Suve lõpetamine?!

Kasutaja avatar
E-riik
Postitusi: 327
Liitunud: 30 Mai 2005, 22:35
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas E-riik » 21 Sept 2005, 19:02

Avi on OK, kui keski teine seda kaasa ei võta, siis ehk võin sind mõnikord tartusse sattudes tülitada.
Ja nüüd väike mõttetera MINIomanikele:
Korras autoga on hea sõõõõõita
miniac
Postitusi: 90
Liitunud: 29 Jaan 2005, 00:17
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas miniac » 21 Sept 2005, 19:18

mul on ka 700 megane .avi sellest, aga üritusele tulija pole
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Pakkumine!

Postitus Postitas Kristjan » 21 Sept 2005, 21:12

Hallo!

Preaguseks on asjaolud nii. Pühapäevaks sain Järva-Jaanist sellise pakkumise. Mis on kõik ilus. Aga kus ei ole elamist sees. Elamist on aga kuradi raske sinna kanti leida , me ka väiga hiljaks jäänud. See programm mis on siin all läheks näkku umbes 200 kr. Oleneb palju meid tuleb nagu te aru saate. Ma isiklikult arvan , et nr3. ehk tuletõrje tank jääks välja ( suht kallis teine). Ühesõnaga...

1. Kas läheme ainult pühapäevaks. Teeme nii nagu allpool pakutakse. [Suurim miinus ei saa väga palju õlut juua! Natuke ikka saab]
2. Otsin laupäevaks elamist edasi ja proovime ka elamise saada. Elamine läheb min.200kr per nägu juurde.
3. Käime järva-jaanis ainult muusemuis ja siis oleme kuskil elamises. (mis on ilmselt kõige elmustevaesem)

Mina isiklult pooldaks esimest varianti. Asi lihtsalt selles , et oleme nii hilja peale jäänud omadega.

Palun kiiret arvamuste avaldamist! Kui tuleb lisainformatsiooni anna kohe teada.

Tere! Olgugi küll, et meie kalender on väga tihe, üritame Teie omapärasele ettevõtmisele vastu tulla. Pühapäevaks, 25. septembriks oleks selline pakkumine :
I Kogunemine Järva-Jaani keskväljakule - tuletõrjemuuseumi külastus - sõit kolonnis Karinu klaasikotta, kus saab jälgida sinisest klaasist esemete valmistamist, ise klaasi puhuda kui ka kaasa osta - tuletõrjemuuseumi fondihoidla/näitusesaali külastus - onu Vello filmitoas vana dokumentaal- või multifilmi vaatamine - tuletõrje mänguõues väike võistlus - vanaautode varjupaigas ringkäik. Kestvus ~2 tundi, hind 30.- /inimene.
II Piknik ja lõõgastumine vanaautode varjupaiga puhkesektoris : põleb lõke, köevad grillid, pajas tee- või kohvikeetmise võimalus, saab autosauna, vesimassaažidušši, kasutusel kamina- ja staabiauto, haagiskemps. (Kümblustünn kahjuks sel päeval hõivatud) Kolmetunnise kasutuse hind 1950.-, eeldusel, et piknikukorv, saunaõlled ning muud joogid omal kaasas.
III Seikluste raja läbimine tuletõrje tankiga. (Ainult kuiva ilma korral) Hind 1100.-

Esitasin nn. raampakkumise. Võite nüüd ise valida, mida võtta, mida mitte ning kui kauaks. Lõplik hind kujuneb läbirääkimiste käigus. Tehke palun oma valik ja andke meile teada.

Tervitustega Tuve Kärner, Järva-Jaani priitahtlike pritsimeeste pealik.
Kasutaja avatar
ranno
Postitusi: 313
Liitunud: 01 Juul 2004, 19:27
Asukoht: talin
Kontakt:

Postitus Postitas ranno » 21 Sept 2005, 21:25

Esimene variant: Et käime koos muuseumis ja vaatame multikat ja siis koju tagasi.. ?? :(
veiko

suve ära saatmine

Postitus Postitas veiko » 21 Sept 2005, 21:44

Sry - et risustan foorumit, unustasin sisse logida

Olen oma "sinise välguga" kohal. Võin "Italian Jobi" videoplaneedist kaasa võtta - seal peaks sellest ka dvd versioon olemas olema. Kuhu ja kellele see 200 eesti raha anda (saata) tuleb?

Mis kell on kogunemine?

Kui kellegile jääb väheks siis võib ju kohapeal natsa ringi sõita.
Näiteks: Järva Jaani - Tamsalu - Porkuni - Väike Maarja - Järva Jaani, see oleks ca 60 km (vist, umbes täpselt).
Orina (koduloomuuseum), Porkuni (mõis, järv, piiskopilinnus), Vao tornlinnus.
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 21 Sept 2005, 21:58

Ei , Ranno. Esimene variant on see ,et käime muuseumis vaatame multikat ja lähme teeme grilli ja piknikut. Samal ajal käivad osad meist saunas, ja lasevad tuletõrjevoolikutel ennast kasta. Ühesõnaga veedame igati mõnusa õhtukese. Ainult , et ilma ööbimiseta.
Kasutaja avatar
E-riik
Postitusi: 327
Liitunud: 30 Mai 2005, 22:35
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas E-riik » 22 Sept 2005, 09:16

minule sobivad mõlemad variandid. loomulikult oleks õhtuga koos parem variant, kuid samason mõnikord ka lihtsalt laisk hea olla.
Ja nüüd väike mõttetera MINIomanikele:
Korras autoga on hea sõõõõõita
Kasutaja avatar
ranno
Postitusi: 313
Liitunud: 01 Juul 2004, 19:27
Asukoht: talin
Kontakt:

Postitus Postitas ranno » 22 Sept 2005, 10:17

Üks netist leidtud lähedalasuv öömaja http://www.janunekagu.ee/cgi-bin/index.cgi?ID=11
Tiina
Postitusi: 27
Liitunud: 02 Aug 2005, 19:59
Asukoht: Tallinn-Tartu

Postitus Postitas Tiina » 22 Sept 2005, 12:11

Mina tulen igatahes, ükskõik kas ainult pühapäevaks või juba laupäeval. Kui sinna Käo majja kohti saab, siis mina oleks valmis ka ööbimisega ürituseks.

Ja muide, head autovaba (Minivaba) päeva kõigile! :)
Kasutaja avatar
E-riik
Postitusi: 327
Liitunud: 30 Mai 2005, 22:35
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas E-riik » 22 Sept 2005, 14:18

Mini pole ju enamus inimeste arvates auto, seega võib sõitta :)

Aga ranno pakutud majutuse saidil on üks huvipakkuv koht:
Saunamaja / ööbimine 6-le + saun / 1200.-

Ehk siis palju meid tulemas on, kas mahume ära (eks me mahuks me sinna ju ka seitsme või kaheksakest ära...)
Ja nüüd väike mõttetera MINIomanikele:
Korras autoga on hea sõõõõõita
Kasutaja avatar
Margus
Postitusi: 182
Liitunud: 05 Sept 2005, 15:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Margus » 22 Sept 2005, 15:06

Mina vist kahjuks ei tule, kuna auto jõuab alles pühapäeval Eestisse (alguses väike lootus oli, et reedeks auto õuel:d ) ja siis on ta ju regamata. jne..aga Minirahvale ilusat suve viimast päeva :wink:
marge

Postitus Postitas marge » 22 Sept 2005, 16:00

Foorumi postituste järgi sain mina meid kokku 8 täiskasvanut + 2 last. Seega olekski parim valik saunamaja, kus 6 in saavad ööbida ja paar in peavad veel toa üürima.

Kristjan, kas oled sinna turismitallu helistanud? Kuna oleme viimase hetke peale jäänud, siis ei pruugi see vaba olla. Hea oleks ära otsustada, kas on 2- või 1-päevane üritus. :wink:
Tiina
Postitusi: 27
Liitunud: 02 Aug 2005, 19:59
Asukoht: Tallinn-Tartu

Postitus Postitas Tiina » 22 Sept 2005, 16:44

Näib, et veedame sel juhul lihtsalt seiklusrikka päeva kuldses sügises. Seega järgmised küsimused on, et mis kell ja kus me seal Järva-Jaanis kohtume?
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 22 Sept 2005, 17:37

No ega seal eriti muuid kohta ei ole kokkusaamiseks kui keskväljak. Või väljakuke. Asub mu mälu järgi Jaani tänava ääres. Sõidate mööda Pikka tänavat sisse ja umbes keskelt keerab Tallinna poolt tulles vasakule ja Tartu poolt tulles paremale Jaani tänav. Ja seda mööda vast maks 50-100 m

Tegelt hoopis olulisem on treffpunktid kahes suuremas linnas. Sõidule kulub mõlemast linnast ca 1,5 h
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 22 Sept 2005, 18:28

RAHVA TUNGIVAL SOOVIL ....

Igatahes leidsin elamise. Koos saunaga, ja suhtkoht odav teine, ja erladatud ka. Ainuke miinuš , et sauna saab alles 9 ajal. Ehk siis , et enne peame ringi tuuritama või tubades passima. Ja Järva - Jaanist on ta ka tsipa kaugel aga see vast pole nii hull , meil ikka liikurid tagumendi all.

Saun Arbaveres 70 km Tallinnast Viitna lähedal 2 tundi 350.- iga järgnev tund 100.-. Saab telkida, kui ka ööbida tubades, majutuse hinnad alates 100.-/in. Võimalik pidada seminare ning üritusi. Kuni 40 inimest.

Pilt
Pilt
Pilt
Pilt

Sauna võtame ilmselt 4 / 5 tundi. Mis teeb asja hinnaks. u. 600 kr. Saunal ka mõnus eesruum nagu piltidelt näha võite.

Elamisega on aga naljakad lood. Ehk siis , et kuidas kellegiga kokkuleppele saate. Variandid järgmised.
7in tuba - 700 kr
4 in tuba - 440kr.
3in tuba - 360kr
2in tuba - 500kr (koos integreeritud dušši ja wc-ga ja muuseas ka teisel korrusel, spetsialiteet armunutele vist)

Nii , et rääkige kokku ja kuidagi ikka saame. Nagu näete on hinnad päris soodsad mis on hea. Söögid joogid not included.

Esimesel päeval ehk laup. ilmselt vaatame siis seal kandis natukene ringi ka. Näiteks Sagadi mõisa näiteks.

Teine päev !

Ärkame, teeme väikse söögi. Väike peaparandus. Siis sõidame Järva - Jaani. Külastame tuletõrjujaid. Nüüd kolm varianti :

1) (kuna esimesel päeval juba kulub rahakest ja saunas saab ka käidud) Lähme Seal ainult muusemuitesse >

I Kogunemine Järva-Jaani keskväljakule - tuletõrjemuuseumi külastus - sõit kolonnis Karinu klaasikotta, kus saab jälgida sinisest klaasist esemete valmistamist, ise klaasi puhuda kui ka kaasa osta - tuletõrjemuuseumi fondihoidla/näitusesaali külastus - onu Vello filmitoas vana dokumentaal- või multifilmi vaatamine - tuletõrje mänguõues väike võistlus - vanaautode varjupaigas ringkäik. Kestvus ~2 tundi, hind 30.- /inimene.


2) variant. Teeme ka seal õhtul sauna(mis on ehitatud auto sisse :shock:).Laseme tuletõrjevoolikutel endal vana naha maha kiskuda ja naudime olemist. Sööme joome.

I Kogunemine Järva-Jaani keskväljakule - tuletõrjemuuseumi külastus - sõit kolonnis Karinu klaasikotta, kus saab jälgida sinisest klaasist esemete valmistamist, ise klaasi puhuda kui ka kaasa osta - tuletõrjemuuseumi fondihoidla/näitusesaali külastus - onu Vello filmitoas vana dokumentaal- või multifilmi vaatamine - tuletõrje mänguõues väike võistlus - vanaautode varjupaigas ringkäik. Kestvus ~2 tundi, hind 30.- /inimene.
II Piknik ja lõõgastumine vanaautode varjupaiga puhkesektoris : põleb lõke, köevad grillid, pajas tee- või kohvikeetmise võimalus, saab autosauna, vesimassaažidušši, kasutusel kamina- ja staabiauto, haagiskemps. (Kümblustünn kahjuks sel päeval hõivatud) Kolmetunnise kasutuse hind 1950.-, eeldusel, et piknikukorv, saunaõlled ning muud joogid omal kaasas.


3) Jätame selle sauna Järva Jaanis vahele. Ja teeme hoopis ekstreemsporti. Saame ELAMUSE!

I Kogunemine Järva-Jaani keskväljakule - tuletõrjemuuseumi külastus - sõit kolonnis Karinu klaasikotta, kus saab jälgida sinisest klaasist esemete valmistamist, ise klaasi puhuda kui ka kaasa osta - tuletõrjemuuseumi fondihoidla/näitusesaali külastus - onu Vello filmitoas vana dokumentaal- või multifilmi vaatamine - tuletõrje mänguõues väike võistlus - vanaautode varjupaigas ringkäik. Kestvus ~2 tundi, hind 30.- /inimene.
III Seikluste raja läbimine tuletõrje tankiga. (Ainult kuiva ilma korral) Hind 1100.-



Jube segane eks. Aga mul on kiirelt teie arvamust vaja.

Mina isiklikult pooldaks ilmselt 3 varianti. Kuna saunas saab eelmine päev juba niikuinii käidud. Arvan , et see tangisõit võib päris mehine olla. Oleneb muidugi mida naispere mõtleb asjast.

Palun saatke mulle mailile. Või lisage foorumisse:


1)Mina (nimi) tulen
2)Võtan kaasa ( mitu inimest ja millist)
3)Pooldan varianti nr.
4) Erisoovid

Praegu olen arvestanud: 1) Erik 2in 2) Ranno 2in 3) Tiina 2in 4) Pets 5) Kristjan 6) Martin 2in 7) Veiko
Vasta