Miniklubi Sügissõit 23.09-24.09.2016 Tartu rally-show

Vasta
Kasutaja avatar
Jaanus
Postitusi: 102
Liitunud: 25 Aug 2012, 19:30

Miniklubi Sügissõit 23.09-24.09.2016 Tartu rally-show

Postitus Postitas Jaanus » 15 Sept 2016, 23:25

Miniklubi Sügissõit 2016 koostöös Tartu Rally ja Tartu Motoshow-ga

Toimumisaeg : 23.09 - 24.09.2016

Koht: Tartu linn

Plaan:
Reede 23.09 Rallipäev http://tarturally.eu/et/

* Start Tallinnast (Mõigu Selveri parklast) kell 12.30
* Kogunemine Tartus (Lõunakeskuse parkla Statoilis) kell 15.00
* Autode paigutamine Tartu Raekojaplatsile kell 15.30
* Osalemine Tartu Rally avamisel kell 16.00 - 17.00
* Linnakatse avamissõit Tartu Lauluväljakul kell 18.30
* vabakava Tartu linnas

Laupäev 24.09 Sõupäev http://www.motoshow.ee/?act=1

* Kogunemine Tartu Motoshowl kell 10.00
* Miniklubi telk, meenete jagamine külalistele, Motoshow külastamine. Kõigile Sügissõidust osavõtjatele tasuta sissepääs showle
* Tartu Rally võistluskeskuse ja Service pargi külastamine. Kõigile Sügissõidust osavõtjatele tasuta rallipassid.

Pühapäev 25.09 Sõupäev HILISTELE TULIJATELE VÕIMALUS SHOWD KÜLASTADA.

* Kogunemine Tartu Motoshowl kell 10.00
* Miniklubi telk, meenete jagamine külalistele, Motoshow külastamine. Kõigile Sügissõidust osavõtjatele tasuta sissepääs showle

Loodame, et tuleb põnev nädalalõpp. Ja loomulikult kõige tähtsam - ootame aktiivset osavõttu.
Viimati muutis Jaanus, 16 Sept 2016, 15:14, muudetud 1 kord kokku.
ANOTHER day. Another ADVENTURE.
Kaido
Postitusi: 41
Liitunud: 03 Aug 2010, 16:11
Asukoht: Tartu

Re: Miniklubi Sügissõit 23.09-24.09.2016 Tartu rally-show

Postitus Postitas Kaido » 16 Sept 2016, 09:50

Pilt selge. Hakkame Mini poleerima.
elx
Postitusi: 56
Liitunud: 22 Aug 2013, 22:56

Re: Miniklubi Sügissõit 23.09-24.09.2016 Tartu rally-show

Postitus Postitas elx » 16 Sept 2016, 12:29

Mis pühapäeva osas saab? Sain algselt aru, et pühapäeval on motošõule võimalik Miniga sisse sõita, kusagile nähtavale parkida ja siis näitust vaadata.

Erik
Martty
Postitusi: 250
Liitunud: 04 Veebr 2012, 17:59

Re: Miniklubi Sügissõit 23.09-24.09.2016 Tartu rally-show

Postitus Postitas Martty » 16 Sept 2016, 14:08

elx kirjutas:Mis pühapäeva osas saab? Sain algselt aru, et pühapäeval on motošõule võimalik Miniga sisse sõita, kusagile nähtavale parkida ja siis näitust vaadata.

Erik
Aga nüüd on ju laupäeval sama teema?


Mingi ööbimise varjante on ka? Või otsib igaüks ise mis saab?
Vtec tahab....
Kasutaja avatar
Jaanus
Postitusi: 102
Liitunud: 25 Aug 2012, 19:30

Re: Miniklubi Sügissõit 23.09-24.09.2016 Tartu rally-show

Postitus Postitas Jaanus » 16 Sept 2016, 15:05

Pühapäeval saab sisse. Tartu Näitustel on aga tingimus, et näituste alal (kus meil on telk) ei oleks päevasel ajal inimeste vahel sisse-välja sõitmist. Sisse saab laupäeval ja pühapäeval kell 10.00. Praegu oli mõte et näituste platsile jääks laupäevaks ja pühapäevaks paar ilusamat autot (on vabatahtlikke? :D Tartu Minid? ) ning teised oleks avalikus parklas, et saaks näiteks erinevatele kiiruskatsetele liikuda.Kui on võimalus, siis sooviti ka reedeks Mini platsile. Loodetavasti saavad enamus ikkagi juba reedel sõiduga ühineda. Juhin tähelepanu, et Tartu Rally toimub reedel ja laupäeval.
Hea uudis on, et kõik Sügissõidul osalejad saavad Tartu Rally VIP passid, st. saab lisaks kiiruskatsetele ja service alale ka toitlustusalal süüa :)
Ühisööbimisega pole ma jõudnud tegeleda. Mina bronnisin Dorpatis ööbimise, aga kui kellelgi on aega head kohta välja ajada, siis miks mitte kusagil õhtut koos veeta. Samas võib linnas ka tegutseda. Ettepanekud on teretulnud.
ANOTHER day. Another ADVENTURE.
Toomas
Postitusi: 10
Liitunud: 07 Juul 2015, 23:10

Re: Miniklubi Sügissõit 23.09-24.09.2016 Tartu rally-show

Postitus Postitas Toomas » 18 Sept 2016, 21:03

Oleme ka tulemas. ☺ űhineme Tartust lõunaka juures.
Kasutaja avatar
Jaanus
Postitusi: 102
Liitunud: 25 Aug 2012, 19:30

Re: Miniklubi Sügissõit 23.09-24.09.2016 Tartu rally-show

Postitus Postitas Jaanus » 22 Sept 2016, 14:59

Homme on siis kõik minilised oodatud sügissõidule.
Palume osalejatel mitte hilineda.
Kui on olemas autolipud, siis võiks need kaasa haarata.Tartus paneme külge.
ANOTHER day. Another ADVENTURE.
Kasutaja avatar
Jaanus
Postitusi: 102
Liitunud: 25 Aug 2012, 19:30

Re: Miniklubi Sügissõit 23.09-24.09.2016 Tartu rally-show

Postitus Postitas Jaanus » 22 Sept 2016, 15:05

Ja veel
Raekoja platsile sõidame kell 15.30 mööda Poe tn ja Küüni tn.ning Tartu Lauluväljaku kiiruskatsele Oa tn. lõpust 18.30
ANOTHER day. Another ADVENTURE.
Kasutaja avatar
Jaanus
Postitusi: 102
Liitunud: 25 Aug 2012, 19:30

Re: Miniklubi Sügissõit 23.09-24.09.2016 Tartu rally-show

Postitus Postitas Jaanus » 24 Sept 2016, 23:07

Sõit tehtud :D. Täname kõiki osavõtjaid, kes said vaatamata argipäevale ja sügisesele ilmale osaleda: Kaidot ja Kaidarit, elavat miniteatmikku Miniesti ning loomulikult naiskonda nr. 69, kes pidasid vapralt vastu kiiruskatse lõpuni. Lisaks ralli ja linnakatse avamisele saime Motoshowl Minisid ja Miniklubi tutvustada. Jälle oli hea tõdeda, et Minid on heatujuautod. Inimesed tulid juurde ja oh seda rõõmu, mis inimesi valdas. No ei olnud showl ühtegi teist sellist autot, mis niimoodi naeratust tekitavalt oleks mõjunud. Peaks tegema Miniteraapia MTÜ :lol: . Loomulikult oli põhiküsimuseks: kuidas sisse mahtuda? Õnnelikumad väljavalitud said ise proovida. Lisaks olgu märgitud, et Tartu Minid nägid ikka paganama head välja. :)
Manused
Kogunevad.jpg
Kogunevad.jpg (322.15 KiB) Vaadatud 32463 korda
Seltskond.jpg
Seltskond.jpg (317.84 KiB) Vaadatud 32463 korda
Rallytüdrukud.jpg
Rallytüdrukud.jpg (280.55 KiB) Vaadatud 32463 korda
START.jpg
START.jpg (329.03 KiB) Vaadatud 32463 korda
Motoshowl.jpg
Motoshowl.jpg (421.47 KiB) Vaadatud 32463 korda
ANOTHER day. Another ADVENTURE.
Kasutaja avatar
Jaanus
Postitusi: 102
Liitunud: 25 Aug 2012, 19:30

Re: Miniklubi Sügissõit 23.09-24.09.2016 Tartu rally-show

Postitus Postitas Jaanus » 25 Sept 2016, 00:41

Eraldi tahaks tänada Kaidot ja Kaidarit ning ühte tundmatut kilekotiga lõunaeestlast Tartu ringtee bussipeatusest :D. Üle pika aja oli seekord minu Miniga mõned adrenaliini tõstvad hetked. Ralli avamiselt lahkudes sai sõidetud Raekojaplatsilt minema üle takistuse, mis tavaautole (loe ralliautole) ei ole probleem, aga minu väsinud amortidega *lowrider* Minile on. Takistuseks oli tavaline äärekivi, millelt maha sõites sai auto põhi korraliku matsu. Esialgu midagi ei olnudki, aga õhtul autot parkides ütles kallis kaasa, et tema naiselikult tundlik nina tuvastab kõrbehaisu. Ise ma vesise nina tõttu midagi ei tundnud. Kontrollisin veel mõne aja pärast, et ega auto all loiku pole ja õlivarraski sai oma pesast välja tiritud. Aga ei midagi erilist, peale kerge kärsaka. Lohutasin ennast mõttega: kiiruskatsel sai veidi agresiivsemalt vajutatud ja Tartu Lauluväljaku tõusule vale käiguga peale lennatud. Samas vanem ajusagar (see alateadvuse oma :lol: ) tekitas minus ärevustunde ja püsiva vajaduse minna kanali peale vaatamaks, mis seal all pihta sai. No kus ma õhtul kell kahekas seda kanalit veel otsima hakkan. Lisaks meenus, et peale matsu tekkis mootris 4. käiguga vaevukuuldav uus heli - klõbin.
Hommikul enne käivitamist pilk auto alla ja õlivardale - kõik oli puhas ja normis. Sõule sõites ei olnud ka midagi häda (peale selle aimatava klõbina mootoris). Jama hakkas pihta Tartust lahkudes. Mida kaugemale jäi Tartu linn seda kõrgemale tõusis temperatuurinäidik ning ei läinudki kaua aega kui tuli kärsakas ja kurjakuulutav klõbin mootoris ( gaasi andes). Siis kargas esmakordselt pähe, et ma pole ammu jahutusvedeliku taset kontrollinud. Pagana automanik :doh: . Samas ega ma ei olnud kindel, et kas see on ikkagi jahutusvedeliku viga. Kõrbelõhn ja klõbin muutus üha jõulisemaks. Lootus (loe julgus või loll risk) vaikselt bensukasse jahutusvedeliku ostma jõuda lõppes Tartu ringteel bussipeatuses 500 m enne Lõunakeskust. Kallis kaasa hakkas bussipileteid uurima. Ise veel mõtlesin , et kuhu ma nüüd Mini jätan ning millal ja kuidas ma ta Tallinna saan :o . Helistasin siis Kaidole ja kurtsin suurt muret. Samal ajal juhtus puht juhuslikult (Tartu ju väike linn :lol: ) koju sõitma ka Kaidar. Nii ta meid kuumalt bussipeatuses vedelemast leidiski.Peagi tuli kohale ka Kaido. Peale arutelusid võimalike probleemipõhjuste ja autopaigutamisvõimaluste üle otsustasime esmase asjana jahutusvedelikku lisada. Sellel ajal kui ma Kaidariga jahutusvedelikku käisin hankimas (ühtlasi testides ka Eero teadmisi erinevat värvi jahutusvedelike segamisest ja Mini radika tosoolimahutavusest :D ) oli Kaidoga liitunud *tundmatu kilekotiga lõunaeestlane Tartu ringtee bussipeatusest*. No on ikka abivalmis ja kaastundlikud inimesed seal lõuna pool :D. Vahepeal küsimus spetsialistidele: mis pühade puhul on vaja erinevat värvi jahutusvedelikke :lol: ? Kallasime siis pea 2 liitrit rohelist radikasse ja lüües kolm korda risti ette panin mootori käima. ....
Järjejutt jätkub homme
Ei, ikka kirjutan kohe lõpuni :lol:
Edasisit võib kirjeldada nii: :burn:
Ühesõnaga kõik toimis ja temp. ok. Tagasiteel püüdsin veel leida seost selle Raekoja matsu ja probleemi tekkimise vahel, aga saladuseks see vist jääbki. Aga võibolla oli kõik üks suur juhuste kokkulangevus ja põhipõhjus jahutusvedeliku madal tase. Samas imelik, et leket ei avastanud ja päris tühi radikas ei olnud (*ainult* kaks liitrit läks peale). Võibolla raputas mingi tüki kuhugi vahele, ette ja *puhast* peale valades lõi klaarimaks. Pole ju ammu radikat ka pesnud.
Lõpetuseks tänan veelkord Kaidarit küüdis eest Statoili ja Kaidot poole liitri jahutuse eest ning *tundmatut kilekotiga lõunaeestlast Tartu ringtee bussipeatusest* kaasaelamise eest.
Lõpp hea, kõik hea. Mini on ju heatujuauto.
Manused
Kaidar,Jaanus ja tundmatu Tartu ringteel..jpg
Kaidar,Jaanus ja tundmatu Tartu ringteel..jpg (86.75 KiB) Vaadatud 32462 korda
ANOTHER day. Another ADVENTURE.
miniest
Postitusi: 545
Liitunud: 31 Juul 2004, 10:49
Asukoht: tartu
Kontakt:

Re: Miniklubi Sügissõit 23.09-24.09.2016 Tartu rally-show

Postitus Postitas miniest » 26 Sept 2016, 12:18

Hm, vöibolla oli asi selles, mis juhtus selle Miniga. Ma kahjuks ei tea, kas see asi on vaid päris viimastel, aga üks tundud sinutorulane söitis üle lamava joodiku ning Mini enam käima ei läinud. Löpupoole näeb probleemile ka lahendust.
Getting to Know My Classic Mini... and I BREAK DOWN! (15:41) Video hakkab pihta (02:03)


Aga veel kord tänu selle söidu eest Oranzi katusega Mini omanikule ja teistele klubi liikmetele, et teiega kokku sain. Suu oli ainult körvuni peas, kui seisa jäime Oa tänava löpus, siis möneajapärast rahunesin maha, aga nii, kui jälle liikvele saime, ei saanud jälle naeratust näost.


Vabandan siiralt, et ma nii mühakas olin, et jätsin köigile tere ütlemata. Aga mis teha, kui sattud kokku heade söprade, tuttavate vöi mönusate inimesdega ununeb see lihtne söna Tere ära. Selle käitumise peaks endalt välja juurima, juba enastki härib see, aga ikka läheb nagu tavaliselt.
Austin Mini is not just a car. She is a friend, a pet and exclusive handbag.
Vasta