Mini õhufilter

Kes? Mis? Kus?
Vasta
Rain
Postitusi: 28
Liitunud: 19 Apr 2009, 12:15

Mini õhufilter

Postitus Postitas Rain » 19 Apr 2009, 12:23

Tervist!

Sai siis eile soetatud üks ilus Mini :)
Kuna ma olen üsna võõras Minidega siiani olnud, siis mul oleks paar lihtsat küsimust.
Kui palju tal veermikudetailid maksavad ja kui suur on tõenäosus, et need üldse olemas on?
Kas Minile sobib ka mingi teise auto õhufilter? Täna käisin AVSK-s kuna see on ainuke, mis pühapäeval lahti on. Seal öeldi, et neil ei ole sellist. Kui ma seda filtrit vaatasin, siis tundus see üsna standartne, et äkki sobib ka mõne teise auto oma sinna. Mootor on siis 1 liitrine 30kw.

See Mini ostuotsus sai tehtud umbes 5 minutiga. Ma polnud jõudnud isegi Minide tausta uurida :P
Kui teil on veel mingit põnevat informatsiooni jagada, siis adke tuld! :)


Rain.
90Deville
Postitusi: 638
Liitunud: 08 Okt 2008, 17:17
Asukoht: Haapsalu/Sthlm

Postitus Postitas 90Deville » 19 Apr 2009, 14:22

Palju önne ostu puhul!

Aga eks sa pead ikka vähe rohkem pajatama oma masinast, näiteks mis aasta ja kas karburaator vöi sissepritse. Köige parem oleks kui leiaksid vana filtri pealt tootja ja filtri koodi, siis saavad jupimüüjad sind paremini aidata.
Vidinaid vahendab soomest minipoest siin foorumis Eino ja kontaktid on tal profiilis olemas.
Siit kohapealt saab ka üht-teist, kuid peab kövasti kannatust olema. Ma endale olen siit tellinud ntx sarniirid,ootasin pea kuu, ja veel möningaid asju.
Kerge see polnud, tuli poes tükk aega surfata erinevate varuosapakkujate lehtedel. Enamus juppe nagu oleks pakkuda, aga siis selgub et seda tootjat enam pole vöi tuleb asjad panna tehase tellimusse, mis vötab kövasti aega.
Köige lihtsamini läks vist veepumbaga(nädal) ja esimeste piduriklotsidega(ka umbes nädal)
Filtri kood on ka haynesi manuaalis olemas, mis kuskil siin foorumis ka allalaetav on.
Aga edu putitamisel, ja loe kövasti foorumit, enamusele asjadele on siin vastused olemas.
Rain
Postitusi: 28
Liitunud: 19 Apr 2009, 12:15

Postitus Postitas Rain » 20 Apr 2009, 01:27

Suured tänud!

Ma teen väiksed nokitsemised ära (Sillaregulleerimine ja mingite kolksude eemaldamised) ja siis panen siia foorumisse ka aparaadi üles :)

Rain.
Vasta