liiklusõnnetus

Kes? Mis? Kus?
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Re: kõks

Postitus Postitas mikk » 14 Dets 2006, 02:17

Katu kirjutas:Ei, tegelt ei ole tagatulele kõksu saanud, vaid keegi kuri jalkäija oli tule sisse löönud ühel öösel.
Kurb aga selliseid inimesi meelitavad just väikesed edevad autod. Kadedus vist. Ei tea. Mul näiteks murti Muhul (ZAZ 965) kunagi ukselingid, peeglid jmt väljaulatuv kraam ühel ööl kuüljest ära. Jätsin ka muidugi rumala koha peale seisma. Tänava ääres ei maksa hoida. Arvan ma. Hea väike auto - proovi ikka hoovi paigutada.
Kasutaja avatar
Harri
Postitusi: 500
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:57
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Harri » 14 Dets 2006, 16:03

Kurjamid ei julge omasugustega tüli norida, siis leiavad endast väiksemad,plekis ja ratastega riistapuud, kelle peal ennast välja elada :lol:
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 14 Dets 2006, 19:35

No täpselt ...

Löö meest aga mitte mehe autot!
Külaline

Postitus Postitas Külaline » 17 Dets 2006, 20:08

Hiljuti köis ühel öhtul mingi triangel Supilinnas, et 5 vöi rohkem autot said kannatada, kellel peegel, kellel taga aken jne. :(

Ja see tuletas mulle meelde, et tallinas ma olen sellest varemgi rääkinud, kuid seal varastati Austin Montro GT ühe 5 seeria BMW körvalt ära see masin, kuid olekisd vöinud ju vöta ju see BMW, kuid ei ikka asuti väikese väetikese kallale. :cry:
Kjugandi

Postitus Postitas Kjugandi » 18 Dets 2006, 15:10

Kristjan kirjutas:Tahaks veel küsida nii palju , et kus sa tööd lasid teha ja kas teenindus oli mõistlik. Hästi hea oleks kui paari sõnaga kokku võtaksid oma kogemuse siis teistel õnnetutel teinekord lihtsam.
Eriti hea oleks muidugi kui lisaksid ka mingid hinnanumbrid. Palju kere- ja värvitööde eest võeti.

Kahjuks kipub nii olema , et paljud Minit väga autoks ei pea ja jutule ei võta. Nii öelda " oma töökoda " oleks seega väga tore koht!
Tööd tehti Ifan autos Tartus. Teenindus oli täiesti okei ja kvaliteedi üle kah kurta ei saa. Aga kahjuks ma täpselt hinda ei tea, sest kindlustus tegeles sellega ja arvetest koopiaid teha ei tahtnud.

Paar päeva tagasi käisin summutit parandamas Turu tänaval Carstopis, kus oli väga hea teenindus ja mõistev suhtumine. Kuigi vist hinnad seal kõige mõistlikumad ei ole.

Aga selles mõttes küll, et oleks vaja hädasti vaja mingit töökoda, kes oleks Minisõbralik ja ka teadlik, kuidas töid teha. Tallinnas on Westland, kes iseenesest tegeleb inglise autodega, ega keegi neist midagi täpsemalt ei tea?
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 18 Dets 2006, 16:51

Minu sumpsi lappis Tartus ära Valeri. Pärmivabriku tagahoovis. Raha küsiti mõistlikult. Kuigi ise vaatasin ka auto alla siis ja ega seal suurt midagi parandada enam ei ole - uue peaks panema.
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 18 Dets 2006, 16:52

Muidugi - kui kellegil vaja peaks olema siis Valeri telefoninummer on 55579703
Kasutaja avatar
Harri
Postitusi: 500
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:57
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Harri » 18 Dets 2006, 19:07

Rääkisin selle pärmivabriku õuel oleva firma omanikuga...kahjuks peavad nad sealt varsti ära kolima, sest kogu krunt müüdi maha uuele omanikule ja ei ole raske arvata mida sinna ehitama hakatakse..korterelamuid....Ma olen seal aastaid lasknud oma autode sumpasid putitada ja töö kvaliteedi ja hinna üle küll nuriseda ei saa....
miniest
Postitusi: 545
Liitunud: 31 Juul 2004, 10:49
Asukoht: tartu
Kontakt:

Postitus Postitas miniest » 18 Dets 2006, 20:26

On see mingi lada parandus vöi no siis pekas vist olema minu naaber sest tema nimi on Valeri. :roll:
Austin Mini is not just a car. She is a friend, a pet and exclusive handbag.
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 19 Dets 2006, 17:00

Lada pood on seal ka muu hulgas, jah. Aga kui sa Harri juba tead, et nad ära kolivad, siis tuleb aegsasti neile märku anda, et kuhuiganes nad lähevad - me tuleme järele! Põhimõtteliselt on mobiili number olemas ja ehk saab neid selle abil edaspidi ka kätte.
Vasta