Mis aastast miniklubi pärit?

Kes? Mis? Kus?
Kasutaja avatar
andreas
Postitusi: 408
Liitunud: 28 Nov 2009, 13:37
Asukoht: tallinn

Re: Mis aastast miniklubi pärit?

Postitus Postitas andreas » 04 Okt 2010, 20:44

Püüan ka oma vanad kondid kohale ajada.

andreas
Kasutaja avatar
Margo
Postitusi: 679
Liitunud: 05 Aug 2008, 21:26
Asukoht: Tallinn

Re: Mis aastast miniklubi pärit?

Postitus Postitas Margo » 06 Okt 2010, 12:19

Kes meist täna Miniga saabuvad? ;)
Ma ise püüan eeskuju näidata :D
Kasutaja avatar
andreas
Postitusi: 408
Liitunud: 28 Nov 2009, 13:37
Asukoht: tallinn

Re: Mis aastast miniklubi pärit?

Postitus Postitas andreas » 06 Okt 2010, 18:25

kui käima läheb sellise ilmaga siis ikka tulen.



a.
Kasutaja avatar
Jet Black
Postitusi: 292
Liitunud: 12 Jaan 2009, 14:08
Asukoht: Tallinn

Re: Mis aastast miniklubi pärit?

Postitus Postitas Jet Black » 06 Okt 2010, 18:39

Minil aku tühi. Tulen rattaga.
aksel73
Postitusi: 44
Liitunud: 06 Sept 2010, 16:38

Re: Mis aastast miniklubi pärit?

Postitus Postitas aksel73 » 06 Okt 2010, 23:16

miniest kirjutas:Muide Sirje Ginter ostis enda masina 1994 aasta 28 septembril Saksamaalt(3000 saksa marga eest). Pakkun, et Harri masin vöib olla esimene Mini Eestis, kuid ma ei ole selles 100%. Selle töttu Harri, sa vöiksid sellelt söbralt küsida, kuna ültse esimene klassikaline Mini Eestis arvele vöeti? (Mina isiklikult loodan, et see oleks sinu masin. :bounce: )

Ise pakuks, et aasta oli 2002 aasta löpp ja 2003 alguse poole , kui miniklubi foorum avati. Idee Mini klubist tekkis mul kuskil 1999 aastal nähes Harri kaunitari Narva maanteel, ühe sanitartehnika kaupluse juures , aga Kristjan tegi selle teoks mitmeid aastaid hiljem samast masinast pidevalt liinibussiga mööda söites. . :D
Tere.
Sirje ostis jah auto sept. aga registrisse sai auto võetud 19,10,1994a.
Allan.
Kasutaja avatar
Oliver
Postitusi: 414
Liitunud: 23 Aug 2009, 23:15
Asukoht: Tallinn

Re: Mis aastast miniklubi pärit?

Postitus Postitas Oliver » 07 Okt 2010, 09:33

Nii suur tänu neile kes kohal olid ja agaralt sõna võtsid - Eino, Henn, Janno, Oliver, Hela, Ares, Helen, Andreas, Margo, punane mini koos kahe huvilisega ja väike põnn. Kahju, et Kristjan kohale ei tulnud, kes soovis samuti põrsast kotis nagu näha. Loodame et oli hea vabandus.
Aga saadan muudatused lipuvabrikule ja kui käes saadan meilidele. Kellel profiili juures meil lisamata võiks lisada.
Kui lipu teema oli käsitletud lepiti kokku, et Jaanuaris 2011 võiks teha ühe kokkusaamise. Samuti, et siis oleks olemas oma MTÜ Eesti Miniklubi.
Italy Kuller :twisted:
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Re: Mis aastast miniklubi pärit?

Postitus Postitas Kristjan » 07 Okt 2010, 15:55

Tervitused,

Ei olnud mind kohal, sõitis vormeliklubi koosolek jälle sisse. Sinna mul kogu aeg ja fookus läinud on.....

Loodan, et Sa Oliver kuidagi ei solvunud mu mõttelõnga üle. Minul isiklikult ei ole mingeid erilisi soove, lihtsalt viis kuidas asi arenes tundus hämmastav. Kohtumine oli väga hea mõte ja loogiline lahendus. Loodan, et saite asjad läbi arutada ja kõiki rahulava tulemuse leida.

Nagu kuulen / näen siis ka kõike üldist arutada.

Edu lipuga !

K
miniest
Postitusi: 545
Liitunud: 31 Juul 2004, 10:49
Asukoht: tartu
Kontakt:

Re: Mis aastast miniklubi pärit?

Postitus Postitas miniest » 11 Okt 2010, 03:16

aksel73 kirjutas:
miniest kirjutas:Muide Sirje Ginter ostis enda masina 1994 aasta 28 septembril Saksamaalt(3000 saksa marga eest). Pakkun, et Harri masin vöib olla esimene Mini Eestis, kuid ma ei ole selles 100%. Selle töttu Harri, sa vöiksid sellelt söbralt küsida, kuna ültse esimene klassikaline Mini Eestis arvele vöeti? (Mina isiklikult loodan, et see oleks sinu masin. :bounce: )

Ise pakuks, et aasta oli 2002 aasta löpp ja 2003 alguse poole , kui miniklubi foorum avati. Idee Mini klubist tekkis mul kuskil 1999 aastal nähes Harri kaunitari Narva maanteel, ühe sanitartehnika kaupluse juures , aga Kristjan tegi selle teoks mitmeid aastaid hiljem samast masinast pidevalt liinibussiga mööda söites. . :D
Tere.
Sirje ostis jah auto sept. aga registrisse sai auto võetud 19,10,1994a.
Allan.
Teemast välja, aga Allan mis selle kollase masinaga sul plaanid on? Vastuse ja oma Mini tutvustuse vöiksid Meie & Minid teemasse ülesse panna.
Austin Mini is not just a car. She is a friend, a pet and exclusive handbag.
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Re: Mis aastast miniklubi pärit?

Postitus Postitas mikk » 16 Dets 2010, 18:47

Miniklubi esimese veebilehe http://miniklubi.hot.ee avamise täpset hetke ma kahjuks tuvastada ei saa, sest faile on mitu korda üle laetud ja mina saan näha ainult viimast kuupäeva, millal sinna faile pandud on.
Veebileht sai tehtud muidugi põhiliselt sellepärast, et minu üllatuseks ei olnud sellist lehekülge veel olemas. Eesmärk oli huvilised mingil moel kokku koguda ja nagu näha siis on see suurepäraselt õnnestunud. Samuti vältinud seda, et asutaja(te) hoo raugedes kogu tekkinud võrgustik kokku kukuks.

Aga. Veebileht oli tegelikult ainult tulemus. Organiseerimist ja inimeste otsimist alustasin ma juba varem. Seepärast sobib asutamiskuupäevaks väga hästi hoopis üks daatum, mis tegelikult tähistab veebilehe ametlikku avamist. Nimelt saatsin ma aadressilt miniklubi@hot.ee 14.05.2003 kell 14:58 välja esimese e-kirja, millega kutsusin neid väheseid kontakte, keda ma selleks ajaks leidnud olin, veebilehte külastama. See tähendab, et selleks hetkeks oli koduleht üleval ja valmis külastajaid vastu võtma. Ajaloo huvides kleebin siia sõnumisse ka sellesama kirja. Kõik oluline on seal olemas.



Kellelt: Eesti Miniklubi <miniklubi@hot.ee>
Kellele: Margus Vaher raindog@hot.ee, Mart Saar mart@sirowa.ee, Merike Traat merike@seikluskoolitus.ee, Sirje Ginter info@kuursaal.ee
Teema: Hei!
Aeg: 14.05.2003 14:58

Tere

Nüüd on pika nikerdamise peale valminud üks algatus Miniklubi tegemiseks
- koduleht. Sinna vaadates pidage kindlasti silmas, et tegija (mina) ei
ole professionaal ja valmistas kodulehe täielikult oma tarkusest, mis
paraku on IT alal väga nõrgad. Näiteks MS Internet Exploreriga vaadates
teeb koduleht "trikke".

Ideaalis võiks see leht olla edaspidi peamiseks infovahetuse kohaks.
Kõigest olulisest kirjutage mulle just sellele aadressile ja siis saab
infot ka kodulehele panna.

Vaadake ja avaldage arvamust!
http://www.hot.ee/miniklubi/

kõike paremat
Mikk
Kasutaja avatar
Harri
Postitusi: 500
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:57
Asukoht: Tartu

Re: Mis aastast miniklubi pärit?

Postitus Postitas Harri » 17 Dets 2010, 10:12

Nüüd tuleb meelde jah, et enne zone serverit oli algne leht hot serveriruumis. Miniklubi sünnipäev maikuus on ka mugavam :)
Vasta