KLASSIKALISTE BRITI AUTODE KOKKUTULEK-NÄITUS 2006!

Kes? Mis? Kus?
Kasutaja avatar
Harri
Postitusi: 500
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:57
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Harri » 07 Jaan 2006, 17:18

Minuarust on 2 - 4 juuni Poolas IMM , kindlasti mõned meist sinna sõidavad, parem kui kaks nii suurt üritust väga lähestikku ei satuks.....
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 07 Jaan 2006, 20:17

Ma kaldun arvama, et see Brittide üritus ei ole nii suur ja raskepärane et peale kahenädalast pausi ei jõuaks sealgi osaleda. Aga oma tõetera selles on. Muu päeva leidmine ja põhjendamine ei ole lihtne. Need eelmisel lehel loetletud "holiday'd" on lihtsalt vabad päevad ja ei ole mingi tähendusega. Kunni sünna on aga oluline püha nende jaoks. Ainuke sisuline rahvuspüha nagu nad ise väidavad. Iseseisvuspäeva neil ju pole :P
Kasutaja avatar
Landy
Postitusi: 31
Liitunud: 05 Veebr 2005, 11:55
Asukoht: Pealinn<->mudased metsateed
Kontakt:

Postitus Postitas Landy » 07 Jaan 2006, 21:36

Küsi minult Panasonic Toughbook metsaarvutit!
Kristjan (+372)5010599
LAND ROVER- It’s the Four Wheeler of the year. (In some places it’s the only vehicle of the year!)
- http://www.landroverclub.ee
ptc

British Steel '06!

Postitus Postitas ptc » 07 Jaan 2006, 22:01

mmm... puht-turunduslikus plaanis on asi paljulubav:
"british steel" + Kuninganna Synnipäev: "Casablancat" parafraseerides ytleksin, et tegu võiks olla "suure sõpruse algusega"!? :)
mitte et antud yritust kuidagi "turundada" ehk siis kellelegi "myya" vaja oleks! ehk siis: on olemas vägagi tähenduslik kuupäev ning on olemas suht konkreetne sihtgrupp.
ehk siis, samas: senise Pärnu-yrituse 2 nõrka kylge:
1. suht suvaline kuupäev (vist suuresti sõltuv põhjanaabrite tegemistest, kellega ju sisuliselt nagunii suuremat asja "koos" ajada pole, paraku? mitte et mul nende "vastu" midagi oleks, ent kummatigi, blablabla... :)
2. Mini-kesksus. OK! mmm... meenub, et ca 15 aastat tagasi olin ma myymas kolme tilka verd, et vaid saada endale seda "täisraamil, alumiiniumist kokkuneeditud kerega LandRoverit". mitte et mul oma praeguse "Mini" vastu midagi oleks. – armastus on ikka seesama.. (käesoleva talve kontekstis – meie suhe ainult paraneb) :)

mõtlen vahepeal veidi asjassepuutuvate t-särkide peale. Vivien Westwood meets Sex Pistols meets Queen Elizabeth meets Alec Issigonis meets Aston Martin meets Morgan...

kui vahepeal midagi "valmis mõtlen" – annan kohe teada.

rule, britannia! :)
Kasutaja avatar
Landy
Postitusi: 31
Liitunud: 05 Veebr 2005, 11:55
Asukoht: Pealinn<->mudased metsateed
Kontakt:

Postitus Postitas Landy » 08 Jaan 2006, 18:42

Nõnnaks, nädalapäevad on seda teemat siin juba marineeritud ja vaagitud-vastukaja igastahes positiivne. :lol:

Seega oleks vast mõtekas Mini , LR ja Rover'i klubi seltkonnast kokku panna orgkomitee, kes teineteist ka näost näkku näeks ning ühise lautaga esmased mõtted välja ütleks ja kirja paneks.

Ehk sobiks tuleva neljapäeva õhtu mõnes pealinna ühiskondliku toitlustuse asutuses?

P.S.
Kuna asjaajamine eeldab ka rahaliste vahendiste liigutamist, siis küsimus:
Kas kolmest klubist on vaid ELRK amtelikult regitreeritud?
Küsi minult Panasonic Toughbook metsaarvutit!
Kristjan (+372)5010599
LAND ROVER- It’s the Four Wheeler of the year. (In some places it’s the only vehicle of the year!)
- http://www.landroverclub.ee
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 09 Jaan 2006, 16:13

Aloha!

Tervitused ja kiidusõnad ka minu poolt. Olin kodumaalt eemal keset metsi ja mägesid ja juurdepääs internetile puudus.

1.Meie ( Miniklubi ) oleme regamata.
2.Olen igati valmis aitama.
3. Org kommitee kohapealt peaks ilmselt olema keegi kes tallinnas paikeb. Muidu oleksin ise väga hea meelga nõus. Aga selle nimel tln vahet sõelumine tapab ära.
4. Poola IMM tahaks minna ka. Nii , et võiks jah mõni muu nädalvahetus olla.
Kasutaja avatar
Landy
Postitusi: 31
Liitunud: 05 Veebr 2005, 11:55
Asukoht: Pealinn<->mudased metsateed
Kontakt:

Postitus Postitas Landy » 09 Jaan 2006, 16:44

Kristjan kirjutas: 1.Meie ( Miniklubi ) oleme regamata.

Kui te oma kategoorilislet ametlikuks mitte muutumise seisukohta ümber hinanud pole mõelnud, siis tuleb vist kogu amtelik raha värgindus läbi meie raamtupidamise ajada. :roll:
Kuigi uhekm oleks küll, kui lisaks ühele ametlikule orgnistasioonile veel teine või kolmas kõrval oleks. (Äkki saab misikid abirahad taha!) 8)
2.Olen igati valmis aitama.
P.S. Kes üldse miniklubi Juhatusse/Aktiivi kuuluvad ja seda vankrit veavad?
3. Org kommitee kohapealt peaks ilmselt olema keegi kes tallinnas paikeb. Muidu oleksin ise väga hea meelga nõus. Aga selle nimel tln vahet sõelumine tapab ära.
No ma arvan, et vahemaa pole takistuseks, sest ega neid silmast-silma kohtumisi nii tihtika ei pea olema. Palju asju saab intereneti/telefoni teel ära ajada. Või on teil pealinnas ka mõni kibe käsi üritusi korrladama?
Küsi minult Panasonic Toughbook metsaarvutit!
Kristjan (+372)5010599
LAND ROVER- It’s the Four Wheeler of the year. (In some places it’s the only vehicle of the year!)
- http://www.landroverclub.ee
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 09 Jaan 2006, 16:52

Sünnipäeva tähistatakse 17. juunil. See on kaks nädalat peale IMM-i. Minu arvates sobib küll. Aga aktsepteerin ka teistugust seisukohta ja olen valmis arutlema teiste võimalike kuupäevade üle.

Mina ei ole neljapäeval Tallinnas. Aga Erik on pealinna poiss. Loodetavasti viitsite ka lühikese memo kokkusaamisest teha, siis on ka tartlastel võimalik kaasa rääkida.

Mingit juhatust meil küll pole. Veebilehe kutsusin mina ellu aga sellest on mulle jäänud vaid üks meiliaadress (miniklubi@hot.ee). Üldiselt oleme selline anarhilis-demokraatlik organisatsioon, et saame kõike kollektiivselt otsustada ka. Meid on piisavalt vähe selleks.

Rahaliste vahendite liigutamise koha pealt usun, et ELRK on selleks igati sobilik institutsioon. Kuigi ausalt öeldes ma praegu ei aima, mille jaoks neid finantse vaja on. Üks asi siiski tuleb pähe - reklaam. Et ka need mehed, kes ühtegi klubisse ei kuulu (Jaguar, Rolls-Royce, Bentley, Reliant jne) ka kuskilt infot saaksid ja ehk ka kohale tuleks. Kanalid võiks olla näiteks Autoleht, AutoBild, TM ja hobiajakiri, mille nime mai tea. Teisalt - kui tegemist pole tuluüritusega, saame ehk piirduda ka nupukesega rubriigis "Uudised" vms.
Kasutaja avatar
Landy
Postitusi: 31
Liitunud: 05 Veebr 2005, 11:55
Asukoht: Pealinn<->mudased metsateed
Kontakt:

Postitus Postitas Landy » 09 Jaan 2006, 18:43

mikk kirjutas:Mina ei ole neljapäeval Tallinnas. Aga Erik on pealinna poiss. Loodetavasti viitsite ka lühikese memo kokkusaamisest teha, siis on ka tartlastel võimalik kaasa rääkida.
Mudased (4x4 offroad)mehed armastavad koos käia Kannu pubis (kadaka teel), kus neil lausa oma tuba on. Võime ju seda sama neljapäeval ekspluateerida. Kas näiteks 18:00 sobib, või on liiga varajane?
Mingit juhatust meil küll pole. Veebilehe kutsusin mina ellu aga sellest on mulle jäänud vaid üks meiliaadress (miniklubi@hot.ee). Üldiselt oleme selline anarhilis-demokraatlik organisatsioon, et saame kõike kollektiivselt otsustada ka. Meid on piisavalt vähe selleks.
Aga mingid vedavad isikud ja nende kontakt andmed?
Minu ja meie klubi kontaktandmed on siin:
http://www.landrover.ee/est/klubist/kontakt/kontakt.htm
Rahaliste vahendite liigutamise koha pealt usun, et ELRK on selleks igati sobilik institutsioon. Kuigi ausalt öeldes ma praegu ei aima, mille jaoks neid finantse vaja on.
Ära alahinda rahaliste vahendite vajaduse osakaalu. Te pole vist eriti üritusi korraldanud?
Küsi minult Panasonic Toughbook metsaarvutit!
Kristjan (+372)5010599
LAND ROVER- It’s the Four Wheeler of the year. (In some places it’s the only vehicle of the year!)
- http://www.landroverclub.ee
Sax
Postitusi: 40
Liitunud: 13 Jaan 2005, 17:39
Asukoht: TLN

Postitus Postitas Sax » 10 Jaan 2006, 12:02

Kas Triumph mootorratturid oleks ka oodatud?
Kasutaja avatar
Landy
Postitusi: 31
Liitunud: 05 Veebr 2005, 11:55
Asukoht: Pealinn<->mudased metsateed
Kontakt:

Postitus Postitas Landy » 10 Jaan 2006, 15:39

Ootamatust tööülesannete muutusest tulenevalt on minu neljapäevane kooolekul osalemine küsimärgi all. :(
Küsi minult Panasonic Toughbook metsaarvutit!
Kristjan (+372)5010599
LAND ROVER- It’s the Four Wheeler of the year. (In some places it’s the only vehicle of the year!)
- http://www.landroverclub.ee
Kasutaja avatar
E-riik
Postitusi: 327
Liitunud: 30 Mai 2005, 22:35
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas E-riik » 10 Jaan 2006, 19:13

Minul on ka neljapäev halb variant

e.
Ja nüüd väike mõttetera MINIomanikele:
Korras autoga on hea sõõõõõita
Kasutaja avatar
Una
Postitusi: 89
Liitunud: 21 Juul 2004, 12:18
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Una » 13 Jaan 2006, 11:17

Tere,

ei ole suurem asi rääkija ja veel vähem tegija, aga unistada mulle meeldib. Ja virised ka

Britimeelsena ei tahaks kuidagi kuskil sakslaste mõisas kokku saada. Pigem eelistaks hipodroomi, kus naised kübarat kandma peavad jne..... (meie oludes vist küll hipodroom hoopis vähem aadellikuma seltskonnaga seotud, aga siiski - unistada ju võib).

Kui mõttel väga vabalt lennata lasta siis ülim oleks ju - autod (Minist Rolls Royce´ini, toidud pudingist - kala ja kardulani, loomad - bullterjerid, bulldogid, corgid .... ja Sex Pistols tuleb kokku ja teeb ühe lühikese seti väikese tasu eest.

God shave the Queen
----------------------------------------
Land Rover SIII STW ´1979
Land Rover 90 ´1985
Austin Mini ´1989
English Bullterrier ´2005
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 17 Jaan 2006, 22:07

Kas on olnud mingit asja liikumist !?

On toimunud mõni koosolek või muu vangerdus.

Kui vajate abilist andke teada.


Triumphid peavad tulema mitte ei või !
Viimati muutis Kristjan, 17 Jaan 2006, 23:35, muudetud 2 korda kokku.
ptc

mõned kommentaarid, nii ja naa

Postitus Postitas ptc » 17 Jaan 2006, 22:55

to Sax:
IMHO oleksid Triumph-mootorratturid VÄGAGI oodatud. hetkel ja siinkohas on see kyll pelgalt "my honest opinion", ent kaldun arvama, et ega teid keegi "minema ajama" vms kyll keegi ei hakka. pigem vastupidi! :)

to Una:
mis neil zakslaste mõisatel siis häda on? nii ehk naa - tundub unustatud teema olevat, nyydseks - vägagi tõenäoliselt toimub yritus tallinnas. no offence! :)
mis pistolsisse puutub, siis yks viimaseid mulle teadaolevaid kordi neil kokku saada oli '96 roskildes. mmm... mina seda kyll enam uuesti näha ei tahaks! ei usu, et sinagi...
a see nyyd selleks: "always look on the bright side..." :)
Vasta