M: Morris Marina 1.3 '78 (ilmselt nüüd müüdud)

Osta, müü & vaheta!
Vasta
Kasutaja avatar
usku
Postitusi: 495
Liitunud: 06 Jaan 2005, 22:05

M: Morris Marina 1.3 '78 (ilmselt nüüd müüdud)

Postitus Postitas usku » 25 Okt 2006, 19:02

Ühel kenal daamil on Tartus üle jäänud üks nunnu Morris Marina. süda on 1,3 ja sündis ta 1978. 2 ust, kupee.

2002 aastal jäi ta sõitvana garaazi seisma. isegi bensiin on veel paagis ja uus akugi olemas (ehk veel eluski). põhimõtteliselt piisaks vaid rataste üle käimisest - tädi rääkis, et pidurid kipuvad seistes peale jääma. muidu pidavat autol olema mingi kerge elektrisüsteemi viga küljes (üks esituli ei põle, aga ma ei tea, kas ta ikka seda elektrisüsteemi vea all mõtles)

minu meelest on auto väga heas korras. sel sajandil üle värvitud ja pärast poleerimist oleks ta väga ponks. põhi on mastiksi kihi all. kõik 4 kummi on tühjad. roostet oli näha minimaalselt - ainult tagumise luugi küljes ja silladetailidel ka natuke (aga mitte kerel).

* õiglane hind on 5000 krooni
* kontakti saab ainult minult
* minile mootoridoonoriks ei luba - liiga ilus isend selliseks kuulsusetuks lõpuks

Pilt
Pilt
Pilt
Viimati muutis usku, 27 Okt 2006, 17:35, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
E-riik
Postitusi: 327
Liitunud: 30 Mai 2005, 22:35
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas E-riik » 25 Okt 2006, 22:02

seda nii lihtsalt mootori toorikuna kasutada ei saagi. on tegemist ju tagaveolise autoga, millel on hoopis teine käimakast ja mootor risti kapoti all.

aga masin on ju ilus - eriti veel selle raha eest!
Ja nüüd väike mõttetera MINIomanikele:
Korras autoga on hea sõõõõõita
Kasutaja avatar
Harri
Postitusi: 500
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:57
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Harri » 26 Okt 2006, 18:00

Jutt kõik jummala õige, kaks aastat tagasi oli ta täpselt samuti garaazis ja oma piltide pealt uurisin, prügi ümber auto oli ka samas asendis :D Uku pildid on paremad ja siin näeb auto palju parem välja.Kui mina käisin oli talv, pime ja taskulambi valgel......
miniest
Postitusi: 545
Liitunud: 31 Juul 2004, 10:49
Asukoht: tartu
Kontakt:

Postitus Postitas miniest » 26 Okt 2006, 21:15

5000 tuhat peab vaatama ja Morris asub tasrtus kah veel vägev äkki saaks kellegi nöusse ema ma vist vaevalt saaks kuna ta niigi ostis mulle pisi raali, aga ka väike köks oli ladaga lausa must lammas jama kuidagi ei saa vist see masin rahu alles juulis oli paranduses Pikk ja Raatuse ristis söiteti juhi körval olava küljele sisse uks ja osad asjad läksid auto juures vahetusse ja nüüd esi
tulede juures juhi poolsel küljel jälle kerge köks. Meie peres on vist mingi needus ei vöi elu paremaks minna, kui juba kuskil mujalt ära ei vöeta vedas, et isa mönda tuttavad teab, kes natuke odavamalt asja ära teeb, kui seda meest isa ei teaks siis oleks küll pakrot ammu käes. :evil:
Austin Mini is not just a car. She is a friend, a pet and exclusive handbag.
Kasutaja avatar
usku
Postitusi: 495
Liitunud: 06 Jaan 2005, 22:05

Postitus Postitas usku » 27 Okt 2006, 10:55

miniest kirjutas:5000 tuhat peab vaatama ja Morris asub tasrtus kah veel vägev äkki saaks kellegi nöusse ema ma vist vaevalt saaks kuna ta niigi ostis mulle pisi raali, aga ka väike köks oli ladaga lausa must lammas jama kuidagi ei saa vist see masin rahu alles juulis oli paranduses Pikk ja Raatuse ristis söiteti juhi körval olava küljele sisse uks ja osad asjad läksid auto juures vahetusse ja nüüd esi
tulede juures juhi poolsel küljel jälle kerge köks. Meie peres on vist mingi needus ei vöi elu paremaks minna, kui juba kuskil mujalt ära ei vöeta vedas, et isa mönda tuttavad teab, kes natuke odavamalt asja ära teeb, kui seda meest isa ei teaks siis oleks küll pakrot ammu käes. :evil:
5000 on vähe jah, kuid enne kui selle autoga vurama saab hakata, tuleb teist sama palju sisse investeerida... sinu jutu järgi on sul üsna raske seda raha kokku saada ja vana auto pidamine on kõike muud kui odav.. nii et 10 korda mõtle ja 1 kord osta :)

U @ostan, müün ja kahetsen

P.S EDIT: proovin sinu jutu kirjutada nii nagu see olema peaks!

wow! ainult 5000 tuhat! peab vaatama, mis finantsseis lubab! boonusena asub see Morris Tartus, mis mulle väga sobib, kuna elan samas! vägev! Pean uurima, äkki saan kellegi nöusse seda ostu finantseerima. kahjuks võib sellega probleeme tekkida, sest ema niigi ostis mulle äsja "pisi raali" ja seega oleks tobe jälle raha küsida. Lisaks sellele oli meil peres ka väike köks meie Ladaga. See Lada on lausa must lammas - kuidagi ei saa vist see masin rahu. Alles juulis oli paranduses, sest Pika ja Raatuse tänava ristis söiteti körvalistuja poolsesse külge sisse, mistõttu vahetati uks ja muidki asju. ja nüüd juhtus jälle kerge kõks ning esitulede juures juhi poolsel küljel jälle avarii jälg. Meie peres on vist mingi needus - kuidagi ei kipu elu paremaks minema. Selles mõttes vedas Ladaga, et isal on mõned tuttavad, kes natuke odavamalt auto jälle korda teevad. kui isal poleks selliseid tutvusi, oleks pankrot jubaammu käes --> võlusõna on kirjavahemärgid ja jälgimine, et ei kirjuta nagu mõte pähe jookseb ;)
miniest
Postitusi: 545
Liitunud: 31 Juul 2004, 10:49
Asukoht: tartu
Kontakt:

Postitus Postitas miniest » 27 Okt 2006, 13:59

Vabandan teiste ees Ja ka TÄNAN sind USKU parandamise eest, suur suur aitäh veel kord, kuid mul on jamad eesti keelega juba ammusest ajast(nimelt olen ma düsleksik ehk oma ema keelt mitte korralikult oskav inimene nt ka Rootsi kuningas on düsleksik), ning vahest on ka kiire ning möte tegevus liigub kiiremini, kui käsi. vanasti oli asi hullem kui präegast, siis kui ma käisin 1-8 klassini, siis nt: pidin jutustama mis ma ajaloo raamtus lugesin näiteks Peter
I-sest siis alustasin könelemist keskelt järgnes algus ning löpp.
ehk siis rääkisin tema elust mista tegi 10-18 aastaselt see järel 0-9 aastaseni ning löpuks 19-surmani. Aga see tekst vöis teile jääda natuke segaseks, siis pole hullu vast :?

Tee pole ainukesed inimesed kes on minu teksti parandanud nii könes kui kirjalikult.
:lol:
Austin Mini is not just a car. She is a friend, a pet and exclusive handbag.
henry

Postitus Postitas henry » 27 Okt 2006, 15:53

aitäh uku. lugesin ja lugesin kah ennist, vat mitte ei hoomanud tõika. ja siit ka väike vanasõna düsleksikutele - enne mõtle, siis loe ning siis ütle/kirjuta.
Kasutaja avatar
usku
Postitusi: 495
Liitunud: 06 Jaan 2005, 22:05

Postitus Postitas usku » 27 Okt 2006, 17:05

miniest kirjutas:...kuid mul on jamad eesti keelega juba ammusest ajast(nimelt olen ma düsleksik ehk oma ema keelt mitte korralikult oskav inimene
sellise teadmise valguses pean sinu ees natuke vabandama - eks me kõik oleme siis natukene tolerantsemad - kuid samas ei tohi see muutuda pidevaks vabanduseks.

eks loomulikult peame me kõik (sina, mina, kaasfoorumlased) andma endast selle, et foorum saaks asjalikum ja põnevam ning raskused ongi selleks, et neid ületada! nii et mina vähemalt omalt poolt "üritan mõista" ning loodan, et ka sina annad endast üksnes parimat!

...ja loodame, et nii kujuneb sellest foorumist palju parem paik :)

nüüd aga tagasi teema juurde ja keegi võiks selle marina ära osta või olen sunnitud seda ise tegema :d

EDIT: autole ostja leitud. läheb headesse kätesse. mudu oleks endale jätnud, aga kõik minu hoovipeale ka ära ei mahu :)

SEEGA: CASE CLOSED
henry

Postitus Postitas henry » 27 Okt 2006, 17:47

kes tuu õnnelik, kas keegi klubilistest? ja kuhu auto jääb trt või tln?

h <istub tartus, pea metrot kabistamas :) joy>
Kasutaja avatar
usku
Postitusi: 495
Liitunud: 06 Jaan 2005, 22:05

Postitus Postitas usku » 27 Okt 2006, 19:59

henry kirjutas:kes tuu õnnelik, kas keegi klubilistest? ja kuhu auto jääb trt või tln?

h <istub tartus, pea metrot kabistamas :) joy>
õnnelik ei ole klubiline (veel?)
auto jääb tartusse.

P.S henry, rebi siis veljed kaasa ja kabista metrot minu poolt ka :)
henry

Postitus Postitas henry » 27 Okt 2006, 22:14

tulingi sellepärast loomaga (passat) et oleks ruumi ja enamgi. mõtlesin sedagi vahepeal, et kui ei peaks passima veljed allegrole, mine tea ehk marina.. raisku oleks nagu paha lasta siukest retro kosmose disaini.. :D
Vasta