Lõunanaabrid

Kes? Mis? Kus?
Vasta
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Lõunanaabrid

Postitus Postitas mikk » 30 Juul 2005, 17:22

Vaata nende autode numbrimärke. Ülemalbumi juurde viib see link
Loodan et saan neilt mõne vastuse ka oma e-mailidele.
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 30 Juul 2005, 17:30

Ja ühe sammu on nad meist juba ees, sest neil on olemas ...



Pilt



Pilt



(pildid Autoexotica 2005 Riias)
miniest
Postitusi: 545
Liitunud: 31 Juul 2004, 10:49
Asukoht: tartu
Kontakt:

Postitus Postitas miniest » 01 Aug 2005, 19:25

Mul on see savist MINI olemas, Tartust tiimarist ostsin 29 krooni maksis.
Suht imelik nägi see mini ambulance välja nende azlik 2141 tuledega, päris ära ka ei rikkunud MINI välimust.
Lausa vägistatud nii sinine kui kollane MINI oli. JUBE :evil:
Austin Mini is not just a car. She is a friend, a pet and exclusive handbag.
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 02 Aug 2005, 14:54

Läti teema jätkuks veel nii palju , et Eerika andis mulle lingi Läti kohalikust "auto24"-st. http://www.autoplius.lt Sealt leiab päris palju ilusaid Minisid. Leidsin veel pildi Läti kaunitaridest. See kõige siinpoolsem (kirsipunane) on muide ka müügis. Hind küll pärs soolane, aga kuradima ilus ja elegantne ka !


Pilt

Autosid seal ikka jätkub ! Tuleb nendega ikka kuidagi kontakti leida!
ksuuk
Postitusi: 134
Liitunud: 29 Mai 2005, 00:48
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas ksuuk » 02 Aug 2005, 21:08

Kristjan kirjutas: Autosid seal ikka jätkub ! Tuleb nendega ikka kuidagi kontakti leida!
Mnjah, tee proovi, leedukatega ühe laine peale saamine on kole raske, kui sa ise just leedukas pole...
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 03 Aug 2005, 00:58

Need on LEEDUKAD! Nendele kribasin ma mõned read juba mõnda aega tagasi. Vastused on kaootilised ja infot mittesisaldavad. Aga järjekindlus viib sihile. Ma aeg-ajalt taban jälle mõne e-maili aadressi siis alati saadan neile mõne teate.
ksuuk
Postitusi: 134
Liitunud: 29 Mai 2005, 00:48
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas ksuuk » 03 Aug 2005, 10:04

mikk kirjutas:Need on LEEDUKAD! Nendele kribasin ma mõned read juba mõnda aega tagasi. Vastused on kaootilised ja infot mittesisaldavad. Aga järjekindlus viib sihile. Ma aeg-ajalt taban jälle mõne e-maili aadressi siis alati saadan neile mõne teate.
Heh. Reeglina ei õnnestu leedukatega asju ajada. Neil on mingi sisemine kuningriigi uhkus geenides ja matsirahvaga nagu me, ei sobi neil suhelda. St, ma pole rassist, vaid lihtsalt kroonu kogemused.
Kasutaja avatar
Harri
Postitusi: 500
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:57
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Harri » 03 Aug 2005, 13:05

Kroonu kogemus....kui leedukaid oli palju koos siis tikkusid ülbama küll.....Ma olin pealaest jalatallani mustade hulgas Hiina piiriääres. Ja saja kahekümmnest pataljoni mustast olid kaks täitsa normaalsed :D Nii, et leedukate hulgast võime ka mõne "valge" inimese leida :lol:

Mikk sa ilmselt proovisid nendega inglise keeles suhelda? Kuninglike geenidega ei tarvitse veel inglisekeele oskus kaasneda... Prooviks vahest venekeelt?
ksuuk
Postitusi: 134
Liitunud: 29 Mai 2005, 00:48
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas ksuuk » 03 Aug 2005, 13:25

Harri kirjutas:Kroonu kogemus....kui leedukaid oli palju koos siis tikkusid ülbama küll.....
Meil oli 1500 mehe hulgas 7 eestlast, lätlast ja leedukat. Leedukatega ei saanud keegi läbi, sh ka teised leedukad:).
Harri kirjutas:Mikk sa ilmselt proovisid nendega inglise keeles suhelda? Kuninglike geenidega ei tarvitse veel inglisekeele oskus kaasneda... Prooviks vahest venekeelt?
Kasutagu Balti keelt, ehk inglise keeles kirjutamist ja vene keeles rääkimist.
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 03 Aug 2005, 20:12

Ma kasutasin niikuinii igaks juhuks mõlemat keelt.
Ja töötas ikkagi inglise keel. Nimelt täna vastasid nii lätlased kui leedukad mulle. Ilmneb et kummalgi pool pole klubi. Ehk siis Leedus oli aga nüüd on varjusurmas. Lätlased ka midagi kunagi tegid aga siis vajus ära. Nüüd üks tüüp üritab uuesti. Ma soovitasin talle meie webmasterit, sest paistab, et meie asi töötab ilusasti (see oli kiitus sulle, Kristjan).

Ja lätlasel on plaanis veel selle aastanumbri sees üks kohaliku tähtsusega üritus teha. Eks näis kas ta selle ka rahvusvaheliseks organiseerib. Igatahes ootame põnevusega.

(jeedukatest olen mina ka igasugu imelikke lugusid kuulnud ja eelkirjutajate jutuga vastuolus need küll ei ole. näiteks seda, et kui inimesed hääletavad Lääne-Euroopa poole, siis nii poolakad kui lätlased ütlevad alati, et "oh teid vaeseid, kas te tõesti mõtlesite LEEDUS ööbida? teil ikka vedas, et ma siit mööda sõitsin". aga ehk suudame me mõnda normaalset eksemplari ka kohata. Mini ostmine peaks tegelt üsna selge märk olema, et ega tegemist tavalise leedukaga olla ei saa. ehk on see positiivne märk?)
Eerika

Postitus Postitas Eerika » 04 Aug 2005, 15:00

mikk kirjutas:Nimelt täna vastasid nii lätlased kui leedukad mulle.
Mikk, äkki saad kusida sealt, on nendel mingi tuttav Mini-masin müüa?
:wink: (kuni 1500,- eur) :P
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 04 Aug 2005, 20:56

No ega minagi neid nii hästi tunne.
www.autoplius.lt ja uuri nii jaotust Mini kui Rover. Mina lugesin sealt mõni aeg tagasi üheksa autot kokku. Teisi portaale on seal veel aga seda pead ise juba vaatama.
Eerika

Postitus Postitas Eerika » 05 Aug 2005, 11:09

Just nahtud kesklinnas lounaabrite numbrimarkidega kameleoon varvi mini!
Niii kena auto 8) :lol: On kegi veel seda nainud?
Kasutaja avatar
ranno
Postitusi: 313
Liitunud: 01 Juul 2004, 19:27
Asukoht: talin
Kontakt:

Postitus Postitas ranno » 05 Aug 2005, 11:48

Kesklinnas ma juhtunud mitu korda isegi nägemas üht põhjanaabrite mini vuramas.. paistab reisimiseks hea auto olema :wink:
Vasta