uus liige

Kes? Mis? Kus?
Vasta
kullokas
Postitusi: 29
Liitunud: 13 Sept 2004, 18:17
Asukoht: Tagadi Saku vald

uus liige

Postitus Postitas kullokas » 14 Sept 2004, 13:45

Tere minilised,

regasin end hiljuti miniklubi liikmete lehele ja usun, et viks oleks ennast ka tutvustada: nimi Kullo (sõpradele ja netis "kullokas"), vanust omajagu ehk 37 ja elukohaks Saku vald. Hobiks (ja osalt tööks) "vanaraud" – motikad ja iseloomuga autod. Muhu- ehk ZAZ 965-klubi (hetkel passiivne, ent autot omav) liige peaaegu algusest.
Põhjus, miks just nüüd registreerusin, on täiesti ebaproosaline (et mitte öelda pidulik): olen pühapäevast õnnelik miniomanik. Autoks siis Leyland Mini Special 1100, nn Belgian edition (täpsemalt siin: http://www.minispecial.com/thems/belgianarticle.htm
Aastaarv 1981, värvus kuldne, katus pruun vinüül. Ostetud sõbra käest, kes tõi Mini Eestisse 1996. Sveitsist. Toona auto siin värviti ja salong uuendati. Aastast 2001. on asi paraku seisnud, alul garaazis, siis õues ja roostepoiss teeb oma tööd hoolega. Tehnikapool on enam-vähem, sest peale aku paigaldamist, vedelike kontrolli-lisamist ja jagaja kaane-süütejuhtmete-pooli puhastamist läks asi võtmest käima ning uude asupaika liikus omal jõul. Sumps on küll läbi ja pidurid kisuvad, ent need paarkümmend kilomeetrit vedasid minu näole igatahes sellise :D grimassi. Hetkel lähiplaanis tehnoülevaatuseks valmistumine, et sel sügisel veel legaalselt sõidurõõmu nautida. Talvel tuleb remonditööd vähe põhjalikumalt ette võtta...
Terv
kullokas
P.S. Üks aastatetagune pilt kah (mõlemad olime siis pisut nooremad):
http://www.pilt.ee/photo/195123/3717211/
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 14 Sept 2004, 15:23

No tulemast siis!
Siin on rohkemgi tegelasi, kes on varem ZAZ 965ga sõitnud (siinkirjutaja kaasa arvatud). See selleks.
Sinu värsket kuldmuna üritas omanik mõni aeg tagasi ka müüa kuldses börsis. Ilmselt ebaõnnestunult. Nimi oli Ivar(i). Kui su uuel kaaslasel on veel tagaaknal kojamees, siis on ilmselt tegemist sellesama masinaga. Jõudu sulle igatahes.

Muuseas on Kosel veel üks mees (nimeks Sten), kellega ma aeg-ajalt sidet pean ja kes omale ka sobivat masinat otsib. Praeguseks tal veel autot ei ole. Ehk leiab veel. Ja üleüldse tundub, et mingi buum on lahti läinud, sest ka Tartus müügiplatsil seisnud kärtsu värvi eksemplar on kadunud Auto24-st
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 14 Sept 2004, 15:40

Ole tervitatud Kullo ja teretulemast meie perre! Auto näeb sul päris hää välja, natuke nokitsemist ja tegemist ja ongi pärl valmis. Ilmselt oled juba tähelepannud , et tänaval sulle järele vaadatakse :wink: Edu sulle! Kui sul on mingeid küsimusi/probleeme seoses foorumiga siis pöördu minu poole....

Sõitsin pühap. sellest autoaiast mööda kus see kärtsroheline auto seisis. Võttsime hoo maha ja vaatasime väga hoolikalt aga ei olnud teda näha kuskil nii , et võibolla tõesti ära ostetud....

Üks asi veel , nimelt toimus täna meie kooli ees mingi aktsioon, mingi noorteürituse propageerimine. Koosnes mingist kolmest kutist ja siis kahest hästi suurest kõlarist millest lasti trance. Point aga selles , et need kõlarid olid Valteri kastika kastis. Auto nägi küll vaevatud välja aga see eest tõi ikkagi naeratuse suile. Ainuke jama aga selles , et see muusika ja üritus kohe mitte kuidagi ei läinud sellise autoga kokku ...... aga see on ainult minu arvamus. [ maitse üle ei vaielda , vaid kakeldakse]
Kasutaja avatar
Harri
Postitusi: 500
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:57
Asukoht: Tartu

Üritus kooli ees

Postitus Postitas Harri » 16 Sept 2004, 15:59

Trampisin ka täna juhuslikult koolist mööda ja nägin Valteri Mini kooli ees platsil, ümbritsmas määratu hulk esimeste klasside põnne :) Nüüd sain siis teada milleks auto seal oli , oma peaga ei suutnud seost leida Valteri äri ja kooli vahel :D
miniest
Postitusi: 545
Liitunud: 31 Juul 2004, 10:49
Asukoht: tartu
Kontakt:

Postitus Postitas miniest » 01 Nov 2004, 11:19

mis koolist on jutt seda mini tahaks ise ka näha.
soomest tagasi tulles ostsin endale digigotoka, aga pole senini näinud
ühtegi mini linna peal vuramas vaid üks new mini cooper oli.
:evil: sest mul endal pole veel masinat.
Austin Mini is not just a car. She is a friend, a pet and exclusive handbag.
Vasta