Paluks abi Mini ostmisel

Osta, müü & vaheta!
Luteetsium

Paluks abi Mini ostmisel

Postitus Postitas Luteetsium » 20 Aug 2008, 21:15

Olen 18 aastane ja totaalselt hull Mini järele Ja ma olen ennast seaks otsinud igasugu kohtadest aga pole leidnud korralikku ja minu hinnaklassile vastavat Mini Minu hinnaklass oleks 30 000.- või veidi peale Ja võib olla kas Eestis või siis Saksas sest äratoomise osas ma saaksin tuttavast logistikafirmast tasuta ühe teene eest äratoomise Mida erilisem Mini seda parem oleks Põhjus miks pöördusin Mini klubi poole on see et iseseisvalt olen end juba niigi seaks otsinud ja vb teil on mingid erilised kohad kust kasvõigi tutvuse kaudu Mini sebida
Ette tänades Mart
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 21 Aug 2008, 00:25

No alustada võiks ikka sellest , et millist Mini sa tahad :)

Selles mõttes, et 30 tuh eest peaks ju saksa eBayst ja mobile.de saama küll. Auto24.ee ehk isegi ka !

Ehk otsid mõned isendid ja siis küsid mis me asjast arvame. Nii moodi lihtsalt soovitada küll ei oska. Vaata ringi siin on nii mõnedki teised inimesed samale murele juba vastuseid saanud.
Janno
Postitusi: 1945
Liitunud: 15 Mai 2007, 20:25
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Janno » 21 Aug 2008, 07:44

Viska Mingid kriteeriumid ka (1 või 1,3 mootor,karpaga või pritsung,lahti käiva katusega võ mitte jne).Lampi pakkuda suht mõtetu.
Cooper Sport
Kasutaja avatar
usku
Postitusi: 495
Liitunud: 06 Jaan 2005, 22:05

Postitus Postitas usku » 21 Aug 2008, 11:45

kui sa tahad seiklust ja ise saksa järgi minna, siis kattes kõik mu otsesed sõidukulud ja söögi, tulen oma töökoda-saateauto-fiestaga heama meelega kaasa :) Minu kanda siis enda auto kulumisega ja hooldusegga seotud kulud.

:)
Luteetsium

Postitus Postitas Luteetsium » 21 Aug 2008, 16:01

Tegelikult on mu ootused Mini osas vaid sellised et plekid korras ja kohe ei peaks lisaraha auto alla panema Mul just see mure et 30k eest nagu ei saa eriti Eestist ju midagi Kui selle Tahiti Editioni saaks 35 peale kaubeldud siis oleks mõistlik ära võtta See Tahiti mis on auto24 üleval?
MinuMini
Postitusi: 125
Liitunud: 06 Mär 2008, 10:19
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas MinuMini » 21 Aug 2008, 19:18

plekid plekkideks 30k-sel minil läeb nii või naa kulutusi misiganes auku.
selle raha eest niiöelda tutikat saada on minu arust utoopia. pigem küsimus selles, et mis aja pärast oled valmis sinna peale asju investeerima.
meie oma on aprilli algusest saadik iga päev liikluses olnud ja 10 000 km sai äsja läbitud ning odokas tegi paar päeva tagasi ringi pääle :P kuid pea iga nädal leiame miskit mida võiks parendada või välja vahetada.
ok pikale läeb :S
Kasutaja avatar
usku
Postitusi: 495
Liitunud: 06 Jaan 2005, 22:05

Postitus Postitas usku » 22 Aug 2008, 10:28

MinuMini kirjutas:pea iga nädal leiame miskit mida võiks parendada või välja vahetada.
Have no fear, Minibox is (almost) here :)
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 22 Aug 2008, 13:51

No kurat mulle aitab ! UKU räägi välja nüüd !
Viimati muutis Kristjan, 22 Aug 2008, 19:21, muudetud 1 kord kokku.
Janno
Postitusi: 1945
Liitunud: 15 Mai 2007, 20:25
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Janno » 22 Aug 2008, 17:00

www.minibox.ee <-coming soon :lol:
Cooper Sport
maimz

tere!

Postitus Postitas maimz » 30 Aug 2008, 12:32

Mul suht sama mure...saan kohe kohe oma esmased load ja olen alati endale MINIt tahtnud. MInu jaoks on suureks küsimuseks vastupidavus ja juhitavus-kas talvel ka ikka mööda maanteed sõita saab???Kavas soetada siiski vanem mudel...on nats ilusam...ja kas rekkast ikka mööda tõmbab kui vaja???
Kasutaja avatar
usku
Postitusi: 495
Liitunud: 06 Jaan 2005, 22:05

Re: tere!

Postitus Postitas usku » 30 Aug 2008, 18:16

maimz kirjutas:Mul suht sama mure...saan kohe kohe oma esmased load ja olen alati endale MINIt tahtnud. MInu jaoks on suureks küsimuseks vastupidavus ja juhitavus-kas talvel ka ikka mööda maanteed sõita saab???Kavas soetada siiski vanem mudel...on nats ilusam...ja kas rekkast ikka mööda tõmbab kui vaja???
* 1.3 tõmbab rekkast mööda pea sama hästi kui 2.0 Fiesta.
* vastupidavus on kesine või iseloomustatakse ka sõnaga olematu. Mootor samas olemuselt pommikindel
* Talvel sõidavad paljud ja räägitud on palju, et on talvel sõidetav auto. Boonusena kuuled vaikse ilma korral, kuidas R.Ooste autot raspeldab.
* Talvel maanteel sõitmine ei ole sellise mõistega nagu juhitavus kuidagi seotud :) Juhitavus on tal suurepärane - nagu kardiga sõidad!
* Arvestada tasub, et minil sellist asja nagu sõidumugavus peaaegu ei ole.

AGA see kõik ei loe, sest Mini on Mini ja ta ei peagi olema võrreldav kaasaegsete autodega.
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 31 Aug 2008, 18:54

Okay !

Kodu respekti juures ....... Uku sul ei ole ju Mini !?

Selles mõttes ei tasu väga tõsiselt kõike nüüd võtta mis ta ütles ! :)

Sõidumugavus on täiesti vapustav :twisted:
Kasutaja avatar
Jaan
Postitusi: 165
Liitunud: 02 Juul 2007, 10:01

Postitus Postitas Jaan » 01 Sept 2008, 12:51

Selle mugavuse kohapealt ütleks ka et see on tal täitsa olemas, kui võtta võrdlusse mingi toioota naeris v kiia v hundai kets v mõni muu pisiauto siis mini on kohe ikka päris sportuto- kurves ei kaldu 1,3 astub edasi üsna hästi veel on ta mõnusalt jäik ja nagu ennist öeldud sai, et sõidad nagu kardiga- iga ilmaga juhitav.
Otsin juppe Iž-350 194...a, 521 7344
siim

Postitus Postitas siim » 04 Sept 2008, 18:35

Tere Minipere. Ei hakka uut teemat tegema ja seega kasutan seda.

Asume siis kohe asja kallale. Sain kallale Mini pisiku, nüüd soovin endale ka sellist.
Suhtlesin kahe klubilisega ja nende jutt kokkuvõttes oli selline:
-1.0 mootor on niisama põristamiseks
-roostekaitse on null
-Eestist on Mini ostmine mõttetu(rooste)
See tähendab seda, et auto on vaja tuua välismaalt. Minu nõudmised autole on sellised:
-vasakpoole rooliga
-1.3 mootor
-lõbusat värvi
-hind koos eestisse toomisega ca 40k

Mul puuduvad igasugused kontaktid selliste meestega, kes Minisid tunnevad ja neid Eestisse toovad. Seega oleks väga kena kui Te mind nendega kokkuviiksite.
eino
Postitusi: 1132
Liitunud: 13 Jaan 2006, 22:39
Asukoht: Saue

Postitus Postitas eino » 04 Sept 2008, 21:04

üldiselt eestist ostetud auto ei pruugi alati olla rohkem roostes kui lääne auto. minil on teatud kohad mis roostetavad nii eestis kui ka läänes sest rooste uss ei tee vahet milline riigi kord on. 40tuh. koos eestisse toomisega ja mitte roostes siis pead vast ise järgi minema ja valima.

eino
vahendan minitronist osi. +358405940508 või eino.fn@gmail.com, +37256608941,
Vasta