Suve lõpetamine?!

veiko

Postitus Postitas veiko » 22 Sept 2005, 19:19

Kahjuks olen laupäeval hõivatud tööde-tegemistega. Seega ilmun pühapäevaks Järva Jaani kokkulepitud ajaks.
Kasutaja avatar
ranno
Postitusi: 313
Liitunud: 01 Juul 2004, 19:27
Asukoht: talin
Kontakt:

Postitus Postitas ranno » 22 Sept 2005, 22:54

To:hr. Nõlvak, Mini ajutine puudumine ei vabasta sind osalemast :wink: soovitan kontakteeruda Tiinaga ja talle kindlasti meeldib poisse sõidutada.. :wink:
Edasi... mis oli edasi.. et mind on 2,5 ja variant 3 sobib. Kamba peale ju klapime selle summa kokku küll. Märja ilmaga oli vist esimene variant.. seda sauna teisel päeval pole vast enam tarvis, kui esimesel päeval saame seda küllaga.. mulle sobib ka seitsmene tuba eeldusel, et teil sobib magada toas titega kes öösel kümme korda kisaga üles ärkab :wink: e. siis me peaksime olude sunnil eelistama kallimat versiooni e. tuba kahele.
Kasutaja avatar
E-riik
Postitusi: 327
Liitunud: 30 Mai 2005, 22:35
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas E-riik » 23 Sept 2005, 18:43

Mis on väljasõidu plaanid, millised kohale jõudmise omad?
Ja siis Tallinna tegelased - kus kokku saame?
Ja nüüd väike mõttetera MINIomanikele:
Korras autoga on hea sõõõõõita
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 23 Sept 2005, 19:54

Minu tegemised on ka sellised, et ilmselt ilmun koos kaasa ja kahe väiksema tüdrukuga kohale Järva-Jaanisse pühaba kell 12. Et siis oleks ööbijatel hambad pestud ja toad koristatud, kõht täis ja Järva-Jaani keskväljakul meid oostamas. piip-piip!!
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 23 Sept 2005, 21:48

Laupäev !

Kell 9 saame sauna! Seega mina paneksin ette minna oma majakess kella 8-ksaks.
Seega võiks kohtuda Viitna kõrtsi juures. Seal saaks kõhud ka täis süüa. Hiljem õhtul siis ainult mingit snäkki võtta.

Pakun kohtuda Viitna kõrtsi juures. Kell 7

Tallinlastele (Erik , Ranno , Mart) Pakuksin startida kell 6 Ülemiste Keskuse parklast.(lennujaama pooles küljes kohtuda , see raibe ju nii suur parkla)

Rahast. Võtke u 300 kr sulas kaasa . Aitäh! Ja ärge hea tuju maha jätke!




Pühapäev!

Ärkame. Sööme hommikusööki ja pesema kikud. Kasime ennast.
Kella 12.ks peame olema Järva Jaani keskväljakul.
Sealt algab programm. Kestab umbes 2 tundi. Seejärel on meil võimalus jääda kas sinna istuma ja lõket tegema või minna näiteks kuhugi metsa alla. Ja siis lähme vaikselt koju. Koju saame ilusti valges.

Pühapäeval kulub raha 30kr/täiskasvanu. + hiljem 10kr. lõkkekoha, vee ja muu eest.
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 24 Sept 2005, 00:04

.
Kasutaja avatar
Margus
Postitusi: 182
Liitunud: 05 Sept 2005, 15:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Margus » 24 Sept 2005, 09:44

Mina jään ootama sügise lõpetamist::))
Kuna lihtsalt ei jõua seekord...tehke siis pilte ka..

margus
kadi

Postitus Postitas kadi » 24 Sept 2005, 14:02

Tere kõigile!

Ma ikka üritan ka täna ennast kohale vedada, ainus mure on see, et kaaslane ei saa tulla ja ma pean lasteaga üksi tulema. Nii et mõtlen siis kas olen täna ainuke lastega või on keegi veel. Kui täna tõesti tulema ei saa siit Viljandimaalt, siis homme kindlasti. Tahtsin veel kellegi telefoni numbrit kes täna läheb, juhul kui ära eksin v ei leia õiget kohta ülesse.

Tervitades,

Kadi
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 24 Sept 2005, 15:44

Mina Kristjan 55524266
Vasta