Miniklubi Suvepäevad

Millised kuupävad teile sobivad!?

Hääletus lõppes 24 Juun 2006, 17:45

1-2 Juuli
2
25%
22-23 Juuli
6
75%
 
Hääli kokku: 8
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 02 Juul 2006, 17:45

Ööbimiskoht on meil tõeliselt kaunis! Asub keset Lõuna - Eesti kuppelmaastiku, maalilise Pangodi järve kaldal. Võtsin teie meeleheaks ka mõned pildid, eks veenduge ise!

Majakeses on voodeid tosinale. Väljas mõnusad muruplatsid telkimiseks. Saab ka saali põrandale madratsile keerata - küll me ära mahume :)

Sees veel köök, suurem tuba televusseri ja pika lauaga ja mis kõige tähtsam: igati suur ja mõnus saun. Võimalusega end otse lavalt jahutavasse järvevette kasta.

Järve ääres kena purre ja liivase põhjaga rand. Ruumi päevitamiseks ja pallimänguks, kaunis lõkkeplats.

Kogu kompleks on mõnusalt teistest eraldatud ,metsa sees.
Orienteeruv hind 100 kr auto kohta. (Kõik oleneb sellest kui palju meid kokku tuleb)

Kindlad tulejad võiks endast juba märku anda! Aitäh!

Lähedal talus võimalus ka ratsutada. [ Kui keegi on huvitatud võiks mulle eelnevalt teada anda siis ma uuriks välja kuidas asi käib ja palju orienteeruvalt maksab]

Pilt


Pilt


Pilt


Pilt


Pilt


Pilt
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 02 Juul 2006, 20:41

Clubman tuleb ja neli inimest istub sees.

Kui kellegil kohtumispaiga suhtes alternatiivseid/paremaid pakkumisi pole, siis võiks seda teha 22 juulil (laupäev) kell 15 Lõunakeskuse juures parklas. Kell nii hiline seepärast, et siis ei pea pealinna mehed kell kaheksa ärkama ja koht selline linnaäärne seepärast, et siis pole tarvidust läbi üleskaevatud Tartu kesklinna orienteeruma hakata. Sealt saab otse maanteele ja oleme veerandtunniga kohal. Kuigi tegelt teeme vist niiehknaa mingi veidi pikema tiiru koos peatuste ja ringivaatamistega.
Kasutaja avatar
E-riik
Postitusi: 327
Liitunud: 30 Mai 2005, 22:35
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas E-riik » 02 Juul 2006, 22:18

"MINI 9" on läbinud restaureerimisprotseduurid edukalt ja igal juhul eputamas :)
Ja nüüd väike mõttetera MINIomanikele:
Korras autoga on hea sõõõõõita
Kasutaja avatar
Margus
Postitusi: 182
Liitunud: 05 Sept 2005, 15:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Margus » 02 Juul 2006, 22:53

Lausa vihale ajab, et ma ei saa tulla :cry:
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 02 Juul 2006, 23:25

Ei ei ei . Mina arvan , et peaks ikka linnast ka läbi sõitma ja nautke bling bling ja rahavle näitama. Varsti täpsem jutt :wink:
Kasutaja avatar
E-riik
Postitusi: 327
Liitunud: 30 Mai 2005, 22:35
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas E-riik » 02 Juul 2006, 23:52

PS: unustage 1000cc mootorid ära ja pange 1.3. hoopis teine tera on:)

püüan lähipäevil väikese pildisessiooni korraldada ja siis panen miskit ka teile vaatamiseks välja. seniks aga üks pilt värvikambrist.

Pilt

masina panin kokku pooleteise nädalaga - tehke järgi ;)
Ja nüüd väike mõttetera MINIomanikele:
Korras autoga on hea sõõõõõita
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 03 Juul 2006, 00:23

See on liiga ilus! Mul võttis absoluutselt sõnatuks!



Uskumatu
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 03 Juul 2006, 10:26

Pretty fly (for a white guy)!
A tegelt - isegi siit tillukese pildi pealt paistab, et auto ei ole mitte valge vaid kerge kreemi annusega. Tehniline pass on ringi vahetatud juba?

Mis väljasõitu puudutab siis ei välista Lõunakeskuse juures kokkusaamine ju üldsegi linnasõitu. Orienteerumise all pidasin eelkõige seda silmas, et kaugelttulijatel ei oleks vaja linnas kokkusaamispaika otsima hakata, sest osad tänavad on kinni, osad ühesuunalised jne. Ja see muutub pidevalt. Lisaks on kesklinnas kohtumisega alati see häda, et parklad võivad seal täis olla ja siis seisame igaüks erinevas parkla nurgas.
Nii et saame ikka äärelinnas kokku ja sõidame siis patseerima.
Kasutaja avatar
Harri
Postitusi: 500
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:57
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Harri » 03 Juul 2006, 11:17

Pangodisse olen tulija, palju või vähe autos rahvast saab olema, selgub viimasel minutil... :roll:
MINI_UK

Postitus Postitas MINI_UK » 03 Juul 2006, 17:17

Krt tahaks ka jubedalt tulla, kuid paistab, et 90% ei saa tulla. :(
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 04 Juul 2006, 01:02

Kuulge. Kui oma auto veel sõidukorras pole ei tähenda ju et tulemata peaks jätma. Mõistan küll nukrust kui oma Miniga sõita ei saa aga seltskonnaga saab ikka veidi tutvust teha kui end mõne teise Mini tagaistmele munsterdate. Improviseerige.
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 04 Juul 2006, 01:10

Pealinnast tulijad peaks vist ka mingi koha ja aja kohe-kohe välja pakkuma, kus enne lõuna poole asutamist kokku saada tollel laupäeval (22 juul ikka). Lihtsaim oleks teil ehk keskpäeval Ülemiste passaaži parklas. Sobivasti Tartu tee alguses kohe ja puha.
miniac
Postitusi: 90
Liitunud: 29 Jaan 2005, 00:17
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas miniac » 04 Juul 2006, 19:08

jee ma 10 minutit tagasi juba nägin E-riik-i kreemjat põnni oma silmaga vuramas:D
Tiina
Postitusi: 27
Liitunud: 02 Aug 2005, 19:59
Asukoht: Tallinn-Tartu

Postitus Postitas Tiina » 05 Juul 2006, 08:57

Tiina tuleb kokkutulekule! Loodetavasti kaksi. Ruupor (mu loom) on selle aja peale juba suvepuhkusel Saaremaal, teda vist seekord kaasa siis ei võta. :)
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 05 Juul 2006, 17:20

Plaanid on muu hulgas järgmised. Peale kogunemist teeme Tartus ühe linnatiiru koos lühiajalise parkimisega. Ja siis sõidame Munamäele. Seekord paraku Suurele, mitte väikesele. Sest seal otsas on torn. Minekuks kasutame Vana Võru Maanteed! Kes on sõitnud, teab miks hüümärgiga. Ja Munamäelt lähme siis läbi Otepää Pangodisse.

See on veel väga skemaatiline kuid üldjoontes umbes nii võiks sündmus välja näha küll. Kellaaegades peame ilmselt veidi korrektuure tegema, et ikka seitsme-kaheksa ajal juba Pangodis oleks. Alustama peaks siis Tartus kell kaks ma usun. Pealinna meeste arvamus on teretulnud - et kas 14:00 Lõunakeskuse parkla on OK? Sellest varasemaks ei tahaks ma ka ise asja ajada.
Vasta