4.September.2010 Klassikaliste ja Uute Minide ühissõit?!

Kasutaja avatar
Oliver
Postitusi: 414
Liitunud: 23 Aug 2009, 23:15
Asukoht: Tallinn

4.September.2010 Klassikaliste ja Uute Minide ühissõit?!

Postitus Postitas Oliver » 09 Juul 2010, 19:11

Selline mõte on kumanud juba ammu siin foorumis läbi ning vahest tuleb see jälle päevakorda.
Msn`s minilistega arutledes mõtlesime, et võiks üks laupäev või pühapäev siis selle esimese sõidu ära teha.
Klassikalisi minisid saame infot jagada siin foorumis, kuid uute "bemmiminidele" paneks iga miniline väikse flaieri siis kojamehe vahele.

Osalejad:
1. Oliver ja Hela
2. Janno ja Laura
3. Margo
4. Ares
5. Ülari ja Leila
6. Liina ja Jürgen
Viimati muutis Oliver, 18 Aug 2010, 15:07, muudetud 2 korda kokku.
Italy Kuller :twisted:
Janno
Postitusi: 1945
Liitunud: 15 Mai 2007, 20:25
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Klassikaliste ja Uute Minide ühissõit?!

Postitus Postitas Janno » 10 Juul 2010, 20:31

Minu poolest võiks sellise ürituse teha küll. Meile ilmselt Binide niivõrd huvi ei paku, kui meie omad neile aga kokku võiks saada sellegipoolest. Ehk mõtleb siis mõni Biniomanik ka, et oh näe jõle kihvt masin ja peaks endale ka muretsema.
Ilmselt siiski on ka neil oma foorum või nurgake kuskil. Tuleb natuke otsida.
Cooper Sport
Kasutaja avatar
Oliver
Postitusi: 414
Liitunud: 23 Aug 2009, 23:15
Asukoht: Tallinn

Re: Klassikaliste ja Uute Minide ühissõit?!

Postitus Postitas Oliver » 13 Juul 2010, 12:43

Selle sõidu peaks siis tegema nädalavahetusel, laupäev või pühapäev ning samas praegu puhkuste aeg, et äkki augustis siis?
Italy Kuller :twisted:
vostrjakov

Re: Klassikaliste ja Uute Minide ühissõit?!

Postitus Postitas vostrjakov » 09 Aug 2010, 15:23

Tere, vestlesin United Motors-ist (UM) Kristo Karilaid-iga, kui Miniklubil on mõte selle ürituse osas jõus, siis saab nende kaudu edastada kutse kõikidele uue Mini ostnutele. Kas see on kutse või siis link foorumisse sobiva teema alla on küsimus omaette.
Kasutaja avatar
Oliver
Postitusi: 414
Liitunud: 23 Aug 2009, 23:15
Asukoht: Tallinn

Re: Klassikaliste ja Uute Minide ühissõit?!

Postitus Postitas Oliver » 13 Aug 2010, 12:26

Pakuks välja siis kas 28.august või 4.september ja algusaeg võiks olla kuskil 12 (või hiljem) ning kogunemis koht Ülemisteparkla või siis Rocca Al Mare keskuse parkla.
Sõidaks linnas ringi tund kaks ja asi jokk.
Ning äkki mõni bemmimini soetab endale ühe klassikalisegi. Üks meil siin foorumis on kellel on uus ja hiljem soetas klassikalise http://miniklubi.com/foorum/viewtopic.p ... 3&start=15.

Palju siit foorumist osavõtaks?
Vaadates teiste riikide minilisi siis neil on uued ja vanad koos, aga eino vanad head sõnad, kellel ema(klassikalineMini) kellele tütar(bemmimini).
Italy Kuller :twisted:
Janno
Postitusi: 1945
Liitunud: 15 Mai 2007, 20:25
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Klassikaliste ja Uute Minide ühissõit?!

Postitus Postitas Janno » 13 Aug 2010, 12:56

Mulle peaks praeguste plaanide järgi ehk 4. sept sobima.
Rocca parkla pole ehk kõige parem koht kogunemiseks..teen ettepaneku koguneda siis UM`i hoovipeal :)
Neil ka hea vaadata enda müüdud masinaid. Mõnel ehk tuleb seepeale meeldegi, et vaja hooldusessse minna vms.
Cooper Sport
vostrjakov

Re: Klassikaliste ja Uute Minide ühissõit?!

Postitus Postitas vostrjakov » 13 Aug 2010, 14:07

Mulle sobib 4 september paremini. Võib olla on UM-is selleks ajaks MINI Countryman olemas. Kas me mõtleme selleks ürituseks välja midagi põnevat. Teekond kuhugi ajalimiidiga 1h sinna ja 1 h tagasi (ca 50 km) vahepeal ühise piknikuga või näiteks katusekino külastamisega? Äkki saab katusekino organiseerida "The Italian Job" (1969) ekraanile toomise?
Janno
Postitusi: 1945
Liitunud: 15 Mai 2007, 20:25
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Klassikaliste ja Uute Minide ühissõit?!

Postitus Postitas Janno » 13 Aug 2010, 15:48

Oleks tore, kui keegi ürituse organiseerimise enda peale võtaks - vahelduseks :)
Kas katusekinoks ei ole vaja hämaramat aega ja sajuta ilma? Sellisel juhul peaks asi toimuma õhtupoole ja olemas olema ka plaan B juhuks kui sajab.
Midagi lahedat võiks toimuda küll :)

Kas Sul endal ka BMW-Mini?
Cooper Sport
vostrjakov

Re: Klassikaliste ja Uute Minide ühissõit?!

Postitus Postitas vostrjakov » 13 Aug 2010, 20:11

Põhimõtteliselt peaksime moodustama siis mingi toimkonna selle ürituse korraldamiseks.

Mul oleks vaja saada mingit head MINI pilti - saaksin ürituse flaieri ära teha.

Katusekinole võiks kirjutada ja küsida, kas seda filmi on neil võimalik näidata. Nende koduleheküljel oli kirjas, et see katusekino projekt kestab septembri lõpuni.

UM lubas oma andmebaasi kaudu saata laiali kutse üritusele ja asja moraalselt toetada ;-). Nojah aitähh on OK, aga 2.50 oleks parem ;-).

Lisaks sellele võiks mingi teekond paika panna ja võiksime korraldada MINI teemalise viktoriini, mida saaks pikniku käigus läbi viia, kus võtjatele saab osaks igavene au ja kiitus.

Jah mul on üks sinine BMW MINI, mille ma parkisin Kaubamajaka parklas teie MINI-de kõrvale.
Janno
Postitusi: 1945
Liitunud: 15 Mai 2007, 20:25
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Klassikaliste ja Uute Minide ühissõit?!

Postitus Postitas Janno » 13 Aug 2010, 21:12

Mingil määral võin kaasa lüüa korraldamises. Kuna üritusi on praegugu mitu korraldada siis päris enda peale asja ei võta.

Milline on hea Mini pilti? Enda Minist on mul pilte iga nurga pealt :)
Samas on ga google neid täis. Leiad sellise, millist vaja on. Peaks see olema päris foto või midagi sellist: http://www.classicmemories.co.uk/Rover% ... 0large.jpg :?:

Katusekino koha pealt niipalju, et üritus võiks siis selle kinoga lõppeda äkki...autod üleval parklas.

Teekonna võib paika panna küll. Mida vähem foore, seda parem.

Kui olid Pärnus platsis siis oled ka meie suvepäevade piltidel :)
Cooper Sport
vostrjakov

Re: Klassikaliste ja Uute Minide ühissõit?!

Postitus Postitas vostrjakov » 13 Aug 2010, 22:29

Teisipäeval on mul plaanis nuputada ürituse kutse kujundust. Ma arva, et see saab olema üks pildi fail kus on peal nii klassikaline, kui ka uus MINI ja ürituse päevakava - ehk siis kus kohas ja mis kell midagi toimub. Hea oleks kui kutse peale saaks mõne teie klassiku (lihtsalt ära tundmis rõõmust, pealegi oleks alati hea kui foto omanik teab millal ja kus tema foto kasutatakse). Ma arvan, et teisipäev või kolmapäev saadan mingi kava kellegile tutvumiseks. Loodetavasti saame selelks ajaks saame päevakava kokku pandud.

Katusekinole saatisin küsimuse/ettepaneku The Italian Jobi kohta. Vaatame mida nad vastavad.

Mõistlik oleks ära oodata katusekino vastus, sest see mõjutab ürituse kava üsna olulisel määral aga see ei sega teekonna planeerimist. Võime läbi arutada kaks alternatiivset teekona, millest üks lõppeb katusekinos ja teine kusagil mujal. Kui on ettepanekuid siis need võiks foorumisse postitada. Hoiduks teekonna väga pikaks ajamisest. Kas ca. 50 km on piisav või on seda palju?
Kasutaja avatar
Oliver
Postitusi: 414
Liitunud: 23 Aug 2009, 23:15
Asukoht: Tallinn

Re: Klassikaliste ja Uute Minide ühissõit?!

Postitus Postitas Oliver » 16 Aug 2010, 14:06

Kas see on see http://static3.nagi.ee/i/p/624/28/15607 ... dc_l.jpg/1 bmw mini?

Katusekino The Italian Job filmi dvd olemas!
Sõit plaanis teha sisi 4.sept kui film siis õhtul aga kui päeval siis kino variant vist jah ei saa teha nagu mainiti?
Eks sealt nagi albumis on palju minili pilte mida flaierile panna aga on üks vahva "navitrolla" stiilis pilt - http://static3.nagi.ee/i/p/624/29/15607 ... 34_l.jpg/1 8)
Italy Kuller :twisted:
miniest
Postitusi: 545
Liitunud: 31 Juul 2004, 10:49
Asukoht: tartu
Kontakt:

Re: Klassikaliste ja Uute Minide ühissõit?!

Postitus Postitas miniest » 16 Aug 2010, 16:06

Vast selline pilt, sobiks rohkem sinna flaierile.
Pilt
Vöi siis selline.
Pilt
Vöi ka selline, kuid minu arust on kaks esimest natuke paremad.
Pilt
Austin Mini is not just a car. She is a friend, a pet and exclusive handbag.
vostrjakov

Re: 4.September.2010 Klassikaliste ja Uute Minide ühissõit?!

Postitus Postitas vostrjakov » 16 Aug 2010, 21:04

Aivar Laan, katusekinost, tänas soovituse eest ja nad kaaluvad "The Italian Jobi" on järgmise aasta kava koostamisel. Samas ei ole veel avaldatud septembri kava. Nüüd on see otsustamise koht, kas kino on päevakorras või ei ole. Iseenest ei ole kino halb variant. Väikene sõit läbi õhtuse Tallinna ja siis ennem ühist kino vaatamist teha väikene tutvumine ja/või pikniku laadne asi.

Teekonna osas ettepanekuid.

Klikkisin Oliveri poolt postitatud lingil - jah see sinine on tõesti minu mini. Miniesti poolt esimene pilt on väga viis - seda võiks lausa kasutada. Mul endal oli väheke teistsugune mõte. Oleks teinud uue tausta ja siis kaks MINI ninad vastamisi kutsel üksteist vaatamas ja tutvumas. Flaieriga saab teisipäev/kolmapäev tegeleda.

Ideaalne oleks kui saaks hiljemalt esmaspäeval flaieri ära postitada. Flaierile copin ja pasten lingi sellele teemale. Loodetavasti tekib siia ka osavõtjate nimekiri.
Kasutaja avatar
Oliver
Postitusi: 414
Liitunud: 23 Aug 2009, 23:15
Asukoht: Tallinn

Re: 4.September.2010 Klassikaliste ja Uute Minide ühissõit?!

Postitus Postitas Oliver » 18 Aug 2010, 15:18

Meil on siis hetkel valida kas teha üritus päevasel ajal (12-14; 13-15) või siis õhtusel ajal (19-21; 20-22).
Päevaese plaani puhul peaks olema täpselt teada kuhu sõidaks ja mida vaataks/kuulaks/teeks. BMW minilised pole kindlasti teinud Argo vahvaid teste, mida siis võikski üheskoos teha.
Õhtusel üritusel oleks väike ühissõit ja kui saab siis filmi vaatamine. Kui filmi vaadata ei saa siis on päevane üritus!
Italy Kuller :twisted:
Vasta