M: Madaldatud katusega 1975 Mini

Osta, müü & vaheta!
90Deville
Postitusi: 638
Liitunud: 08 Okt 2008, 17:17
Asukoht: Haapsalu/Sthlm

Re: M: Minu 1975 chopatud Mini

Postitus Postitas 90Deville » 24 Nov 2011, 09:53

Ma vaidleksin vastu sulle veidi, ehkki üleüldine majanduslik olukord on nagu ta on, siis automüügiga on viimasel ajal lood hoopis teised olnud. Kuna vaikselt olen eluaeg ka möne auto müügis hoidnud, siis nüüdseks on asi jöudnud niikaugele et enam pole midagi nagu müüa.....riputasin üles oma cady ebareaalselt körge hinnaga ja katastroofiliselt negatiivse müügitekstiga.....krt, isegi selle peale elisevad.....Veel on vaid rallitaunus jäänud, sellest ma töesti tahaks lahti saada, et ehitada uus rallikas ja seekord in-breedingu kodumaalt ehk inglismaalt, sest taunus ei näe piisavalt värdjas välja!

Aga ära anna alla, ma vöin omadest kogemustest öelda, et sinu auto puhul 1k hinda üle vöi allapoole ei mängi mingit rolli, ja kui tösine ostja tekib siis sa tunned ta vaieldamatult ära ning müügitehingus on hinda alla tingida suht kerge, seda aga ülespoole kerida diili käigus suht vöimatu :D
Üksiku Riley Elfi klubi
Kasutaja avatar
Margo
Postitusi: 679
Liitunud: 05 Aug 2008, 21:26
Asukoht: Tallinn

Re: M: Minu 1975 chopatud Mini

Postitus Postitas Margo » 03 Veebr 2012, 12:12

Ei tasu unustada, et Mini on oma sünnimaal üldjuhul siiski "entry-level" auto, millega paljud teismelisd alustavad ja millesse oma taskuraha või esimesi palkasid matavad. Väikseimgi negatiivne mõju "sissetulekule" või uus ahvatlus ja Mini läheb müüki ning kiirmüügi nimel ollakse valmis ta peaaegu et ära kinkima. Sellest ka Minide kohati müstiliselt madalad hinnad Inglismaal, mis omab mingit mõju ka mujal müüdavatele Minidele, kus tegu on pigem eksootika ja nishikaubaga.

Cadillac on siiski väheke teine teema kui Mini ;) Indrek, said oma Cadillaci müüdud?

Täna ajendas aga kirjutama hoopis see, et uuendasin auto24-s kuulutust ja kuna viimasel ajal on peas nii mõnigi mõte keerelnud, siis enne kui mõtetest tegudeni jõuan, otsustasin anda veel viimase võimaluse kellelgi teisel Väikese (P)Äikese sirtsutamisega tegeleda. Motivatsiooni tõstmisesks langetasin ka viimast korda hinda - 5000 eurole.
Nagu kuulutuseski kirjas, soodushind kehtib kas veebruari lõpuni, või kuni hakkan mõtteid ellu viima.
Alto
Postitusi: 219
Liitunud: 14 Aug 2009, 12:01
Asukoht: Tartu

Re: M: Minu 1975 chopatud Mini

Postitus Postitas Alto » 03 Veebr 2012, 14:12

Aga on üldse huvi tuntud helistatud ?
90Deville
Postitusi: 638
Liitunud: 08 Okt 2008, 17:17
Asukoht: Haapsalu/Sthlm

Re: M: Minu 1975 chopatud Mini

Postitus Postitas 90Deville » 03 Veebr 2012, 15:51

Margo küsis: Indrek, said oma Cadillaci müüdud?

Ütlen ausalt, ei saanud. Tean ka miks ei saanud, sest hind on liiga körge, mis oligi ju mu eesmärgiks :D

Aga ta seisab mul garaazis katte all, ja viimasel ajal on tundunud rohkem et mötekam oleks mini maha müüa hoopis, esiteks on ta kallim ja teiseks neid kahte söiduelamuselt ikkagi vörrelda ei saa.

Ilmselt varsti lähebki mu mini originaalvelgedega müüki, et finantseerida majaehitust ja mis köige tähtsam-tahaks Elfi korda ära teha, kaua ta ikka seisab niisama. Win-win situation :D

Aga sulle endiselt edu müügiga, löpuks see päev tuleb, ma luban sulle.
Üksiku Riley Elfi klubi
Kasutaja avatar
Margo
Postitusi: 679
Liitunud: 05 Aug 2008, 21:26
Asukoht: Tallinn

Re: M: Madaldatud katusega 1975 Mini

Postitus Postitas Margo » 25 Sept 2013, 15:34

Uuendan oma Mini müügiteemat.

Kes suvel Ülemiste garaazhi (RIP) sattus, 20. augustil Briti suursaadiku juures või sügistalgutel käis, nägid Mini oma silmaga. Kes mitte, neile teadmiseks:
Pisikest kollast viib nüüd edasi Mini 1-liitrine mootor, mis on asjalikuks osutunud. Kõik mis mootor on vajanud, on olnud vedelike ja filtrite vahetus, veepump, igaks juhuks uued küünlad ja küünlajuhtmed ning jagaja kaas.
Koos mootoriga vahetasin välja kõik esiotsa puksid ja padjad, paigaldasin mootorile sobilikuma sumbuti, uued tagumised piduriklotsid ja käivitumise tagamiseks ostsin augustis uue aku. Kapoti serva alla tegin vee äravoolu rennid ja pärast seda on ka salong kuiv püsinud.
Tagumised rattakoopad ja laiendid ehitasin ümber, nii et ka suurimate aukude või hüpetega pole tagarattad enam koopasse käinud.
Augustis tehti põhjalik sildade reguleerimine ja pärast sügistalguid hooldas ja häälestas Raimond karburaatori.
Olemas on, aga unustasin vahetada, uus spidomeetri tross ja vee äravoolurennid võiks parema väljanägemise nimel ära värvida ning võib-olla leiaks veel midagi mida nokitseda, kuid muidu töötab ja sõidab Mini väga hästi.

Mini kindlustus kehtib 9. novembrini 2013 ja ülevaatus novembrini 2014. Nii et uus omanik saaks rahulikult veel sügist nautida ja ka uuele hooajale vastu minna :)

Kuid mis ma siin ikka pikalt kirjutan, kel tõsine huvi, see võtab ise ühendust ja saab täpsemalt rääkida. Mini saab näha Tallinnas kuni oktoobri lõpuni või kuni ilma külmenemiseni, siis viin Mini Tallinnast ära talvekorterisse.

Miks müün? Müün sellepärast, et Mini on valmis ja mõttes mõlgub uus projekt millega olematut vaba aega sisustada ning mõned kohustused vajavad täitmist.
Hinnasoov on üle 9 tuhande euro (kui palju, sõltub mis autoga kaasa tuleb), või sellelähedane parim pakkumine.
Viimasel ajal on Minide hinnad kiirelt tõusnud ja Lääne-Euroopas viiekohaline hinnanumber eurodes tavalise Mini eest ei ole enam mingi haruldus. Erilisemate Minide eest küsitakse juba kümneid tuhandeid eurosid. Seega Minidest võivad veel pensionisambad kujuneda :)

Viimane ülevalolnud kuulutus enne mootorivahetust:
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php ... rhash=a61f

Viimased pildid Minist:

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt
90Deville
Postitusi: 638
Liitunud: 08 Okt 2008, 17:17
Asukoht: Haapsalu/Sthlm

Re: M: Madaldatud katusega 1975 Mini

Postitus Postitas 90Deville » 25 Sept 2013, 16:36

Ma veidi veel solgin su teemat, vöibolla peaksid kuulutusse lisama et vajadusel ehitad sellel rooli ise öigelepoole. Ma usun et see vöib ka korralik pidur olla mönele inimesele, ehkki tegelikult ju ei ole palju vaja teha et roolida öigeltpoolt :)
Üksiku Riley Elfi klubi
Kasutaja avatar
Margo
Postitusi: 679
Liitunud: 05 Aug 2008, 21:26
Asukoht: Tallinn

Re: M: Madaldatud katusega 1975 Mini

Postitus Postitas Margo » 26 Okt 2013, 11:08

Rooli ümber tõstmine uue omaniku soovil ja vahendite eest on täitsa mõeldav, olekski midagi, mida Mini juures teha :) Kuid seda saab vajadusel juba uue omanikuga rääkida, kui tehing tehtud.
Kasutaja avatar
Margo
Postitusi: 679
Liitunud: 05 Aug 2008, 21:26
Asukoht: Tallinn

Re: M: Madaldatud katusega 1975 Mini

Postitus Postitas Margo » 17 Juul 2014, 11:05

IMM, kui viie aasta suurim Miniüritus ei anna rahu:

http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=774769

Pilt
Vasta