IMM 2007 Taani Roskilde

Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 27 Jaan 2007, 19:35

Mnjaa. Omapärased uksed. Mini limudel on häda kaalujaotusega esi- ja tagatelje vahel. Rootsis üks fanaatik ehitas omale kaks tükki lausa. Esimene tema hinnangul ei õnnestunud. Aga viimase valminud autoga pakub teenust.

Ma ei ole aru saanud, et mis moel lätlased minna plaanivad. Ilmselt siis mingi ujuvvahendiga Riiast, et nad meid ka sinna kutsuvad. Ma postitasin nende foorumisse ka teate. Juhuks kui see kutse siin selliseks üksikuks huikeks jääb.
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 28 Jaan 2007, 16:21

Lätlaste (ja leedukate) esialgne reisiplaan oli Ventspils-Karlshamn ja sealt oleks neil ca 400 km sõita veel vaja. Aga nad midagi "lukku" ei ole pannud nii et nad võivad vabalt kasutada ka veel marsruuti Riia-Stockholm, sest ka see variant on neil arutlusel olnud. Igatahes tundub, et neile meeldiks suurema kambaga minna.

Ma mõtlen, et soomlased lähevad 99% tõenäosusega ju ka läbi Rootsi. Maabumisaegade sobivusel võiks sellest ju päris pika rongi saada, millega Roskildesse veereda. Sest ilmselt lisanduksid ka rootslased.
Kuigi ega midagi ei oleks katki kui kõik klubid omaette läheksid.
t6ksti

Postitus Postitas t6ksti » 31 Jaan 2007, 18:24

kui leiaks ühise marsruudi, siis oleks minu meelest väga mõnus lõunanaabritega minna. Lätlased ja leedukad nad küll on, aga nende maitset autode suhtes tuleb vähemalt kiita:).
Ma pole küll ise ühestki üritusest osa võtnud, kuna alles sain miniliseks, aga nii palju kui ma kuulnud olen, olete te juba soomlastega koos tegutsenud, kuid lõunanaabritega mitte? Kui nii, siis võiks ju tutvust teha küll :wink:
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 31 Jaan 2007, 20:38

Soomlased tulid ise siia, sest neil oli siin odavam pralletada. Lätlastel ilmselt kodu juures jälle odavam. A seda veel, et soomlased lasid Türil mitmeid oma masinaid üles ehitada. Mitte ainult Minisid. Ja muidugi ikka selsamal vanal põhjusel - odavamalt sai ja mehed tegid paremat tööd. Paari eksemplari neist autodest olen ma näinud ka ja peab tunnistama, et tegemist oli eeskujulikult vormistatud asjadega. Näiteks see valge Triumph Herald
http://miniklubi.torumarket.ee//Images/ ... H_060.html

Lätlaste ja leedulaste maitse autode suhtes tuleks vaadata umbes samas võrdluses nagu on meie ja lätlaste koduleheküljed. Ehk siis neid huvitab Mini puhul mingi muu asi ja ma ei oska seda hetkel täpselt sõnastada mis see on.
miniest
Postitusi: 545
Liitunud: 31 Juul 2004, 10:49
Asukoht: tartu
Kontakt:

Postitus Postitas miniest » 31 Jaan 2007, 20:50

mikk kirjutas:
Lätlaste ja leedulaste maitse autode suhtes tuleks vaadata umbes samas võrdluses nagu on meie ja lätlaste koduleheküljed. Ehk siis neid huvitab Mini puhul mingi muu asi ja ma ei oska seda hetkel täpselt sõnastada mis see on.

Muide, kui vaatata mis nende klubi nimi on siis ja mis nimele koduleht http://www.minifcuk.lv tehtud om, no antke mulle andeks, kuid kas siis KILU vargad paremat nime ei oskad välja möelda vöi? Kas vöi MINILatvija jne... :cry:
Viimati muutis miniest, 31 Jaan 2007, 21:27, muudetud 1 kord kokku.
Austin Mini is not just a car. She is a friend, a pet and exclusive handbag.
t6ksti

Postitus Postitas t6ksti » 31 Jaan 2007, 21:20

Mikk : "Lätlaste ja leedulaste maitse autode suhtes tuleks vaadata umbes samas võrdluses nagu on meie ja lätlaste koduleheküljed."


Maitse all pidasin silmas ikkagi seda, et nad sõidavad Minidega...kuid ega sealt muud maitsekat ilmselt leida pole jah. Nii kahtlaseid kodulehekülgi kohtab tavaliselt pigem Jaapanlaste või selliste tegelaste lehtedel. :)
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 15 Juun 2007, 01:48

IMM 2007 – Meet Mini’s from 24 different countries

Hallo again and welcome to the forth newsletter from the IMM 2007 crew in Denmark. We have now sent out over 550 tickets to minienthusiasts from 24 different countries ( Denmark, Sweden, Norway, Finland, Germany, France, The Netherlands, Austria, Liechtenstein, Belgium, Hungary, Switzerland, England, Scotland, Ireland, Italy, Spain, Polan, Slovenia, Croatia, Estonia, Latvia, Russia, United States ) all around the world and hopefully more to come. Last chance for getting you ticket is 30th of June 2007
Peaks ka piletid ära tellima ! [/quote]
t6ksti

Postitus Postitas t6ksti » 16 Juun 2007, 18:35

Teeme ära!

..aga mul on selline küsimus, et kes need juba ära tellinud on? Kuna nimekirjas on selgelt ka Eesti kirjas.
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 28 Juun 2007, 13:53

Rõhutan , et viimased päevad on IMM pileteid endale osta!

Mina olen mineja ! Märt ( t6ksti) lubas ka tulla. Mikule ostan ka ilmselt pileti ära ,et siis ta ei saa enam kahelda.

Kellel ei ole interneti panga võimalust siis neile võin kuidagi ilmselt ära osta ja siis pärast saab klaarida.
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 03 Juul 2007, 00:48

Note from IMM 2007 crew

New Deadline for booking your ticket: 12.07.2007

We are experience problems with Paypal (online payment). Please use the ordinary transaction opportunity to pay for your IMM 2007 ticket if you dont have done it :)

Pay by bank transfer to:

Roskilde Bank

Sognevej 95

4000 Roskilde

Account Name: "IMM2007"

Reg.: 6160

Account.: 4115479

IBAN: DK1661600004115479

SWIFT: ROBADK22

New Deadline for booking your ticket: 12.07.2007

We are all looking very much forward to meeting you at the IMM2007

Regards

Daniel

IMM 2007 crew
Hetkel siis rohkem kui 950 piletit müüdud.
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 03 Juul 2007, 12:36

Hetkel minejad:

Ekipaaž nr 1:
juht: Kristjan
kaart : Mikk

Ekipaaž 2:

juht:Märt (t6ksti)
kaart: mõni lõbus tegelane.

Kas on veel ekipaaže liitumas meie püha üritusega!?
eino
Postitusi: 1132
Liitunud: 13 Jaan 2006, 22:39
Asukoht: Saue

Postitus Postitas eino » 12 Juul 2007, 17:50

minejatele soovitus vötke kalamehe kummikud kaasa. täna vestlesin minitroni mehega ta arvas et nende kolm vöi neli ekipaazi loobuvad minemast, sest rootsis tulva veed, taanis tulva veed ja kuskil netis pidid selle festivali koha praegused pildid väljas olema ja seal pidi olema kullaltki suured vee loigud ja ilmateade lubas veel vihma. see ei tähenda et ei pea minema aga edastan info.

eino
vahendan minitronist osi. +358405940508 või eino.fn@gmail.com, +37256608941,
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 12 Juul 2007, 19:15

Mugavad lääne inimesed. Ennast nii vanaks veel ei pea, et vee või tee puudumise pärast midagi tegemata jääks ... Eks näis.
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 21 Juul 2007, 14:34

Nonii. Me korraldame reisi siin praegu aktiivselt. Kuigi isegi ei tea veel millise autoga minek.
Kas keegi kõhklejatest on ebalusest üle saamas ja otsustanud ka ikka tulla korraga tuhandeid Minisid imetlema? Näiteks olete oma silmaga Mini limusiini või autosuvilat näinud? Või kuidas V8 selle kapoti alla ära mahub? Rääkimata reisust ja õhtusest meelelahutusest. Pileteid saab koha pealt veel osta.
Igatahes rõõmustaks meie tiim küll ühe lisanduva auto üle. Muidu tulebki Venemaalt kaks korda rohkem autosid kui Eestist ...

Ahjaa - laevasõit algab Ventspilsist.
mart

Postitus Postitas mart » 23 Juul 2007, 17:46

Mikk, mis su mailiaadress on?
Vasta