Miniklubi lipp

Janno
Postitusi: 1945
Liitunud: 15 Mai 2007, 20:25
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Miniklubi lipp

Postitus Postitas Janno » 07 Sept 2009, 09:21

Seoses suvepäevadega hakkasin mõtlema, et oleks ju lahe üritus avada ja lõpetada lipuheiskamisega! Ilmselt võiks sellel olla samasugune logo nagu äsja valminud särkide jms esiküljel? Kui olete nõus siis võiks ju kuskilt (nt Lipuvabrikust) pakkumise võtta.

Kui kellelgi on mingi muu mõte, mida lipul kujutada siis on ideed teretulnud.
Samuti peaks välja mõtlema lipu taustavärvi.

Tulistage nüüd!
Cooper Sport
Kasutaja avatar
Ülari
Postitusi: 155
Liitunud: 01 Okt 2008, 18:15
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas Ülari » 07 Sept 2009, 13:47

lipp võiks küll olla ja kirjad peal nagu särkidel eespool :lol: Mina pakuks välja lipu värvi rohelise sest kuna enamus autod on olid rohelised ja kiri valge kui ka auto :roll: :lol: :)
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 07 Sept 2009, 15:38

See lipp kuramus on jube kallis ! Uku meil siin kunagi ka uuris seda aga see lipp läheb sinna 3000 kr piirimaile vist.
Äkki saad mingi hinnapakkumise kuskilt võtta ja siis saaks juba edasi mõelda.
Kasutaja avatar
usku
Postitusi: 495
Liitunud: 06 Jaan 2005, 22:05

Postitus Postitas usku » 08 Sept 2009, 15:51

palju õnne teile. aprillis oleks selle lipu (ja veel mitu tk) tasuta saanud.
Janno
Postitusi: 1945
Liitunud: 15 Mai 2007, 20:25
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Janno » 08 Sept 2009, 15:57

Aitäh!

Usun, et mitte kellelegi meist ei ole kahju selle lipu eest veidi maksta.Ikkagi oma ja ei võlgne kellelegi teisele selle eest. See UM`i lugu on meie jaoks unustatud ja paluks sellel teemal mitte enam sõna võtta.

Tasuta lõunaid ja lippe ju ei ole olemas :!:
Cooper Sport
Kasutaja avatar
ranno
Postitusi: 313
Liitunud: 01 Juul 2004, 19:27
Asukoht: talin
Kontakt:

Postitus Postitas ranno » 09 Sept 2009, 13:35

Ma/me loheklubi raames just lõpetasime selle teema ja tellisime endale sobiva lipu. Kuna see ei maksa eriti midagi (sellest ka see UM-i lahkus), siis võin selle ka ise välja teha.. (meest sõnast..), aga selle teema venitab igavikuliseks arutelu milline see lipp peaks välja nägema. Meil pandi isegi vahepeal teema lukku :-) , sest 100% kompromissi disaini osas ei tule kunagi.. kui kellegil on hea idee, teeme ära ja kogu lugu.. :-)
Janno
Postitusi: 1945
Liitunud: 15 Mai 2007, 20:25
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Janno » 09 Sept 2009, 13:42

Rannoga 100% nõus. Ilmselt peaks see ikkagi olema heledat värvi ja suhteliselt lihtne. Et värve ja logosid liiga palju ei tekiks, teen ettepaneku, et lipp oleks läbipaistmatust valgest riidest ning mõlemal pool täpselt sama logo, mis sai särkidele ette lastud teha.
Cooper Sport
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 09 Sept 2009, 14:40

Mina teeks lipu värvi täpeslt sama min on foorumi tagataust. Logo paneks sama mis on üleval vasakul nurgas.
Kasutaja avatar
Harri
Postitusi: 500
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:57
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Harri » 09 Sept 2009, 20:14

Ranno, teise poole arvest võid vabalt mulle saata ja on sellega finantsprobleem lahendatud. Kui laekub veel raha võiks tõesti korraldada ühe ühise arve mida kõik soovi avaldavad miniklubilised vaadata saavad ning neli- viis aktiivsemat miniklubilist majandada...Või kui üldsus otsustab asutada MTÜ siis seega sellele arvele....

Otsustage disainiprobleem ära....Tean, et maitse üle ei vaielda vaid kakeldakse :lol:

Mulle meeldib pigem vaadata kui teised kaklevad :oops:
Kasutaja avatar
Ülari
Postitusi: 155
Liitunud: 01 Okt 2008, 18:15
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas Ülari » 09 Sept 2009, 21:25

mina ka lipu kohapeal käpp :lol:
Kasutaja avatar
Murel
Postitusi: 10
Liitunud: 07 Sept 2009, 10:35
Asukoht: Kiili
Kontakt:

Postitus Postitas Murel » 10 Sept 2009, 00:13

Meie võtame ka hea meelega osa lipu maksumusest enda peale.
Murel
Janno
Postitusi: 1945
Liitunud: 15 Mai 2007, 20:25
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Janno » 10 Sept 2009, 08:28

Lipp on auasi! :lol:
Tore, et kõik on nõus õla alla panema. Ja kuna Ranno ütles, et see eriti midagi ei maksa siis kamba peale on see peaaegu mitte-midagi!
Minu pärast võib see sellise beezi põhja peal ka olla kui keegi teine valget põhja ei toeta.Aga logo võiks jah ikka seesama foorumis olev olla.
Või teeme hääletuse?
Cooper Sport
Ken

Postitus Postitas Ken » 10 Sept 2009, 08:50

Janno kirjutas:Lipp on auasi! :lol:
Tore, et kõik on nõus õla alla panema. Ja kuna Ranno ütles, et see eriti midagi ei maksa siis kamba peale on see peaaegu mitte-midagi!
Minu pärast võib see sellise beezi põhja peal ka olla kui keegi teine valget põhja ei toeta.Aga logo võiks jah ikka seesama foorumis olev olla.
Või teeme hääletuse?
mis siin ikka hääletada. Oleks loogiline, et lipu värv on sama mis foorumil ja logo sama, mis on foorumi päises ja särkidel.
Kasutaja avatar
ranno
Postitusi: 313
Liitunud: 01 Juul 2004, 19:27
Asukoht: talin
Kontakt:

Postitus Postitas ranno » 14 Sept 2009, 08:55

Lihtsalt täpsustuseks, et me tellisime endale n.ö. rannalipu, mille eeliseks on see, et ei vaja eraldi lipumasti otsimist, alati nähtav ja kõikjale paigaldatav :-) See on lihtsalt infoks...

Pilt
Janno
Postitusi: 1945
Liitunud: 15 Mai 2007, 20:25
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Janno » 14 Sept 2009, 10:01

Selline lipp seostub kohe muidugi ranna, liiva, vee ja päikesega aga kus on kirjas, et Miniklubi lipp peab olema klassikaline vardasse tõmmatav ristkülik?
Seda enam, et seda lippu võib ükskõik kuhu püsti panna. Silmatorkavam on ta kah :) Mina olen sellise lipu poolt.

Kujunduse pakuks välja siis sellise, et Eesti Miniklubi ja sisi auto pilt järgi ning alla veebiaadress. Olgu siis värvid ja font samad, mis foorumis.
Cooper Sport
Vasta