Minitron meet Estonia

mart

Postitus Postitas mart » 07 Juul 2005, 18:07

Mul asjaolud muutunud. Kui saan tulla siin stardin Tartust! Proovin Mikuga ühendust saada!
Mayfair1985

a mix

Postitus Postitas Mayfair1985 » 08 Juul 2005, 11:44

me ei või Tallina omadega Maxi_parklas panna ? :):)
Kasutaja avatar
ranno
Postitusi: 313
Liitunud: 01 Juul 2004, 19:27
Asukoht: talin
Kontakt:

Postitus Postitas ranno » 08 Juul 2005, 16:12

mikk kirjutas:laupäeva hommikul on Tallinna sadamas üks õnnetu soomlane, kes ei saanud töö tõttu reedel koos teistega minna.
Kui ta tagaistmega nõus on, siis võin ta ju peale võtta. Vajadusel siis kellake, sest vahepeal ma rohkem netti ei ilmu.
kadi

Postitus Postitas kadi » 08 Juul 2005, 22:35

Tere kõigile

Teatan nüüd suure kurvastusega, et mina Pärnu tulla ei saa. Lihtsalt minu Mini ei saanud valmis. Aga särke tahaksin küll kätte saada, ehk saan korraks teid vaatama tulla, kui seal kogunete ning õhtul lähen minagi Tallinna kontserdile.
Ma nii loodan, et sellel suvel toimub veel mõni kokkusaamine, nt augustis, millest minagi saaksin oma Miniga osa võtta.
Igal juhul soovin teile homseks toredat päeva ja tehke palju pilte.

Tervitades minni / Kadi
Kasutaja avatar
ranno
Postitusi: 313
Liitunud: 01 Juul 2004, 19:27
Asukoht: talin
Kontakt:

Postitus Postitas ranno » 10 Juul 2005, 14:45

Et veel suuremat kadedust tekitada neis, kes ei saanud tulla siis avapäeva pildid antud üritusest on laetud mu perearhiivi: http://www.tuulelohed.com/rannoke
Kahju et ise pidin õhtul varem lahkuma...

...ja ikkagi kes oli see onu , kes suurema kaameraga ringi käis ja filmis??.. või olid need kaadrid mõne perekroonika tarvis..
vello

Postitus Postitas vello » 11 Juul 2005, 11:02

Kaameraga käis ringi Pärnu Suvi. Meie üritus peaks eetris olema juba täna õhtul, tv3-s kell 23:55. Kui mitte, siis järgmine nädal kindlasti.
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 11 Juul 2005, 11:53

Vello , aga äkki saad sa selle videomaterjali endale ka krahmata. Miudu näitavad nad saaates niikuinii väikse monteeritud jupi ja ülejäänu hävitaavad. Aga filmisid nad ju kaua, tore oleks kui endal see videomaterjal olemas oleks!

AitäH!
Kasutaja avatar
ranno
Postitusi: 313
Liitunud: 01 Juul 2004, 19:27
Asukoht: talin
Kontakt:

Postitus Postitas ranno » 19 Juul 2005, 09:04

Peale eileõhtust saate vaatamist julgen väita, et filmimas ei käinud ju Pärnu Suvi.. või on Minid nii koledad, et see lõigati saatest välja.. Ma veel sundisin paljusid tuttavaid öösel üleval istuma ja rääkisin oi kui lahe nii tore vaadake kindlasti, aga tegelt filmis mees kolkakakülast võililli, mis autode vahel kasvasid..
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 25 Juul 2005, 14:21

Vabandan , et nii hilja. Aga parem hilja kui mitte kunagil.
http://miniklubi.torumarket.ee/tegemised.htm
Seal ka minu tehtud pildid. Kui keegi tahab mõnd pilti paberile, siis andke teada. Saab!
Vasta