Mini transport GB-Eesti

Kes? Mis? Kus?
Vasta
Külaline

Mini transport GB-Eesti

Postitus Postitas Külaline » 06 Okt 2004, 17:43

Olen siis nüüdseks olnud juba mõnda aega õnnelik mini omanik ning kiindumus masinasse on niivõrd suur,et tahaks auto eestisse iluoperatsioonile saata.

Küsimus siis selles kas keegi oskab soovitada või omab kogemust meretranspordi alal. Tahaks auto konteineris eestisse transportida.
Jutt käib siis Austin Minist, 998cc, ehitusaasta 1971, automaatkäigukast, kollane.
Pilt: pilt.ee/EchoI

Tänud soovituste eest,
Martti
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 06 Okt 2004, 20:01

Ma tean nii palju , et Valter Teppan tõi oma Mini ka Inglismaalt. Kui ma õigesti mäletan siis ta rääkis , et tõi ise ( ehk siis , et ta käis seal mignitel autovõistlusel ja siis pani auto peale ja täi ära) aga see ei pruugi paika pidada... äkki oskab Mikk mind parandada/täiendada.

Kristjan
mart

Postitus Postitas mart » 07 Okt 2004, 13:19

Kui vaja siis võin viia kokku Firmaga, kes toimetab konteineritega Inglismaalt, tegime koostööd rohkem kui 5 aastat. Autosid küll konteineris ei toonud, aga sellel pole vahet mida sa konteineris vead. Reedel tuleb laev välja ja Teisipäeval on Paldiskis!
Echo

Postitus Postitas Echo » 10 Okt 2004, 16:02

Tänan vastuste eest.
Jah, usaldusväärse transpordifirma kontakt kuluks ära küll.

Martti
rustang

Postitus Postitas rustang » 29 Nov 2004, 15:38

Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 29 Nov 2004, 18:14

VÄGA VIIS! See näitab , et meie unistus , käia kunagi ära kuskil suuremal väjamaisel miniüritusel nagu näiteks IMM ei ole sugugi võimatu :). Minu meelest on ikka põhiline see kuidas saab üks mees oma autosse nii ära armuda , väga lahe ......

Jõudu sulle!
rustang

Postitus Postitas rustang » 30 Nov 2004, 14:40

Päris hull reis, eriti Poola. Aga Mini pidas ilusti vastu, lasime Bahnil oma 140ga.
Autol nyyd vaja rool ringi tõsta (paistab lihtne olema) ja siis keretööde kallale.
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 30 Nov 2004, 15:46

Rooli ümbertõstmine pidi lihtne olema jah või vähemalt Valter väitis nii. Ta tõi oma pick-upi ka UK-st. Kas see , et sa rooli ümber tõstad tähendab , et sa nüüd jääd Eestis paikseks?

Kristjan
rustang

Postitus Postitas rustang » 30 Nov 2004, 16:28

Kristjan kirjutas:nüüd jääd Eestis paikseks?
Ma koguaeg siin paikne olnud! :lol:
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 01 Dets 2004, 00:31

Aga MIS KIREVASE PÄRALT UK-st?
Kasutaja avatar
Harri
Postitusi: 500
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:57
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Harri » 01 Dets 2004, 15:51

Mis auto hinnaks koos eestisse tarimisega tuli? Mis töömahuga mootor ja mis aasta väljalase?
Lahe , et rahvast juurde tuleb :D
rustang

Postitus Postitas rustang » 01 Dets 2004, 16:51

Auto sain kingituseks.
Eestisse toomist võtsin kui seiklust.
Mudel peaks olema Austin Mini 1000 City E, 1985 a.
miniest
Postitusi: 545
Liitunud: 31 Juul 2004, 10:49
Asukoht: tartu
Kontakt:

Postitus Postitas miniest » 03 Dets 2004, 10:28

tahaks neid UK numbreid endale saada kuna mulle nende numbri kombinatsioon mulle meeldib. minu meelest ei pea ta seda tegema minu meelest kinkgitud, päranduseks saadud autot võib vabalt registeerida
üks kõik kus pool asub rool kas paremal või keskel, (vasakul) . :roll:

aga mine küsi arkist ikka järele.

olen kade sinu peale :twisted: natuke kuna sa said endale Mini kingituseks keegi võiks mulle ka kingida mini, pole oluline millises olukorras auto on.
aga 8) olen ka veel üks Mini Eestis juures. mõnusat omamist Rustang.
Austin Mini is not just a car. She is a friend, a pet and exclusive handbag.
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 25 Jaan 2005, 14:58

Millega sa Saarelt (UK) Mandrile (Prantsusmaa) said? Ja mis maksis?
Ja seda ka et Mart sa pakkusid transpordifirma kontakte - saada siiasamasse foorumisse. Mind ka huvitab.
rustang

Postitus Postitas rustang » 26 Jaan 2005, 08:47

mikk kirjutas:Millega sa Saarelt (UK) Mandrile (Prantsusmaa) said? Ja mis maksis?
Tellisin netist piletid (www.aferry.to) oma arust hovercraftile ehk hõljukile, kuid kohapeal selgus, et selle nime all opereerib tavaline SeaCat. Dover-Calais 2 in ja auto maksis kuskil £79 aga need hinnad varieeruvad hooajati ja nädalapäeviti.
Vasta