad ka sõnad :lol:
eino
vahendan minitronist osi. +358405940508 või eino.fn@gmail.com, +37256608941,
Vasta