Minitron meet Estonia

kaspar69

Postitus Postitas kaspar69 » 03 Mär 2005, 21:21

Mina oleksin tulija kull .Koik osavotjad voiksid end kuhugi ules riputada kes tulevad
kaspar69

Postitus Postitas kaspar69 » 03 Mär 2005, 21:25

Voiks isegi nii teha et varakult mingi koha ,kes tallinnast tulevad kindlaks teha ,kus kogunemine oleks .Naiteks tund ennem sommide saabumist oleks kutid ,kel mutid koos .
Mayfair1985

ma arvan et

Postitus Postitas Mayfair1985 » 04 Mär 2005, 09:48

mina tulex küll :) :roll: :D
Mayfair1985

sommid tulid reede õhta

Postitus Postitas Mayfair1985 » 04 Mär 2005, 14:01

aga kas me siis ka kohe sinna Pärnu poole , kõik rivis ?
MIKK KIRJUTAS KA : :!: Soomlased saabuvad reede õhtul alles 18:10 Tallinnasse. Pärnusse on kahe tunni sõit nii et pärale jõuavad nad optimistlike hinnangute kohaselt poole üheksa ja üheksa vahel (Türile sõitsid nad Tallinnast muuseas ÜLE kahe tunni ja sinna on teatavasti kaks korda lühem maa kui Pärnusse ...). Nii et minu arvates nullib see võimaluse nendega koos midagi reedel teha. :!:

või läeb laup omik? oma riviga ?
osa autosid on ju Tartus ... seega ...

Minek peab ikka effektne olema :) , samas on Juulini aega veidi , saab mõelda .... :P :lol:

PS. Tallinna MINIstid saavad kindlasti juba 12 korda kokku enne seda ja joovad õlut IRW
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 05 Mär 2005, 17:05

NIMEKIRI AVATUD eraldi teema all.
Aga Pärnu poole ikka reas. Kuidas siis muidu. Ja mina soovitaks kindlasti LAUPÄEVAHOMMIKUST starti (parandatud - tänan Märt). Nii Tallinnast kui Tartust. Siis treffame kusagil kaubanduskeskuse parklas või siis ka kohe seal "showground'il" kus me massinad üles rivistame koos sommidega. Siis kui autod seal seisavad, saab paar tundi ise oma aega sisustada - poes, söömas, teisi autosid silitamas, midaiganes. Pärastlõunal koguneme ja lähme mõnda suuremasse toidupoodi ning siis metsa (või kämpingusse).
Kellaaegade suhtes jõuame veel kokku leppida. Aga arvan, et seltskonnad võiks 12ks Pärnus olla küll. Nii et kogunemised oleks mõlemas linnas ca 9:00-9:30
Viimati muutis mikk, 07 Mär 2005, 12:38, muudetud 3 korda kokku.
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 06 Mär 2005, 12:21

Oma autode mehitamisel soovitan mina kaasa võtta nii palju toredaid inimesi kui mahub/tahate kaasa võtta. Nii naised, tüdruksõbrad, poisssõbrad, vanaisad, lapsed, naabripoisid. Ainsaks piiranguks on see, et nad mahuvad teie enda auto peale. Eksole.

Minu auto täidavad ära kaasa ja järeltulijad. Nii et kui keegi kaalub kas mudilasi kaasa võtta või mitte siis mina soovitan kindlasti võtta. Palju toredaid inimesi.
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 06 Mär 2005, 12:23

Seda ka veel, et kui te Talina mehed kohalikku kokkusaamist organiseerite, siis andke kõva häälega (s.t. foorumis) teada. Ma ise ka enamuse ajast kilulinnas ja ehk astun ka läbi.
Mayfair1985

ei no

Postitus Postitas Mayfair1985 » 06 Mär 2005, 13:19

Mikk vist tööl ei käi :smoke: või on juba omale puhkuse planeerinud ... Mina küll reedel enne kella õhtut liikuma :burn: ei saa ... :(
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 08 Mär 2005, 17:01

Ühe teise teema all arutati:

minni kirjutas:
Tere
oleksin ka väga huvitatud tulemisest, aga tahtsin küsida hoopis sellist asja, et kuidas teil see tavaliselt välja näeb, mitu päeva olete ja kas pere, lapsed on ka kaasas?

minni

Mayfair1985 kirjutas vastu:
Mina pole ka käinud aga eks ta nii on nagu keegi soovib ja saab ...

Aga minni ei vastanud mu sõnumile , kas said auto värvitud ning kui jah ... siis mis maksis ja kõik muu info ka ...

Mikk siis vastab:

Hihii
"tavaliselt" on hea küsimus kuivõrd ainult korra on asi toimunud. Ja sellest leiad ülevaate järgmise lingi all http://miniklubi.torumarket.ee/tegemised.htm

Lühidalt. Olime ühe päeva. Kõik olid kaasas (naised, lapsed jne)
mart

Postitus Postitas mart » 11 Mär 2005, 21:13

Kuskil on miski kala sees? ma ju pole mart/Sander! Aga minu mõte polnud ka see, et nüüd hakkame soomlastega koos SPA-s ööbima, pigem selline mõnetunnine kohtumine pärnus.
Me võime juba ka reedel pärnus kohtuda!
mikk kirjutas:Huvitav fakt - Minitroni korraldajate väitel on ka SPA Estonia MD-l (managing director?) Mini! Kas keegi meie hulgast? Mart/Sander (jutulõnga alustaja) ise? Räägi meile.

Aga soomlaste plaanid tegevuseks on suhteliselt lahtised praegu veel. Aga et kusagile Central Parki :) tahavad autosid rivistada eputamiseks. Et siis sinna reastaks meie omad ka. Ühesõnaga asjad liiguvad.
Kasutaja avatar
Una
Postitusi: 89
Liitunud: 21 Juul 2004, 12:18
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Una » 14 Mär 2005, 14:24

Kui mina olemas olen sel ajal vabariigis siis tulen ka. Märtsi keskel muidugi ei oska niikaugele ette planeerida.

Kui tulen siis sõber Niidase võtan ka kaasa kui lubate.

Una
mart

Postitus Postitas mart » 23 Mär 2005, 09:46

lihtsalt informatsiooniks, et 9. juulil on LENNY jalgpalli staadionil!
Mayfair1985

mnjaaa

Postitus Postitas Mayfair1985 » 25 Mär 2005, 13:00

ja tundub et mina lähen Lennyt vaatama ... Miniga saab sõita küll aga Lenny vaid korra siin ... :? :oops:
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 25 Mär 2005, 15:15

Eks ta ole. Tegelt on nii, et igal nädalavahetusel, mida me võiks kaaluda, toimub kusagil midagi - kellel klassi kokkutulek või kasvõi Luunja Kantri. See on paratamatus, et kõigile ei sobi.

Aga Lenny alles õhtul Tallinnas. Sa tule homikul ikka koos teistega Pärnusse nägu/autot näitama. Pärnust Talina sile tee ja see on ainult supsti pärastõunal tagurpidisuunas ka sõidetav.
Mayfair1985

:)

Postitus Postitas Mayfair1985 » 25 Mär 2005, 16:25

Ex vast nii teemegi :)
Aga kuna see on juuli kuus siis ma arvan et me vast äkki suudame enne ka mingi väikse pikkniku kusagil korraldada?
Vasta