Mis te arvate?

Kes? Mis? Kus?
Vasta
Gunanr

Mis te arvate?

Postitus Postitas Gunanr » 14 Nov 2004, 07:52

Mini miniks. See on tõesti armas väike auto. Kas aga olete mõelnud, et võiks ühendada ka teised väikeste automudelite omanikud. Minul näiteks on Daewoo matiz. Muud parameetrit ma ei tea, aga kindel on see, et maxi tema kohta õelda ei saa.
miniest
Postitusi: 545
Liitunud: 31 Juul 2004, 10:49
Asukoht: tartu
Kontakt:

Postitus Postitas miniest » 15 Nov 2004, 11:53

välimuselt lausa koledus ja hea lihtne varastada mingis katses said experdid lihtsamini autosse kui originaal võtme omanik. ma mõtlen seda I põlvkonna daewood :twisted:


aga eks ole kellele ilus, kellele kole. kõige vastikum on kui ültse auto jätab külmaks mingi arvamus peab ju olema. :roll:

see selleks, aga mulle ei meeldi ned aasia väike masinad nad on väiksed küll, aga imelikud natuke välimuselt (kitsad ja kõrged ) isegi ei julgeks nendega sõita äkki viib tuul minema :lol:
Viimati muutis miniest, 03 Dets 2004, 10:29, muudetud 1 kord kokku.
Austin Mini is not just a car. She is a friend, a pet and exclusive handbag.
Kasutaja avatar
ranno
Postitusi: 313
Liitunud: 01 Juul 2004, 19:27
Asukoht: talin
Kontakt:

Postitus Postitas ranno » 19 Nov 2004, 17:21

Minul personaalselt pole selliste ühiste olemiste vastu absoluutselt mitte midagi. Peaasi et koos lõbusam oleks. Ühed veidrikud oma väikeautodega nagu me siin enamus oleme :-) üks käsi rohkem kes grilliõhtul aitaks vorsti keerutada :-)
miniest
Postitusi: 545
Liitunud: 31 Juul 2004, 10:49
Asukoht: tartu
Kontakt:

Postitus Postitas miniest » 03 Dets 2004, 10:31

:oops: unustasin nissan micra on erand eriti see 2 põlvkond tagant meenutab natuke minit.
Austin Mini is not just a car. She is a friend, a pet and exclusive handbag.
Vasta