O: piduri peapump

Osta, müü & vaheta!
Vasta
mart

O: piduri peapump

Postitus Postitas mart » 20 Sept 2006, 14:04

kas kellegil on pakkuda piduri peapumpa.
Autoks on MK II väljalase 1992, mootor 1,3
Remokomplektiga ei jäänud pump pidama.
Kasutaja avatar
Harri
Postitusi: 500
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:57
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Harri » 20 Sept 2006, 22:32

Sul on ilmselt vaakumvõimendiga versioon ja seda kahjuks minul pole pakkuda.... :cry:
h-rod

müün piduri pumpa

Postitus Postitas h-rod » 04 Okt 2006, 11:05

pakkuda on korralik piduripump,peaks minema ka võimendi peale
asub tartu ligiduses,telefoni number on 56129027
mart

Postitus Postitas mart » 20 Okt 2006, 15:58

Mini jälle ratastel ja vurab tallinna teedel ringi.

Suurimad tänud Ukule, kes ohverdas oma ühe vana Allegro pumba, mis ei sobinud. Kas tahad pumpa tagasi?

Veel suuremad tänud Henryle (kes annetas pumba) ja Harryle kes kruvis Henry autolt maha pumba ja saatis selle Tallinnasse.
Kasutaja avatar
usku
Postitusi: 495
Liitunud: 06 Jaan 2005, 22:05

Postitus Postitas usku » 20 Okt 2006, 22:36

mart kirjutas:Mini jälle ratastel ja vurab tallinna teedel ringi.

Suurimad tänud Ukule, kes ohverdas oma ühe vana Allegro pumba, mis ei sobinud. Kas tahad pumpa tagasi?

Veel suuremad tänud Henryle (kes annetas pumba) ja Harryle kes kruvis Henry autolt maha pumba ja saatis selle Tallinnasse.
kui ei sobinud, siis mis tast ikka ula peale jätta. hakkan ju varsti oma autot kokku panema ja kui ta juba maha võetud on, siis seda lihtsam on seda puhastada ja värvida ja uuele kerele külge kruttida.. nii et kui see terve (paistab olema), siis võtaksin ta tagasi jah :) äkki hüppad mõni päev endlast läbi oma junnuga, ajame törtsu juttu ka?! või siis teeks mõni õhtu (jälle) sauna?
henry

Postitus Postitas henry » 21 Okt 2006, 18:36

sauna mõte pole paha. polegi ammu minilisi näind.. :)
eino
Postitusi: 1132
Liitunud: 13 Jaan 2006, 22:39
Asukoht: Saue

Postitus Postitas eino » 21 Okt 2006, 22:55

Isegi mina võiksin kampa lüüja kui muidugi võetakse, sest esmasp. algab 2 nädalat puhkust.

eino
vahendan minitronist osi. +358405940508 või eino.fn@gmail.com, +37256608941,
Kasutaja avatar
usku
Postitusi: 495
Liitunud: 06 Jaan 2005, 22:05

Postitus Postitas usku » 22 Okt 2006, 10:09

eino kirjutas:Isegi mina võiksin kampa lüüja kui muidugi võetakse, sest esmasp. algab 2 nädalat puhkust.

eino
kuna pealkirja kohane teema ennast juba ammendas ja mart sai mis vaja, ning siin teemas sai alustatud, siis lasen aga siinsamas edasi :) tundub, et saunahuvilisi on juba vähe suurem punt (ja üha juurde tulemas = seltsis segasem). siinkohal pöörduks eriku poole ning küsiks, et äkki ta oskab mingit head sauna soovitada harjumaal, mille võiks ühel õhtul bronnida ning minilistega sisustada (+ siis vähemalt üks allegroline). saunaõhtu põhjus oleks, teema auks, "piduripumba saamise puhul"

minu pisike kodusaunake ei ole nii mõnus... ja vanake keris sai eelmine kord kõveraks kõrvetatud ;)

seega, kokkuvõtvalt: võiks harjumaa piires üks õhtu ühe sauna kurjaks ajada, autojuttu rääkida ja õlut manustada. mõni tunnike. pakun välja reede õhtu? Kui juba "üritame" siis võtaks naiskad ka kaasa?

P.S küll oleks mõnna kui iga õnnestunud ost-müük sellise finaaliga päädiks? :)
henry

Postitus Postitas henry » 22 Okt 2006, 11:21

reede oleks timm jah!
Kasutaja avatar
E-riik
Postitusi: 327
Liitunud: 30 Mai 2005, 22:35
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas E-riik » 22 Okt 2006, 11:29

mina olen oma saunaklubiga Saunaküla nimelises kohas käinud. kamba peale seal saun üürida ei ole kuigi kontimurdev ja olmetingimused on supper!
Mis kõige tähtsam, linnale lähedal ka.

http://www.saunamaailm.ee/leht.php?pgID=2
Ja nüüd väike mõttetera MINIomanikele:
Korras autoga on hea sõõõõõita
Vasta