Mis aastast miniklubi pärit?

Kes? Mis? Kus?
eino
Postitusi: 1132
Liitunud: 13 Jaan 2006, 22:39
Asukoht: Saue

Re: Mis aastast miniklubi pärit?

Postitus Postitas eino » 30 Sept 2010, 00:16

enne kui korjanduseks/tellimiseks läheb kas seda kujundust ka näha saab???

eino
vahendan minitronist osi. +358405940508 või eino.fn@gmail.com, +37256608941,
Kasutaja avatar
Harri
Postitusi: 500
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:57
Asukoht: Tartu

Re: Mis aastast miniklubi pärit?

Postitus Postitas Harri » 30 Sept 2010, 09:11

Kus ja millal me Miku ja Kristjaniga esimest korda kohtusime ei suuda vist keegi meenutada. Kui koht tulebki meelde, siis aeg kindlasti mitte....
Kasutaja avatar
Oliver
Postitusi: 414
Liitunud: 23 Aug 2009, 23:15
Asukoht: Tallinn

Re: Mis aastast miniklubi pärit?

Postitus Postitas Oliver » 30 Sept 2010, 10:39

Üles ma seda riputada ei tohi kuhugile ennem kui lipumeister ja vectorgraafikmees oma rahad saanud!
Vectorgraafika läheb kuni 600.- eek maksma.

Kui valmis (reede või siis esmaspäev) paberil värviline variant siis tulge kaema oma silmaga.

No siis tuleb oma aju-kõvaketas ragistama panna ja meelde tuletada kus see ikka oli :)
Italy Kuller :twisted:
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Re: Mis aastast miniklubi pärit?

Postitus Postitas Kristjan » 30 Sept 2010, 15:57

See lipu müük tundub küll täielik põrsa kotis ostmine.

Kust Sa tead mille eest Sa maksad kui Sa midagi näha ei või .....
Kasutaja avatar
Oliver
Postitusi: 414
Liitunud: 23 Aug 2009, 23:15
Asukoht: Tallinn

Re: Mis aastast miniklubi pärit?

Postitus Postitas Oliver » 30 Sept 2010, 17:08

Kõik ju kirjas, miks näha ei saa, puhtas/selges Eesti keeles!
Seda ta on, nii öelda põrsas kotis aga kui kujundaja on selle valmis teinud siis saab seda näha minu käest!
Üles ma seda riputada ei tohi enne kui kaks inimest on oma tasu saanud. Kui ma riputan enne need üles kui tasud käes siis mõni sell hakkab kohe neid kuskil ise trükkima, see on keelatud seni kuni arved tasutud.

Kuna see lipu teema on juba varem üleval olnud siis võtsin selle ise käsile. Mina olen tellimused sisse andnud, siis vastutan ka mina, nii et kui ei meeldi ja osaleda ei soovita siis jääb see minu projektiks ja lipp jääb ainuisikuliselt minule. Samuti see lipukujundus mis on tehtud Eesti tuntuima lipumeistri poolt. Ning olen arvamusel, et kui oma ala spetsialist teeb siis nii peaks see ka jääma, võib teha mõned korrektuurid võib olla. Kui aga keegi tahab teha oma lipu kujunduse siis palun lasku käia. Logot mis hetkel on kasutada lipuks siis palun väga, kuigi ametlikult see ei ole mingi lipp ja seda nimetatakse reklaami bänneriks.
Italy Kuller :twisted:
eino
Postitusi: 1132
Liitunud: 13 Jaan 2006, 22:39
Asukoht: Saue

Re: Mis aastast miniklubi pärit?

Postitus Postitas eino » 30 Sept 2010, 21:19

Et siis käisin vahepal liini sõitmas ja mõlgutasin teema üle mõtteid. See on muidugi teretulnud et Oliver on viitsind asjaga tegelda, sest see lipu teema on ennegi üleval old aga pole kuskile jõudnud. Aga sellist asja salaja teha ka pole päris õige, sest selle lipu all tahavad ju kõik minilised seista.
Tahaks julgustada siiski üles panna see kavand ja lasta teha teistel minilistel oma poolsed ettepanekud ja mina nopiks sealt välja nende inimeste ettepanekud kes on Miniklubi heaks ka midagi teinud, sest eks siin ole ka neid kes viidavad oma aega ainult arvuti taga kommides. See et keegi varastaks kavandi on vähe naljakas, sest kui teeb selle lipu kuskil mujal siis kuhu ta siis pärast sellega läheb lihtsalt ei kujuta ette. See et kavandi on teinud tuntu kavandaja ei ütle minule küll midagi, sest ei tea ega tunne ja ei tea ka tema stiili. Ütleksin nii et kui Janno, Margo, Harri ja Kristjan ütlevad et sobib Miniklubi lipuks siis olen sellega päri.

Jõudu ja kui keegi tunneb end solvatuna siis vabandan.

eino :bounce:
Viimati muutis eino, 01 Okt 2010, 00:17, muudetud 1 kord kokku.
vahendan minitronist osi. +358405940508 või eino.fn@gmail.com, +37256608941,
Kasutaja avatar
Jet Black
Postitusi: 292
Liitunud: 12 Jaan 2009, 14:08
Asukoht: Tallinn

Re: Mis aastast miniklubi pärit?

Postitus Postitas Jet Black » 30 Sept 2010, 22:11

Miniklubi lipul on oma teema juba olemas!! Seal ka minu arvamus.
Kasutaja avatar
Oliver
Postitusi: 414
Liitunud: 23 Aug 2009, 23:15
Asukoht: Tallinn

Re: Mis aastast miniklubi pärit?

Postitus Postitas Oliver » 01 Okt 2010, 10:27

Sai nüüd arutatud mõne minilisega, et teema on kütnud üles minilised.
Rohkem ma põhjendama ei hakka miks ei saa seda kavandit üles lisada, olen seda püüdnud mitmeid kordi teha aga tulutult.

Lahenduse leidsime selles, et saame järgmine nädal mingi õhtu kokku. Kui kavand käes annan märku, aeg ja koht. Kõik kes kohale tulevad saavad öelda oma sõna sekka. Põhjendan kohapeal ära, et miks lipumeister tegi just sellise lipu.

Siin teemas http://www.miniklubi.com/foorum/viewtop ... f=6&t=1293 käsitletud lipud klassifitseerivad reklaam reklaam/bänneri alla. Tegemist ei ole ametliku lipuga! Kuid keegi ei keela seda teha.
Italy Kuller :twisted:
Kasutaja avatar
Margo
Postitusi: 679
Liitunud: 05 Aug 2008, 21:26
Asukoht: Tallinn

Re: Mis aastast miniklubi pärit?

Postitus Postitas Margo » 01 Okt 2010, 11:41

Päevast Minilised,

On väga positiivne, et keegi on Miniklubi lipu tegemise enda peale võtnud. Tubli Oliver!

Mis lipu kavandisse ja selle internetti riputamisse puutub, siis saan aru mõlemast poolest, ühelt poolt on looja oma soovide ja tingimustega ning teiselt poolt tulevased tarbijad, kes ei soovi põrsast kotis osta. Oliver pole minu minu arvates väitnud, et ta ei tahaks meile kuvandit näidata, vaid et ta ei saa seda avalikku internetti üles riputada. Selles suhtes on Oliveri välja pakutud kokkusaamine ja kuvandi tutvustamine ning küsimustele vastamine igati hea idee.
Kasutaja avatar
Oliver
Postitusi: 414
Liitunud: 23 Aug 2009, 23:15
Asukoht: Tallinn

Re: Mis aastast miniklubi pärit?

Postitus Postitas Oliver » 04 Okt 2010, 11:42

Hommikust,
Lipukujundus siis kohe kohe valmis, saan selle homme hommikul kätte.
Ettepanek, et kohtuda kolmapäeva (06.10.2010) õhtul 19:00, Paldiski mnt 72a, Karmen Kohvik, seal kõrval on kohe meremeeste haigla. Seal linna parim khorovats ehk siis Armeena šašlõkk! Saab lipu uurida ja kõhutäis kellel isu ning soov, sularahas seab seal vaid maksta!
Peaksid jõudma ka need kes hiljem töölt tulemas.
Kõigil siis võimalus kohale tulla, avaldada oma arvamust ja kriitikat ning siis ei kujune sellest põrsas kotis ost!
Eriti sooviks kohal näha neidki, kes siingi sõna võtsid agaralt!!!
Viimati muutis Oliver, 04 Okt 2010, 14:27, muudetud 2 korda kokku.
Italy Kuller :twisted:
Janno
Postitusi: 1945
Liitunud: 15 Mai 2007, 20:25
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Mis aastast miniklubi pärit?

Postitus Postitas Janno » 04 Okt 2010, 11:54

Eks tuleb kohale veereda :burn:
Cooper Sport
Kasutaja avatar
Margo
Postitusi: 679
Liitunud: 05 Aug 2008, 21:26
Asukoht: Tallinn

Re: Mis aastast miniklubi pärit?

Postitus Postitas Margo » 04 Okt 2010, 12:42

Kolmapäevane lipukavandiga tutvumine kalendris kirjas :)
eino
Postitusi: 1132
Liitunud: 13 Jaan 2006, 22:39
Asukoht: Saue

Re: Mis aastast miniklubi pärit?

Postitus Postitas eino » 04 Okt 2010, 14:10

Lahe :D Tulen kindlasti pingeid tekitama :doh:

Eino :bounce:
vahendan minitronist osi. +358405940508 või eino.fn@gmail.com, +37256608941,
Kasutaja avatar
Jet Black
Postitusi: 292
Liitunud: 12 Jaan 2009, 14:08
Asukoht: Tallinn

Re: Mis aastast miniklubi pärit?

Postitus Postitas Jet Black » 04 Okt 2010, 17:11

Olen kohal!
ares
Postitusi: 716
Liitunud: 01 Apr 2009, 02:49
Asukoht: Tallinn

Re: Mis aastast miniklubi pärit?

Postitus Postitas ares » 04 Okt 2010, 18:06

Panin kah kalendrisse :) kodule na lähedal, kui ma just Tartus endale autot toomas ei ole.
Vasta