12 tollised talverehvid ?

Osta, müü & vaheta!
Vasta
mart/sander
Postitusi: 23
Liitunud: 14 Sept 2004, 19:58
Asukoht: Pärnu

12 tollised talverehvid ?

Postitus Postitas mart/sander » 14 Sept 2004, 22:00

Tere,

oleks vaja minile 12'' talverehve. :roll: Kust neid võiks saada ? (mõistliku hinnaga)
Eelmise talve sai üle elatud natuke suurte rehvidega ja ka neid oli vaid kaks :wink:
Kasutaja avatar
ranno
Postitusi: 313
Liitunud: 01 Juul 2004, 19:27
Asukoht: talin
Kontakt:

Postitus Postitas ranno » 15 Sept 2004, 10:29

Õhtul kodus vaatan... mul olid ju all kui sain ja päris kobedad veel teised.. - hetkel on telefoniga jama majas, aga õhtuks saab e. korda.
Viimati muutis ranno, 18 Apr 2017, 10:44, muudetud 1 kord kokku.
kullokas
Postitusi: 29
Liitunud: 13 Sept 2004, 18:17
Asukoht: Tagadi Saku vald

10-tollised?

Postitus Postitas kullokas » 15 Sept 2004, 13:14

Et kui jutt juba talvekatele läks: kas 10" kah kusagil nähtud on? Netiotsing jättis küll "tühjad pihud"... :(
Kasutaja avatar
Harri
Postitusi: 500
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:57
Asukoht: Tartu

Talverehvidest

Postitus Postitas Harri » 15 Sept 2004, 16:25

10" talverehvidega on asi hapu sest nende tootmine on lõpetatud.Näiteks soome politsei lubavat vanadel 10" minidel suverehvidega sõita. Kunagi pärisin järele,sest mul olid ka talvel seda mõõtu rattad all. Mul on kodus kasutatud talvekaid paremal juhul üks paar ja need võin ära anda sest tulevikus talvel sõita ei plaani.
Küll on olemas terve jooks korralikke naeltega 10" talverehve Türil ühes üüri garaazis. Kahjuks on tolle hoone kasutaja , üks eestlane jätnud omanikule üüri maksmata ja omanik keeldus asju meile välja andmast. Paras jama. See oli poolteist aastat tagasi ja mul on tolle omaniku telefon alles. Kui ma sinna kanti satun ,eks ma torgin teda aga tulemust ette arvata ei oska.Viimati masseerisime seda omanikku Mikuga oma tund aega ja tulemusteta
12" kasutatud talvekaid on mul sõbral Kuressaares 22 tk. Palju neist "söödavad" on ei oska öelda aga ta lubas nad veel sellel aastal mandrile tuua. Mingi raha eest saab need huvilistele laiali jagada. Pärit on need pisikese jaapani bussi alt millele ta kaasavara kaasa sai :) .
rustang

Re: Talverehvidest

Postitus Postitas rustang » 14 Jaan 2005, 16:11

Harri kirjutas: 12" kasutatud talvekaid on mul sõbral Kuressaares 22 tk. Palju neist "söödavad" on ei oska öelda aga ta lubas nad veel sellel aastal mandrile tuua. Mingi raha eest saab need huvilistele laiali jagada.
Kuidas nendega lood on? Tekkis ühe talvise sõidu idee ja sellega seoses ka huvi......

A.
Kasutaja avatar
Harri
Postitusi: 500
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:57
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Harri » 17 Jaan 2005, 12:24

Nii, tellisin ühe jooksu kasut. 12" talvekaid orinteeruv hind 85 kr tk. aga kas ka ringi kokku saab ,selgub hiljemalt neljapäeval.....annan teada......
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 17 Jaan 2005, 15:18

Eriti käib see 10'' rehvide kohta aga muidugi tasub kõrva taha panna ka teistel. Kui rehvid juba käes, siis on targem neid protekteerida lasta kui iga tali uued osta. Muidu tuleb iga sügis paar nädalat oodata enne kui tellimus täidetud saab, sest siskesi kumme lattu ei tellita. Turg on ju vaid meie ja siis kahe käe sõrmedel loetletav hulk muid automudeleid veel. Ja odavam on nii ka ju.
Kui nüüd keegi küsib, siis minul kogemus puudub. Veel.
rustang

Postitus Postitas rustang » 19 Jaan 2005, 11:54

Minu rehviprobleem paistab lahenduse saavat.
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 19 Jaan 2005, 15:57

Kelle abil? Või peaks küsima hoopis et mismoel? Neid allikaid ju nii vähe et ikka oleks huvitav/kasulik teada.
rustang

Postitus Postitas rustang » 20 Jaan 2005, 16:42

Eks ikka Harrit peab tänama!
8)
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 20 Jaan 2005, 22:37

Palju sul see lõbu siis maksma läks! Ma mõtlen , et äkki oleks ka targem endale talvekumm alal osta. Muidu on jää peal ikka kohapealt minekuga raskusi ja igakord kui korravalvur mööda sõidab hakkab süda ka kiiremini lööma... aga nuh võibolla ongi rohkem arenaliini :P
rustang

Postitus Postitas rustang » 21 Jaan 2005, 08:55

Kristjan kirjutas:Palju sul see lõbu siis maksma läks!
Harri postituses eespool oli ka hinna suurusjärk antud.
Kasutaja avatar
ranno
Postitusi: 313
Liitunud: 01 Juul 2004, 19:27
Asukoht: talin
Kontakt:

Postitus Postitas ranno » 21 Jaan 2005, 10:51

Kristjan kirjutas:Ma mõtlen , et äkki oleks ka targem endale talvekumm alla osta... ... aga nuh võibolla ongi rohkem arenaliini :P
Mida värki.. :) ikka veel suvekummiga ve? Ma pole oma tava-autol talvekummigagi rahul, rääkimata suvekummi pidamisest talvel...
Vasta