Sooviks teha ühe väikse pulmasõidu ühe toreda Minikesega...

Vasta
Erms

Sooviks teha ühe väikse pulmasõidu ühe toreda Minikesega...

Postitus Postitas Erms » 06 Juun 2006, 10:31

Minid on kihvtid ja Minid on lahedad - seepärast oleme mõelnud teha oma lühikese pulmasõidu just Miniga.... Paraku lugu selline, et ei endal ega ka tutvusringkonnas ei ole ühtegi seda suurepärast sõiduriista, just siis seda nõks vanemat, mitte päris uut... Kallid klubiliikmed - järsku saab keegi teist meile oma sõpra-kallikest laenata?
Pulmasõit saab teoks 8 septembril 2006. Sõit ei oleks pikk, ca 15-20km Urvaste kirikust väikese tiiruga Sangaste lossi ( ehk seal siis ka tagastaks koheselt sõiduriista omanikele, ajakulu kokku koos kaasaskäiva trilli-tralliga 1,5h). Kas pole mitte suurepärane võimalus oma Mini-kullakesel lasta veidi eputada, lihtne lill kapotil !! Ja auto-omanikel milline suurepärane võimalus avastada/taasnäha kodumaa kauneid paiku!! Vastutasuks meie siiras tänu + kindlasti imekaunis foto Teie neljarattalisest lemmikust !! Usun, et ka kõiges muus saaksime kokkuleppele! Kontakt telefonil 52 02018 või mailil kylli.erm@mail.ee.
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 06 Juun 2006, 20:33

Kasutaja avatar
ranno
Postitusi: 313
Liitunud: 01 Juul 2004, 19:27
Asukoht: talin
Kontakt:

Postitus Postitas ranno » 08 Juun 2006, 00:31

Hm.. see on natuke kahtlane aeg mu muudes tegemistes, aga ega mul kahju ei oleks, kui Miniga sõit kellegi unistus on ja ma seda unistust täita suudan.. tõenäosus temaga sõita saada on suur, aga enne kui otsuse langetate võime ju teha proovisõidu, et kui soov jääb peale seda ka endiseks, eks siis võtke ja sõitke :wink:
Vasta