Lõputöö

Kes? Mis? Kus?
Vasta
kert1208
Postitusi: 1
Liitunud: 04 Veebr 2018, 18:52

Lõputöö

Postitus Postitas kert1208 » 04 Veebr 2018, 20:18

Tervist!

Minu nimi on Kert Kruusmaa ja ma õpin Tallinna Ülikoolis. Hetkel on käimas kolmas õppeaasta ehk olen nimelt (loodetavasti) lõpetamas bakalaureuseõpet. Selleks on vaja teha lõputöö. Olen ise päris suur autohuviline ja ka tegelen nendega, kui mõtlesin koostada erinevatesse autofoorumitesse (briti autode) väikse teema näpunäidete või materjali küsimiseks.

Lõputöö teemaks oleks siis Briti autotööstus. Selle ajalugu (tähtsamate markide näiteks) ning autoturg (kasutatud briti autod ning uued). Samuti autotööstuse võrdlus kunagi ja tänapäeval. Millised on briti autole omased stiilijooned, millised firmad on kadunud(pankrotis) ning millised kõige populaarsemad ( see on tegelikult ilmselge :D ). Võib-olla oskab keegi tuua ka näiteid Brexiti mõjust Briti autotööstusele.

Ühesõnaga kui kellelgi on häid linke internetist, mida annaks kasutada, mingeid teemakohaseid raamatuid, artikkleid, videoid/filme või lihtsalt näpunäiteid, oleksin väga tänulik!

NB! Wikipedia pole kindlasti mitte soovituslik allikas ega ka mitte lubatud. Taustaks muidugi tore.

Parimate soovidega
Vasta