Abi Mini omavatelt või teadjamatelt

Kes? Mis? Kus?
Vasta
Tanel
Postitusi: 1
Liitunud: 04 Okt 2018, 18:54

Abi Mini omavatelt või teadjamatelt

Postitus Postitas Tanel » 04 Okt 2018, 21:31

Tervist.

Juba mõnda aega on kripeldanud, et võiks ära proovida Mini. Just selle esimese ja pisikese.
Kuna Minidest absoluutselt mitte midagi ei tea aga tahaks.
Nüüd sattusin peale ühele pikemat aega seisvale Mini 1000 le. Sai käidud seda korduvalt piilumas ja sai ka suheldud omanikuga, kes pidi mõtlema hinna autole. Kuna üle maksta ei soovi ja mingit raibet ka õuele vedada ei taha millel kere uste avamisel kokku võib vajuda.
Olen paar õhtut netis varuosasid vaadanud ja ei ole midagi mida saada eriti pole. Parandage kui eksin!!
Kuna Minist üldiselt tean vaid niipalju, kkui aja jooksul on silma ja kõrvade vahele jäänud.

Auto ise on arvele võetud 13.08.1980
Seisma jäänud 2012 aasta lõpus
PiltPilt
PiltPilt
PiltPilt
PiltPilt
PiltPilt
PiltPilt
PiltPilt
PiltPilt
PiltPilt
Pilt

Ports pilte.
Nagu näha siis roostet on nii mõneski kohas ja plekitöid saab teha omajagu. Kuna keevitus püsib endal käes ja saab sellega ise hakkama siis selle pärast ma ei põe. Põdema paneb plekkide saadavus ja originaalsus.
Mis kohti võiks veel piiluda rooste tüüp kohtade pärast?
Aru olen saanud, et roostetab mõnuga esitulede alt kahe pleki ühenduskohast.
Ees kõrvalistuja matti tõstes oli mati alune suhteliselt niiske ja kindlasti oleks viimane aeg see sealt päästa enne kui ...
Olen arvestanud, et suure tõenäosusega on asfaltil seismisega kummipuksid omadega otsas. Kas neid saab ka terve komplektina või peab igat puksi eraldi taga ajama?

Kahjuks ei tea, kas mootor käib ringi ja kas käigukast on töökorras


Kogu teema mõte on hetkel:
Kas tasub osta ja päästa antud isend?
Mis oleks hetke olukorras max hind mida maksta?
Kas värv on originaal?
Mida tähendab special?

Tänud vastamast ja parimat
Tanel
eino
Postitusi: 1132
Liitunud: 13 Jaan 2006, 22:39
Asukoht: Saue

Re: Abi Mini omavatelt või teadjamatelt

Postitus Postitas eino » 04 Okt 2018, 22:03

Teretulemast Mini maailma. Minile on võimalik saada kõike nii inglismaalt kui ka soomest. Paitab olema soome auto ja ju siis isegi viibid rohkem seal siis Vantaas on selline koht kui Minitron. Nii et astu läbi aga sinna saab minna õhtul ja etteteatamisega.
Tööd autojuures paistab pääääris palju olema, eriti kere kohapealt. Panin ka pildi kustkohast tasub veel urgitseda, selle kohapeal jooksevad kokku mitmed plekid ja sinna jääb selline mönus nurk tänu värkeõhu kanalile kuhu aegade jooksul esirattalt loobitud kõnts pidama jääb ja roosteussil mõnus urgitseda, vaadata saab seda nurka nii rattakoopast, armatuuri alt kui ka kapoti alt. Teine mis mõnusalt roostetab on tagaraam, need osad mis jooksevad kummipadjast ettepoole. No ja eks neid rõõmsaid kohti avastamiseks ole veelgi.
Milline hind võiks olla on raske öelda, sellel mitmeid faktoreid. Mina kunagi ostsin soomest sellise rape mingi 800euriga aga aasta oli siis vist 2005 või 2006 aga mine tea äkest ka varem.

Eino
Manused
Studio_20181004_215153.jpg
Studio_20181004_215153.jpg (468.3 KiB) Vaadatud 15557 korda
vahendan minitronist osi. +358405940508 või eino.fn@gmail.com, +37256608941,
Vasta