Minitron meet Estonia

Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 25 Mär 2005, 19:27

Kah idee aga seda pole mõtet väga ette planeerida. Parem lasta nii isevoolu teed minna. Et näiteks kui ma mõni soe kevadine nädalavahetus Talinas olen autoga, siis näiteks teatan foorumisse kah. Või siis vastupidi, et päälinna mehed teevad kokkusaamise kellegi juures (aias näituseks), siis ma tulen hoopis autoga kah sinna linna. Muidu käin ühistranspordiga lihtsalt. Misiganes. Aga soe võiks siis küll juba olla.
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 05 Apr 2005, 21:37

Kes pole ammu esilehele vaadanud - seal on suvise ürituse reklaam. See on hea. Huvitav pildivalik ...
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 18 Apr 2005, 15:03

Kohtadest:

Tackendorfi ei saa - broneeritud.

http://www.kalastustalu.ee/ terve kompleks 3000.-

Anne turismitalu (veebilehte pole) ca 1500.- terve kompleks. Asub 2 km merest, Majaka küla, Häädemeeste vald. Seal peaks vist ennem kohal käima igaks juhuks.

Matsiranna kämping jpm ei ole veel vastanud. Eks kui tuleb infot annan kohe edasi. Kuidas hinnaskaala tundub? Kui palju olete valmis koha eest välja käima? Sest söök jms läheb veel lisaks sellele. Mina aktrsepteerin maksimum 300 kr näo pealt (näoks pean ainult täismõõdulisi ehk siis lapsed ei läe arvesse). Mida odavam seda parem muidugi. Muude kriteeriumite kohalt avaldage ka arvamust: et kas mere ääres või pole see oluline, kas saunaga või ilma jne. See Anne talu tuleks umbes 100 kr nägu, mis on väga odav. Aga merd pole. Ühesõnaga - rääkige.
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 19 Apr 2005, 17:57

http://www.silkin.ee/ on vaba ja tahavad 6000.-

Mida on minu arvates liiga palju, sest isegi kui meid on 20 (mis on on suht ebatõenäoline) tuleb see 300 kr per nase. Nagu eespool öeldud on see lagi.
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 19 Apr 2005, 18:27

Võimalus on veel RMK poolt pakutavad metsamajad
http://www.rmk.ee/pages.php3/01031301

või siis nagu eelmine aastagi lihtsalt metsa all telgiga. Paraku näen ühte suurt aga seal. Pärnu lähedased ilusad rannametsad EI OLE soojal suvepäeval vaikne koht, kus saaks natuke eraldatumalt peatuda. Mul ei ole midagi inimeste vastu aga sellisel juhul võiks juba linna jääda.

Muidu on Krapi telkimiskoht kena
http://www.rmk.ee/pages.php3/01031501
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 19 Apr 2005, 18:47

Aga mis sest kämpingust seal poole Saaremaa tee peal on saanud Matsiranna vist .. või ...
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 19 Apr 2005, 20:22

Sellega tegelen. Seal on kõnesid vastuvõttev provva "väidi suomekiilse akksentiga" nii et vestlused on natuke vaevalised. Aga ma olen optimistlik, sest koht oli tore. Omapärane aga tore.

http://www.allikapuhkemaja.ee/ ütles ka siukse hinna, et mina seda kuigi heaks variandiks praegu ei pea. 4000.- + 1000.- kui tahame kaminasaali (seda ilmselt niikuinii mitte). Ja saun veel lisaks.
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 21 Apr 2005, 12:55

Valge külalistemaja ei üüri tervet kompleksi. Pakub ainult ööbimiskohti hinnaga 150.- jne. Ei tundu sümpaatne variant.

Abaja talu sama lugu. Aga hind on 250.- ja sisaldab hommikusööki. Jälle keeruline ja osad kohad juba välja müüdud selleks ajaks.
http://turismiweb.ee/ee/company/?ID=18561
austin mini
Postitusi: 109
Liitunud: 07 Mai 2005, 13:59
Asukoht: Tallinn/Nõmme

Postitus Postitas austin mini » 11 Mai 2005, 22:51

Kas on midagi kindlat selgunud?
Viimati muutis austin mini, 18 Mai 2005, 20:44, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 13 Mai 2005, 18:50

Matsirannas aeti VÄGA imelikku juttu - ei saa ja kõik. Suhtumine oli selline, et taha isegi uuesti helistada, uurimaks milles asi.

Järelejäänud variante on praegu vähevõitu ja kahtlustan, et ega enam ei saa vist neidki. Omal algatusel ma ühtegi kohta kinni panema ei hakka, sest reeglina tuleb pool rahast ette maksta ja seda mul lihtsalt ei ole.
Ilmselt me siis puu all ööbime.
Kasutaja avatar
ranno
Postitusi: 313
Liitunud: 01 Juul 2004, 19:27
Asukoht: talin
Kontakt:

Postitus Postitas ranno » 30 Juun 2005, 10:21

Siin nüüd mitu kilo juttu öömajadest, aga mul pigem küsimus, et kas keegi siis nüüd üldse läheb? Ma võimalusel läheks suisa sadamasse vastu või ühineks kruisiga kuskilt linnapiirilt või ühineks nendega laupäeval, kui teaks, mis ja kus neil miskit plaanis on.. Mingi moment üritusest peaks igale miniomanikule suisa kohustuslik olema, et kus me kõik teineteise kasvõi korra ära näeme, saaks patsi lüüa ja tere öelda... teeme nii, et keegi ei "pidurda" :wink: kellel mini ei sõida, võtab kaasa foto oma minist ja ikka tuleb kohale :D
Mayfair1985

Mina lähen küll

Postitus Postitas Mayfair1985 » 30 Juun 2005, 10:24

, vist juba ka sadamasse vastu , üritan vähemalt sest Kaitsu toob mulle peatoed. Aga Pärnusse ma lähen kindlasti - õhtuks Tallinn tagasi sest suur kontsert ju siis
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 30 Juun 2005, 16:39

Mina ka kindlasti kohal ! Aga ka õhtuks Tallinasse kontserdile. Tuleme ikka , kõik tulevad. !!! Aga soomlaste prorgamm oleks küll hea asi !
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 01 Juul 2005, 00:36

Inimesed paistavad seniilseks jäävat soojaga :P
Kõigest on juba siinsamas teemas juttu olnud. Registreerunud autosid ainuüksi oli juba 10 (vaata seda teemat)
mikk kirjutas:Aga Pärnu poole ikka reas. Kuidas siis muidu. Ja mina soovitaks kindlasti LAUPÄEVAHOMMIKUST starti (parandatud - tänan Märt). Nii Tallinnast kui Tartust. Siis treffame kusagil kaubanduskeskuse parklas või siis ka kohe seal "showground'il" kus me massinad üles rivistame koos sommidega. Siis kui autod seal seisavad, saab paar tundi ise oma aega sisustada - poes, söömas, teisi autosid silitamas, midaiganes. Pärastlõunal koguneme ja lähme mõnda suuremasse toidupoodi ning siis metsa (või kämpingusse).
Kellaaegade suhtes jõuame veel kokku leppida. Aga arvan, et seltskonnad võiks 12ks Pärnus olla küll. Nii et kogunemised oleks mõlemas linnas ca 9:00-9:30
Soomlastel programmi ei ole. Kahjuks. Aga ma pean nendega veel esmaspäeval sidet ja äkki siis on midagi uut. Nad ise ka muidu kurvastasid, et miskit võiks ikka koos teha. Vaatame seda asja.

Aga meie stardid võiks ideaalis mõlemast linnast olla sellised, et enne 12:00 Pärnus oleks. Miks? Sest meie Pärnu osakond lubas hankida linnavalitusest loa Minid (nii Soome kui Eesti omad) rivistada Mudaravila ette. Ja selle algusajaks on keskpäev. Üks inimene mõlemast tiimist peab teadma, kus see on. Niikuinii tuleb koos kohale sõita. Põhimõtteliselt on see otse rannas ja tegelikult sinna parkida ei tohi. Tehnilised detailid on kooskõlastamisel. Soomlased on juba reede õhtust Pärnus ja sõidavad showground'ile Estonia SPAst. Nendega on kooskõlastatud.

Mis veel? Kaks autot panevad õhtul Talina tagasi. Kontserdile. Kas keegi veel? Ja kas kontserdiinimesed tulevad äkki tagasi ööseks?
OLULINE! Igas autos vähemalt üks telk. Toitaineid ärge vedage mujalt linnadest kaasa - Pärnus on ka poed.
Nagu enne juba juttu oli, siis soomlased saabuvad reede õhtul. Kes tahab, võib ju neile sadamasse vastu minna aga ega seal suurt vahet pole, sest näeme neid laupäeval niikuinii.

Niisiis. Tartus kohtuvad Minid laupäeval 09. juulil kell 09:00 Lõunakeskuse parklas.

Tallinnas kohtuvad Minid laupäeval 09. juulil kell 09:00 kus? Laagri Maksimarketi parkla?
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 05 Juul 2005, 00:05

1) Kas see mudaravila asi on kindel !? (siis saaks ka mõnesse pressi allikasse tevitada. Kui te muidugi nõus olete?)
2) Kes lähevad Lenny kontserdile ja kas te ka tagasi tulete?
3) Kes üldse tulevad? Kindlad tulijad andke märku!

AITÄH! Kristjan ... juba kiibitseb !
Vasta