O: Vanem Mini

Osta, müü & vaheta!
Vasta
Postman

O: Vanem Mini

Postitus Postitas Postman » 12 Sept 2006, 22:18

Tere olen uus Mini huviline
Oleks huvi vanema põlvkonna Mini vastu (enne 1990.a)
Raha on praegult vähe kuna alles keskkoolis(Mini esimeseks autoks :) ), aga kogun ja ,kui oskate abistada kust otsida siis olen väga tänulik

P.s vaatasin seda http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html ja hind tundub kahtlane, sest eelmine talv oli nat alla 10000.- müügis, kuid siis jäi 4000.- puudu :cry:
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 12 Sept 2006, 22:47

Mis hinda oled nõus maksma!? Alla 30 tuh. Sa mitte midagi korraliku ei saa. Sellega võid kohe arvestada. Kui tõsisem huvi siis anna teada.

Kevadel panen kaks 90a. masinat müüki.
Postman

Postitus Postitas Postman » 14 Sept 2006, 19:08

Mulle sobib ka nat parandamist vajav, kuid ei tahaks sellist, mis paugu pannud. Ma vaatasin Saksast alla 1000 euroseid, kuid kui palju läheks Eestisse toomine :?:
Kristjan ,kui paljuga ja kui on suve lõpul alles siis võib-olla, sest suvel saab õpilane tööl käija :mrgreen:
Kasutaja avatar
E-riik
Postitusi: 327
Liitunud: 30 Mai 2005, 22:35
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas E-riik » 14 Sept 2006, 19:19

selle mõtte soovitan sul rahulikult maha matta. mini ei ole mitte just odav auto, mida omada veel enam üleval pidada. vajab teine koguaeg pisikest nokitsemist ja muudkui detailide vahetamist. seda loomulikult, kui autole pole tehtud täielikku restaureerimist. viimase variandi puhul võid sellele kümnele vähemalt ühe nulli juurde panna.

e.
Ja nüüd väike mõttetera MINIomanikele:
Korras autoga on hea sõõõõõita
Vasta