M: Minizuki

Osta, müü & vaheta!
Vasta
ares
Postitusi: 716
Liitunud: 01 Apr 2009, 02:49
Asukoht: Tallinn

M: Minizuki

Postitus Postitas ares » 13 Apr 2017, 12:58

Asi on praegu jõudnud niikaugele, et ma müün arvatavasti juuli jooksul maha oma Tallinna elamise s.h. Garaazi. See aga tekitab olukorra, kus mul pole Mini praegu enam kuhugi panna.

Kas keegi teab kedagi, või on ise huvitatud minu minist? Ma enne kusagile mujale kuulutust ei tee. Hind võiks olla umbes 5000€ kandis (ei hakka taga ajama hinda, mida sellised kooslused tavaliselt välismaal maksavad). Sügisel sõitis veel päris hästi, kere on korralik, valdavalt kõik on ära vahetatud või üldiselt paremaks tehtud. Ise julgeks kasvõi homme järgmisele IMM-le sõita :)

Paberid on tal kenasti korras ja isegi katalüsaatorit enam ei taheta, kuigi selle mootoriga originaalis oli.

Vigadest mis ma praegu tean, on radiaatori ventika andur ja üks välimine pooltelje ots teeb häält. Kindlasti on mingeid pisiasju veel aga mootor on saanud kap remondi ja kuigi originaalelektroonikat on vähe alles siis töötab nüüd täiesti asjalikult.

Kaasa tuleb hunnik varuosasid ja asju, mille tegemist ma olen plaaninud aga enam pole jõudnud (originaal spidomeeter jne.)

Kui kunagi kool läbi saab ja Tartus elamine selgem on siis arvatavasti tekitan endale Clubmani aga seniks otsin praegusele kaaslasele kodu.

Ares
Manused
mini.jpg
mini.jpg (167.9 KiB) Vaadatud 21587 korda
mini2.jpg
mini2.jpg (217.57 KiB) Vaadatud 21587 korda
ares
Postitusi: 716
Liitunud: 01 Apr 2009, 02:49
Asukoht: Tallinn

Re: M: Minizuki

Postitus Postitas ares » 17 Sept 2017, 19:21

Sügisene sula, 3500 sest hea oleks garaaz tühjaks saada. Endiselt tähelepanuväärsed vead on üks pooltelje ots, ventika andur (praegu nupuga) ja mingi kala kütusesüsteemis (külmalt vahel minek kahtlane).
ares
Postitusi: 716
Liitunud: 01 Apr 2009, 02:49
Asukoht: Tallinn

Re: M: Minizuki

Postitus Postitas ares » 17 Juun 2018, 13:43

Mini leidis endale uue omaniku :) Soovin siis Ristole jõudu ja loodetavasti hakkab ka kenasti koosolemistel käima.

Asukohana Lagedist natukene edasi Rakvere suunal.
Vasta