Cooperi märk

Kes? Mis? Kus?
Vasta
Kasutaja avatar
Margus
Postitusi: 182
Liitunud: 05 Sept 2005, 15:58
Asukoht: Tallinn

Cooperi märk

Postitus Postitas Margus » 12 Nov 2005, 15:21

Lugu siis selline, et kellegile on minu väikse auto märk eest kapotilt meeldima hakanud ja sellele küüned taha pannud, võiks isegi öelda, et kruvikeeraja :evil: kuna värv on ka veits maas
Vaatasin minitroni märkide valikut ja seal sellist ei ole nagu mul oli (nagu mu avataril).
Et kui kuskil autoturul sellist märki müügis näete siis arvatavasti minu märk, sest ei usu et neid palju liigub. Võibolla pani mõni vend selle oma mosse külge...ei tea aga kurvaks teeb küll :(
Viimati muutis Margus, 21 Dets 2005, 11:54, muudetud 3 korda kokku.
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 12 Nov 2005, 16:41

Erikul on vist 4 tk pätsu pandud. Kaabakad. Ma seoks sellised tegelased minile taha ja annaks gaasi....


Minu kaastunne!
Kasutaja avatar
Harri
Postitusi: 500
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:57
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Harri » 15 Nov 2005, 20:23

Mul pätsati kapotilt märk ka kunagi ära......siis vihastasin ja puurisin embleemile sisse kolm auku ning kinnitasin kolme tillukese poldiga.....Kui uurida lähedalt siis muidugi on käsitöö näha......Aga rohkem ära ei virutatud :lol: Viimase märgi kleepisin täiega silikooniga....nüüd peaks see tegelane vähemalt omajagu vaeva nägema ,et märki kätte saada.... :)
Kasutaja avatar
E-riik
Postitusi: 327
Liitunud: 30 Mai 2005, 22:35
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas E-riik » 15 Nov 2005, 22:04

3 märki on läinud
Ja nüüd väike mõttetera MINIomanikele:
Korras autoga on hea sõõõõõita
Kasutaja avatar
Margus
Postitusi: 182
Liitunud: 05 Sept 2005, 15:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Margus » 16 Nov 2005, 18:11

Ma ise mõtlesin ka, et kui nüüd uue märgi panen siis peab kasutama kindlamaid meetmeid aga sellist cooperi märki pole minitronis müügil :( ..vähemalt piltidelt pole näha.
Aga kas oleks võimalik näiteks united motorsist tellida või see liiga optimistlik mõte...
Kasutaja avatar
Harri
Postitusi: 500
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:57
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Harri » 16 Nov 2005, 20:22

võid ju inglismaalt tellida kui minitronist ei saa...postikulu peaks nii väikese asja juures suht normaalne olema...Ma tellisin jubinaid....Mikk aitas tellimuse vormistada...ilusti tulid kohale.....minispares või minisport...e poes on kaubad seal näha. Lingid leiad koduka lingikogust
mart

Postitus Postitas mart » 24 Nov 2005, 17:36

Oplaaa! Väänkaeltest kurjurid viisid täna siis ka minu pisikesel samasuguse märgi ära nagu Nõlvakul. 3 aastat püsis ja nüüd oli seda kellegil rohkem vaja kui minul :(

Nõlvak, kas oled leidnud Briti saitidelt samasugust?

Vaatan kas Eino saab aidata.
Kasutaja avatar
Margus
Postitusi: 182
Liitunud: 05 Sept 2005, 15:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Margus » 27 Nov 2005, 12:46

Kahjuks ei ole olnud aega asjaga tegeleda aga kui targemaks saan siis annan teada...jutt käib siis cooperi märgist, mida ma minitroni kodulehelt ei leidnud...
terv,
margus


ja väga huvitav oleks teada, mida need debiilikud selle märgiga kyll peale hakkavad????? :evil: Koju riiulisse??
Riho

Postitus Postitas Riho » 07 Dets 2005, 22:32

vaadake sellisele lehele nagu http://www.minigarage.de/
sealt ersatzteile ja embleme. Tundub sarnane jupp müügis olema.
Kasutaja avatar
Harri
Postitusi: 500
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:57
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Harri » 09 Dets 2005, 05:01

Kui keegi viitsib, siis tehke politseisse nende märkide varastamise kohta avaldus. Nii on lootust , et see pubekate punt saadakse kätte, vaevalt nad ainult Minide märke virutavad. Vene aja lõpus oli Tartus ka üks selline seltskond, saadi vist kätte ja aastateks oli probleem maas.... Ja kui peaks ime juhtuma, et poisid kätte saadakse siis on näiteks kruvikeerajaga kapoti rikkumise eest võimalik tuhandetes kroonides reaalselt kahjutasu saada...Muidugi läheb enne issanda päike looja kuni keegi raha reaalselt kätte saab :lol:
Kasutaja avatar
Margus
Postitusi: 182
Liitunud: 05 Sept 2005, 15:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Margus » 21 Dets 2005, 11:53

Leidsin minispordist selle märgi aga see hind jääb sinna 500.- kanti. Sai valida ka kas originaal või koopia. Mõtlesin, et kui tellida siis kohe mitu tükki siis säästame postikuludelt ja tuleb isegi odavam. Aga arvan, et see tellimine jääb kuhugi järgmisesse aastasse. Aga kellel veel kindel märgisoov on siis andke aga teada.


http://www.minisport.com/classic-mini-s ... oduct.html

või kui keegi leiab kuskilt odavamalt siis on veel parem :D
Seniks aga...
Külaline

märk

Postitus Postitas Külaline » 23 Dets 2005, 10:53

Minitronis oli vist 20euri tuuris.
Kasutaja avatar
Margus
Postitusi: 182
Liitunud: 05 Sept 2005, 15:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Margus » 23 Dets 2005, 11:16

Kui minitronis on konkreetne märk olemas siis ma võtaks selle küll sealt...

Nii, uurisin järgi ja neil on täitsa olemas-19 eur :D kas pole tore.
Vasta