Miniklubi lipp

Kasutaja avatar
Oliver
Postitusi: 414
Liitunud: 23 Aug 2009, 23:15
Asukoht: Tallinn

Re: Miniklubi lipp

Postitus Postitas Oliver » 08 Okt 2010, 18:06

Mis sa siis nüüd häbened, suur mees, avalda aga julgesti arvamust :twisted: :bounce:

Siin ei ole midagi solvuda, vahe vaid selles, et mina püüdsin ajada ametliku lipu teemat aga nagu nüüd välja tuli, teid ei huvitagi kas see on ametlik või lihtsalt üks bänner lehvimas!!!
Aga minu otsus oli lasta teha ametlik ja jään selle juurde, et kui on üks organisatsioon (Miniklubi) ja kavatsetakse muuta/asutada juriidiline vorm ehk Ametlik siis võiks olla samuti Ametlik lipp. See minu arvamus aga see ei ühti mitte ühegi teise siin olevate arvamustega aga see ongi hea :burn:
Nii nagu mina ei ole neist kavandidest ise ühtegi teinud, mida nägid siis need kes kohal käisid, vaid lipumeister.

Mulle endale sümpatiseerib teine, sinise taustaga, selle võib teha. Aga see beež/roosa ei meeldi mulle isiklikult kohe mitte bänneri/lipu peal. Kolme vahel valik 2, siis mingite mööndustega 1 aga see 3 variant ei ole minu maitsele! Bänner ei pea olema sama värvi mis foorum! Neid bänner lippe võib vorpida kasvõi sadu ja erivärvis ja mustris.
Italy Kuller :twisted:
Janno
Postitusi: 1945
Liitunud: 15 Mai 2007, 20:25
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Miniklubi lipp

Postitus Postitas Janno » 08 Okt 2010, 19:18

Kuulge, see muutub juba naruväärseks! :? :

Mulle meeldib Leila pakututest 1. variant.
Lihtne, tagasihoidlik ja kena. Selline võiks vardas uhkelt lehvida küll :)
Cooper Sport
eino
Postitusi: 1132
Liitunud: 13 Jaan 2006, 22:39
Asukoht: Saue

Re: Miniklubi lipp

Postitus Postitas eino » 08 Okt 2010, 19:19

Kas on mingi sesduse pügal mis ütleb mis on ametlik lipp??? :doh: Või on ainult nii et mingi lipuvabriku kavandaja ütleb et see ongi ametlik lipp? Minu meelest ametlik lipp on see mida tunnustavad selle all seisjad. :bounce:

eino
vahendan minitronist osi. +358405940508 või eino.fn@gmail.com, +37256608941,
Janno
Postitusi: 1945
Liitunud: 15 Mai 2007, 20:25
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Miniklubi lipp

Postitus Postitas Janno » 08 Okt 2010, 19:21

Väga õige tähelepanek. Tahtsin ka just küsida, et mis on ametlik?! Kui meie ise oleme ükskõik millise kujunduse, värvi või suurusega mastis lehviva asja oma ametlikuks lipuks kuulutanud siis see seda ka on! Ja mitte kellelgi ei ole õigust vastu väita!

Ka Laura hääl lähen Leila variandile nr.1
Cooper Sport
eino
Postitusi: 1132
Liitunud: 13 Jaan 2006, 22:39
Asukoht: Saue

Re: Miniklubi lipp

Postitus Postitas eino » 08 Okt 2010, 19:30

On selline ettepanek :D Oliver võiks panna oma kavandi ka välja, siis on meil neli varjanti. Ja siis kõik panevad oma hääle milline Temale meeldib, see milline saab enim hääli tõmmatakse vardasse ja ongi ametlik, sest enamus otsustas. :D

Eino :bounce:
vahendan minitronist osi. +358405940508 või eino.fn@gmail.com, +37256608941,
eino
Postitusi: 1132
Liitunud: 13 Jaan 2006, 22:39
Asukoht: Saue

Re: Miniklubi lipp

Postitus Postitas eino » 08 Okt 2010, 19:47

Lugesin lipu seadust aga sealt ei leidnud midagi. Siis püürasin pilgu Lipuvabriku lehele ja sain selgeks mis on lipp ja mis on bänner.
Panen lingid üles ja tasub tellimisel arvestada:

Jutt siis lippust
http://www.lipuvabrik.ee/index.php?page=490&lang=est

Jutt siis bännerist
http://www.lipuvabrik.ee/index.php?page=597&lang=est

Eino :bounce:
vahendan minitronist osi. +358405940508 või eino.fn@gmail.com, +37256608941,
Kasutaja avatar
Mehis
Postitusi: 317
Liitunud: 23 Okt 2007, 10:11
Asukoht: Tallinn/Nõmme
Kontakt:

Re: Miniklubi lipp

Postitus Postitas Mehis » 10 Okt 2010, 19:37

Ei poolda ka seda lippu seal katusel, muidu pilt nagu must-valge ja siis äkki mingi sinine tükk. Anno võiks äkki olla kirjutatud teise fondiga või siis a-st järgmised väikeste tähtedena. Aga muidu lipuks hea küll.
Kasutaja avatar
Ülari
Postitusi: 155
Liitunud: 01 Okt 2008, 18:15
Asukoht: tallinn

Re: Miniklubi lipp

Postitus Postitas Ülari » 11 Okt 2010, 14:42

ootame veel kommentaare (ma kriitikat ei pelga...icccc, võite julgelt avaldada, nagunii need lipud siin olevate kommentaaride ja soovide põhjal tehtud) ja siis saab muuta ja teha mida iganes selle lipuga.
Eesti lipp sai pandud katusele, kuna soov oli teil eesti lipu värve lisada kuskile nurka lipule, kuid kuna väga palju on kasutatud Inglismaa lippu Minide katusel, siis sealt tuli idee, et miks mitte siis stiilselt seda teha nii. See on tausta info siis.
aga kõike saab sealt ära koristada ja muuta fonte ja tausta jne, võimalusi on meeletult. ootaks veel arvamusi ;)
Lippudega on nii, et neid on võimalik teha nii ja naa, tavaline firma logolipp võib olla milline klient ise tahab, peaasi et tehnoloogia võimaldab. Terv, Leilah
Kasutaja avatar
eero
Postitusi: 769
Liitunud: 18 Apr 2010, 08:12
Asukoht: Tallinn

Re: Miniklubi lipp

Postitus Postitas eero » 11 Okt 2010, 19:46

Ka pakuks kolmas variant. Gradient taustal, eriti lipul, tundub nagu pisut overkill. Nagu üritaks 3D poole minna, aga mitte ei jõua sinna. 2D on kenam, pluss füüsilisel lipul on ruumilisust küll ja lehvides tekib ka väike mäng.

"ANNO" jutt on õige, see font ei ole mõeldud all caps. Pigem siis mõni muu šrift mis komplementeeriks.

Ja isiklikult veel, et Eesti lipp katusel on küll auto mõistes õigetpidi (mõnele ehk aga ka mitte, väga subjektiivne), aga vaadates on ta tagurpidi ja mõni ei märkagi, et Eesti lipp, mõni märkab ja arvab üldse, et head susserides, on Eesti lipu tagurpidi pannud.

Ja viimane arvamusejupp, et stilistiliselt on üsna otse laenatud praeguselt kodulehe väljanägemiselt. Ma ei tea mis ajast see kujundus on, aga aus olla ma just paar päeva olen siin märganud Mini galeriidest kui tore ja kirev on autode värvigamma. Keegi isegi ütles, et pole neid musti Minisid juurde vaja (mul ka must muuseas). Leht ja lipp aga siis nüüd ühtäkki monotoonsed.
with a mini (in pieces!)
Kasutaja avatar
Margo
Postitusi: 679
Liitunud: 05 Aug 2008, 21:26
Asukoht: Tallinn

Re: Miniklubi lipp

Postitus Postitas Margo » 12 Okt 2010, 16:02

Leila väljapakututest meeldib mulle kolmas variant.
Olen nõus eelnevate "Anno" kommentaaridega.
Mini kujutis võiks olla kas 2D külgvaates või 3D piirjoontega.
Eesti lipu ära kasutamine on hea mõte ja kui ta peaks Mini katusele jääma, siis paigutaks selle paremalt küljelt vasakule kulgevaks, siis Miniklubi lippu vaadates oleks Eesti lipp õiget pidi.

Täiendavalt paar mõtet, mida varem liputegemisega kokkupuutunud inimesed on öelnud:
Lipp olgu kindlasti siidist (hea kerge ja õhuline) ja mitte ülikarjuvate värvidega, siis saab mõlemale poole trükkida.
Läbi peaks ka mõtlema, kas esimese asjana peab vaataja nägema Mini logo/kujutist või siis klubi nime.

Just my & Co 2 cents :)

Paar pilti mulle subjektiivselt :) sümpaatsest lipust:
Manused
CCE1.jpg
CCE1.jpg (130.41 KiB) Vaadatud 17094 korda
ACBS 008.jpg
ACBS 008.jpg (147.47 KiB) Vaadatud 17094 korda
Kasutaja avatar
Oliver
Postitusi: 414
Liitunud: 23 Aug 2009, 23:15
Asukoht: Tallinn

Re: Miniklubi lipp

Postitus Postitas Oliver » 14 Okt 2010, 20:49

Kavand I:
Pilt

Kavand II:
Pilt

Kavand III:
Pilt

Kavand IV:
Pilt
Viimati muutis Oliver, 22 Okt 2010, 11:09, muudetud 1 kord kokku.
Italy Kuller :twisted:
eino
Postitusi: 1132
Liitunud: 13 Jaan 2006, 22:39
Asukoht: Saue

Re: Miniklubi lipp

Postitus Postitas eino » 14 Okt 2010, 21:02

:D :D :D Juba parem. Sellest reast võtaks vast kolmanda kui sinise asemel oleks valge või siis beez.

eino :bounce:
vahendan minitronist osi. +358405940508 või eino.fn@gmail.com, +37256608941,
Kasutaja avatar
ElavLegend
Postitusi: 65
Liitunud: 04 Jaan 2009, 00:12
Asukoht: viljandi

Re: Miniklubi lipp

Postitus Postitas ElavLegend » 18 Okt 2010, 20:51

Aga teeks nii,et taustaks oleks sini-must-valge lipp ja siis see ring seal peal?
Kasutaja avatar
Mehis
Postitusi: 317
Liitunud: 23 Okt 2007, 10:11
Asukoht: Tallinn/Nõmme
Kontakt:

Re: Miniklubi lipp

Postitus Postitas Mehis » 18 Okt 2010, 22:22

Kavand II, mis puudutab ringi sees olevat, see on väga hea. Rahvusvärvid on hea mõte, kuid selliselt nurkades ei lähe mitte minuarust. Pigem ka siis juba kogu taust lipuna või jookseb embleemi tagant horisontaalne sinimustvalge triip läbi näiteks vms.
Loodan, et kavandi autor ei võta kriitikat isiklikult.
Siim
Postitusi: 43
Liitunud: 22 Juul 2010, 19:04

Re: Miniklubi lipp

Postitus Postitas Siim » 18 Okt 2010, 23:26

Vasta