LOGARID!

Osta, müü & vaheta!
Vasta
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

LOGARID!

Postitus Postitas mikk » 15 Mai 2006, 22:01

Nii-nii poisid-plikad! E-bays on müügil Mini logarid esimestele rattakoobastele. Kasutatud muidugi.
e-bay item number 4640353215

Äääärmiselt tänuväärne mõte oleks need sealt ära osta. Sest siis saaks nende järgi ka uusi valmistada siin. Ostaks isegi aga need ei istu Clubmanile.

Miks ma seda siin reklaamin? Teate - mul on e-bays selline vahva käsk antud veebilehele, et kui mõni mulle väga huvi pakkuv ese müügile tuleb siis ta saadab mulle ühe e-maili. Panin otsingusse paar vahvamat detaili, kui nende järele igatsema hakkasin m.h. ka "Camlo wheel arch liners". Ma olen juba vahepeal autot vahetanud (aasta tagasi) aga vastavasisulise e-maili saatis e-bay mulle alles täna! Lühidalt kokku võttes - neid asju liigub haruharva, sest neid on väga vähe.

Kes arvab, et ta talvel autoga ei sõida ja sestap need tarvilised pole, on veidi eksinud. Matate siin suuri summasid uue värvi sisse aga see va roosteuss tuleb sutsti! ka suvise sõidu peale lõpuks teie pärlendavast kattest läbi. Need logarid maksavad ikka kümneid kordi vähem kui hoole ja armastusega limpsitud värvikiht. Tasub ära küll.
Vasta