Kokkusaamine augustis

Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Kokkusaamine augustis

Postitus Postitas mikk » 20 Juul 2004, 15:46

Kuna ei ole erit tõenäoline, et meilt oleks IMM-ile palju minejaid, siis orgunnime ise ürituse. Ette on panna kaks varianti:
- 13-15 august
- 27-29 august

Detailid (koht, kava, pikkus jms) võtame ette kui kuupäevad teada. Põhimõtteliselt oleks parim variant ikka kusagil keskel (Paide, Türi, Mäo?)või siis seal kus kõige rohkem sõitvaid autosid reaalselt olemas (Tallinn, lähiümbrus).

Vastukaja?
Kasutaja avatar
Harri
Postitusi: 500
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:57
Asukoht: Tartu

Mini kokukast

Postitus Postitas Harri » 20 Juul 2004, 17:31

Mina saan sobivaks teha 13 - 15 august või ka 27 - 29 august. Auto sõidukorras pole aga kohale tulen ikkagi.... :)
Kasutaja avatar
Una
Postitusi: 89
Liitunud: 21 Juul 2004, 12:18
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Una » 21 Juul 2004, 12:23

mulle esialgsetel andmetel ka 13-15 august sobiks, aga see võib ka muutuda
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 21 Juul 2004, 13:02

Mulle soiks ka 13-15 August hästi .

Kristjan
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

ASUKOHT

Postitus Postitas mikk » 21 Juul 2004, 14:23

See on kõik tore. Aga endiselt on vaja ettepanekuid koha suhtes kah. Hotellis või "puhkebaasis" kogunemine ei ole nii väikese hulga puhul ju eriti mõttekas või kuidas.

Et siis mõelge kellel on mõni Tallinna lähedal elav sõber, kellel oleks pakkuda ruumi parkimiseks-telkimiseks (kui läheb öö peale), näiteks kanaliga garaaž, saun, grill- või suitsuahi või teab-mis-pudinad veel, mida kõike võiks sellise ürituse kordaminekuks rakendada. Ja see loetelu ei ole püha lehm ja ammugi ei ole seda asukoht. Võib ka kuskil võpsikus või Võrumaal olla. Peaasi et on tore koht ja kulutused taevani ei küüni.
Kasutaja avatar
Harri
Postitusi: 500
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:57
Asukoht: Tartu

Kohast kokuka jaoks

Postitus Postitas Harri » 21 Juul 2004, 17:23

Koha peaksid valima Tln. kandi inimesed, eeldusel et neid ikke rohkem kohale tuleb kui Lõuna-Eestist :burn:
Kasutaja avatar
marti85
Postitusi: 68
Liitunud: 06 Juul 2004, 16:23
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas marti85 » 21 Juul 2004, 18:20

viljandimaal on miski maamaja väljapakkuda sauna kahjuks küll pole (va kile sauna võimalus) krill ja suitsuahju variant on ja peavarju variant ka ,
maja on suvalises kohas võsa ja metsa vahel tee on halb vihmaga võib kinni jääda, ses mõttes mitte kõige parem.
Kasutaja avatar
ranno
Postitusi: 313
Liitunud: 01 Juul 2004, 19:27
Asukoht: talin
Kontakt:

Postitus Postitas ranno » 22 Juul 2004, 10:45

Sobib endalegi arvatavasti see augusti keskel aeg... siis on lootust et olen ka juba sõitva Mini omanik :wink: Kas just kolm päeva jutti see on iseasi, aga muidu võin tulla kuhu üldsus otsustab sest autoga saab ju sõita kuhu iganes :)
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 26 Juul 2004, 15:20

Kolme päeva me tõenäoliselt küll punnitama ei hakka. Saame näiteks laupäeva hommikul kokku ja lahkume pühapäeval. Sõltuvalt kohast (ja puhkusegraafikutest) võivad soovijad ju omal käel veel miskit ette võtta, eksole.

Nii. Koha suhtes on meil praeguseks kolm võimalikku varianti. (1) Marti pakutud koht Viljandi lähistel, (2) üks koht Paide lähistel, millel on samuti hulk puudusi (väike) aga ka paar plussi (keset Eestit) ja (3) Loode-Eesti (Nõva, Spitham).

Isiklikult kaldun pooldama viimast ja eriti juhul kui on vähegi suveilma. Seal oleks olemine küll täitsa metsas (nii otseses kui ülekantud tähenduses) aga koht on super. Telgid ja muu vabas õhus ööbimiseks tarviline on muidugi vaja kaasa vedada, aga kui auto inimesi täis ei ole siis peaks küll kõik ilusasti ära mahtuma (mina liigun koos naise ja lapsega ja olen siiani hakkama saand).

Kiitke takka, laitke maha, pakkuge muid võimalusi!
Kasutaja avatar
Harri
Postitusi: 500
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:57
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Harri » 26 Juul 2004, 16:39

Mulle meeldiks see Loode Eesti variant ja metsas :lol:
Kasutaja avatar
Una
Postitusi: 89
Liitunud: 21 Juul 2004, 12:18
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Una » 27 Juul 2004, 10:29

selguski kurb tõsiasi, et mina olen väljapakutud nädalavahetusel Eestist ära. Kahju.
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 28 Juul 2004, 10:45

Kurbi tõsiasju lisandus veel. Nimelt tehti ka minu eest selleks (14-15 august) nädalavahetuseks plaanid ära.

Seega arvan nüid et üritus võiks jääda siis sellele teisele väljapakutud ajavahemikule. Seega siis üritus toimub:

28-29 august Perakülas (Loode-Eestis)
eelneva kokkusaamisega näiteks Haapsalus või Paldiskis või mõnes muus kohas, mis kõigile enam-vähem teele jääb ja niisama bussipeatus või hamburgeriputka pole. Võib ka kilulinnas kohtuda ja siis koos metsa põristada.
Toimumiskohast saate infot näiteks klõpsates sellel lingil http://www.rmk.ee/pages.php3/01031205

Kellel septembris kooli asja siis ongi hea viimane nädalavahetus looduses veeta. Loodan, et see variant sobib teile. Ja arvamused on endiselt oodatud. Kui olete lähemas kontaktis mõne oma kaaslinlase miniomanikuga, siis uurige tema arvamust kah ja ärge seda samuti vaka all hoidke. Ja mida varem seda parem, sest vaja infot levitada ka "vanade kalade" seas (s.t. need kellel Mini juba mõned hääd aastad olemas aga foorumis aktiivselt ei osale).
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 28 Juul 2004, 18:54

Kes Tartust minejad on ?

Kristjan
Kasutaja avatar
Una
Postitusi: 89
Liitunud: 21 Juul 2004, 12:18
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Una » 04 Aug 2004, 11:56

Mina olen ka 27-29 august ära. Tundub et ma olengi kogu aeg ära. Seega ei saa minuga arvestada. Aga kui midagi toimub ja ma ära ei ole siis löön kampa.
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 09 Aug 2004, 12:09

Süüdistused minu aadressil tuulelipuks olemises on igati õigustatud. Võtan omaks suure ürituse hüvanguks.

Siiski. Kuna see viimane kokkulepitud aeg (28-29 august) on ka minule üha ebamugavamaks muutumas, siis palun kiirelt arvamusi kuupäevadele 21-22 august. Koht jms sama. Nobedat reaktsiooni on vaja eelkõige seepärast, et kui me siiski otsustame kuupäevi tõsta (jälle) siis aega on vaid vähem kui 2 nädalat ja plaane on kõigil vaja teha ...

Lihtsalt asi nii, et kui kokku tulla siis võiks meid ikka suts rohkem olla kui 3 autot. Sest kolme inimese kokkusaamist on suht lihtne orgunnida kasvõi Tallinnas. Ja siis ei peaks üldse seda foorumit selleks koormama, eksole.
Vasta