(Tartu 24.08.2006) Nägin autot aga mitte omanikku ...

Kes? Mis? Kus?
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

(Tartu 24.08.2006) Nägin autot aga mitte omanikku ...

Postitus Postitas mikk » 24 Aug 2006, 16:21

Einoh täitsa hakka või komplekse tundma! Nägin nimelt täna Tartus Vallikraavi tänavas seismas ühte musta kenas korras Mayfair'i. Kaks vahtralehte peal ja pestud ja puha. No ilus kohe noh! A vot mul küll ei tulnud pähe kelle oma see on. Ei mingeid katuseluuke, värvitud katuseid, triipe, kleepekaid (tõsi - Mayfair oli kirjutatud külje peale) vmt. Lihtsalt must Mini. Ja kaks rohelist vahtralehte. Aidake mures - kes selle roolis tavaliselt istub?
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 24 Aug 2006, 19:33

Ja mina nägin seda täna täpselt samas kohas kus sina Mikk. Kihtuasin nii kuis jaksasin ja kui märkasin pidin blokki pidurdama . Tegin ringi ümber ja õsitsin edasi . Numbrimärk oli kas AZA või midagi sellist . Z oli sees. Kahtlustan , et PÄrnus pärit auto.
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 24 Aug 2006, 19:35

Nii kaua kui omanik ise märku ei anna, spekuleerime edasi. Miks sa arvad, et Pärnust? Paistis peent rannaliiva kusagil? Või olid bikiinid tagumisel aknalaual? Pärnu Postimees esiistmel?
Kasutaja avatar
kobe
Postitusi: 121
Liitunud: 17 Aug 2006, 17:40
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas kobe » 25 Aug 2006, 19:14

Ma nägin ka üleeile üks noormees sõidab sellega
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 26 Aug 2006, 00:38

Pärnust arvan kuna mälusoppi see AZA numbrimärk jäänud mingist müügikuulutusest. Kui ma ei eksi müüdi autot Pärnus.

Veel on aga Tartus Raadil , täpsemini Raadimõisa tänaval nähtud maja ees seismas samasugust masinat nagu minul. (loe british racing green + valge katus) KES SA OLED?
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 27 Aug 2006, 02:47

Peale nende autode on Tartus veel üks. Viljandist ostetud 91 1.0. Must masin . Iseloomulik tunnus: Rolling Stones kleeps ( keel ) kapotil.

Rääkisin omanikuga. Oli uhke ja sai hea raha eest. Aga oli endale kohe paari päeva pärast veel uue masina ostnud 99 Limited Edition 1.3i katuse luugiga. See pidi juba keretöödes olema. Oodata väga kena elukat.

Esimese auto lootis kellegile õnnelikule edasi müüa

:P Kurat kus neid autosid tuleb. Nagu seeni pärast vihma
Kasutaja avatar
E-riik
Postitusi: 327
Liitunud: 30 Mai 2005, 22:35
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas E-riik » 27 Aug 2006, 12:53

kuradi jama. nii ei olegi me varsti enam erilised :(
Ja nüüd väike mõttetera MINIomanikele:
Korras autoga on hea sõõõõõita
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 27 Aug 2006, 16:08

MA TEAN !!!!

Mis sa vingud sa oled ainuke valge. Aga ma olen ju stock ! Juba mitu sellist ´Tartus, rääkimata Eeestistki :cry:
Kasutaja avatar
kobe
Postitusi: 121
Liitunud: 17 Aug 2006, 17:40
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas kobe » 27 Aug 2006, 18:04

Krt mul on ka must mini peab vist õigest uuele värvile mõtlema
Kasutaja avatar
E-riik
Postitusi: 327
Liitunud: 30 Mai 2005, 22:35
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas E-riik » 27 Aug 2006, 18:06

jätke valge värv rahule!
Ja nüüd väike mõttetera MINIomanikele:
Korras autoga on hea sõõõõõita
Kasutaja avatar
Harri
Postitusi: 500
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:57
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Harri » 27 Aug 2006, 20:40

Värvige aga oma neljarattalised sõbrad lillelisteks, ruudulisteks ja täpiliseteks...kui muud ei ole siis eriline oleks igatahes :lol:
Truuta
Postitusi: 20
Liitunud: 13 Juul 2006, 11:01
Asukoht: Tartu-Tallinn

Postitus Postitas Truuta » 28 Aug 2006, 14:19

Tere!

Ma juba paar kuud hoian end kursis Minifoorumiga, kuna mulle saabub ka kolme nädala pärast kauaoodatud kaunikene koju!

Vaatan, et te 'vanad kalad' muretsete 'erilisuse' pärast. See on iseenesest arusaadav ja armas, aga kas pole mitte nii, et mida rohkem Minisid, seda rohkem Mini kui selline meie hallidel tänavatel silma jääb? Eks see ju ka hea märk, kui originaalsed Minid uute kõrval kuulsust koguvad.

Aga rääkides värvimisest.... Siis minu Mini saabub veidi nukrana - tumesinise kere ning mustade ustega (mis on ühe teise Mini küljest saadud). Et Mini väärikust säilitada, tahaks ma mingil hetkel uksed ka kerega ühte värvi värvida, või siis koguni terve kere uuesti värvida (luban et siiski mitte valgeks). Kus te oma Minide välimuse eest hoolitseda lasete - kas teete seda ise kodustes tingimustes või lasete värvida kuskil salongis? Kuidas on odavam-mõttekam?
Kasutaja avatar
E-riik
Postitusi: 327
Liitunud: 30 Mai 2005, 22:35
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas E-riik » 28 Aug 2006, 15:01

See värvimise teema on suht keeruline. nagu kõik muugi, mis mini ehitamisesse puutub. põhimõtteliselt on asjalood sellised, et hea töömehe leidmine on jube bingoloto. kui aga asjaks läheb, võta ühendust, ehk saan abiks olla koha leidmisel.

e.
Ja nüüd väike mõttetera MINIomanikele:
Korras autoga on hea sõõõõõita
Kasutaja avatar
Harri
Postitusi: 500
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:57
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Harri » 28 Aug 2006, 19:11

Uurisin täna seda AZA numbrimärgiga ( numbrialusel oli vihje Viljandi autoaia kohta ) Mini Tartu Kaubamaja all parklas. Tegu on Mini 40 juubeli väljalaskega, tumesinist peaaegu musta värvi, nahksisu, avatava katusega, lisatuled jne...Tagaluugi pealt oli Mini embleem ära rebitud. Sõitjat ei õnnestunud kohata....Tundub, et Minirahvast tuleb aina juurde ja see on vahva :)
debuissy

minap see salapärane mini omanik vallikraavi tänavalt

Postitus Postitas debuissy » 28 Aug 2006, 21:03

Tere-jõudu ja tänan tähelepanu eest! See ilma kleepsudeta mayfair on tõesti minu oma, tema tavaline residents asub seekord viljandis, kus samuti natuke rannaliiva on, olen paar nädalat omanik olnud. tahaksin ullult mingit manuali või muud infobukletti, mis kõikide asjade kohta teavitust oskaks anda, automüüjad olid info osas pehmelt öeldes kidakeelsed.. Ja tõeline rõõm et nii palju uhkeid mini-omanikke eestis..
Vasta