Kadri ja Mini

Lood meist ja minidest
guaav

Kadri ja Mini

Postitus Postitas guaav » 04 Juun 2007, 14:33

Tere.
Juba ammu on mulle meeldinud minid.Püüdisn tükk aega saada endale ka ühte sellist tüüpi kaunitari,kuid mitu katset ebaõnnestusid.Reedel 01.06 läksin Tartusse ühte vaatama ja juba samal õhtul kimasin Tallinna poole oma esimese miniga endal suu kõrvuni. Olin ja olen siiani seitsmendas taevas.See auto on nii ideaalne ja mõnus,ületas kõik lootused ja ootused :D :D :D
Viimati muutis guaav, 04 Juun 2007, 15:49, muudetud 1 kord kokku.
t6ksti

Postitus Postitas t6ksti » 04 Juun 2007, 15:05

Teretulemast :!:
Juhin tähelepanu, et tegu on järjekordse naissoost Mini armastajaga.
Kuid veidike kriitikat ka...numbrimärk on sul kahjuks ebaõnnestunud :(
guaav

Postitus Postitas guaav » 04 Juun 2007, 15:10

Eks ta jah vajab veidi kohendamist ja kõpitsemist :) Aga ta alles nii uus et kahjuks ei ole veel jõudnud mitte midagi teha :oops: ,aga varsti kindlasti!
Janno
Postitusi: 1945
Liitunud: 15 Mai 2007, 20:25
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Janno » 04 Juun 2007, 15:34

Reede oli muidu 01.06 :)
Aga tere tulemast sellegipoolest!
miniest
Postitusi: 545
Liitunud: 31 Juul 2004, 10:49
Asukoht: tartu
Kontakt:

Postitus Postitas miniest » 04 Juun 2007, 18:12

t6ksti kirjutas:Teretulemast :!:
Juhin tähelepanu, et tegu on järjekordse naissoost Mini armastajaga.
Kuid veidike kriitikat ka...numbrimärk on sul kahjuks ebaõnnestunud :(
Ei ole toppelt tähed loevad ka.

:cry: Tartus üks MINI jälle vähem.
Aga tervisi siis uuele MINI omanikule. :wink:
Austin Mini is not just a car. She is a friend, a pet and exclusive handbag.
henry

Postitus Postitas henry » 05 Juun 2007, 10:38

teretulemast ka minu poolt! oivalisus ei hüüa tulles,

h
Kjugandi

Tervitused!

Postitus Postitas Kjugandi » 05 Juun 2007, 18:42

Minu poolt ka õnnitlused uue silmarõõmu puhul! Väga tore on, kui naissoost minilisi ka Eestisse juured tuleb! Hoolitse siis oma kullakese eest hästi!


Kadri
Kasutaja avatar
Argo
Postitusi: 439
Liitunud: 23 Okt 2006, 08:57
Asukoht: Tallinna tänavad

Postitus Postitas Argo » 07 Juun 2007, 13:47

Õnne uuele minilisele :)
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 08 Juun 2007, 01:48

Einoh - tubli ost muidugi! Ma siin vaatan pilti ja mõtlen hoopis, et kes on auto eelmine omanik? Sinine võre näiteks ei tule kohe üldse tuttav ette.
Kasutaja avatar
Argo
Postitusi: 439
Liitunud: 23 Okt 2006, 08:57
Asukoht: Tallinna tänavad

Postitus Postitas Argo » 08 Juun 2007, 11:33

Pilt igatahes tuttav auto24 lehelt, seisis teine seal päris pikka aega üksi ja ootas uut omanikku. Tore, et lõpuks uue kodu leidis :)
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 08 Juun 2007, 13:22

Auto endine omanik oli Tartu tegelane kes foorumis esineb Puna nime all. Hetkel remondib isaga oma teist masinat milleks on Mini Thirty ! Päris ilus sinine sõiduriist...
guaav

Postitus Postitas guaav » 08 Juun 2007, 16:27

Kui ma enda oma vaatamas käisin,siis nägin ka seda autot imekena masin ja palju vaeva on nähtud. Silm puhkas kohe :D
miniest
Postitusi: 545
Liitunud: 31 Juul 2004, 10:49
Asukoht: tartu
Kontakt:

Postitus Postitas miniest » 10 Juun 2007, 13:46

Auto endine omanik oli Tartu tegelane kes foorumis esineb Puna nime all. Hetkel remondib isaga oma teist masinat milleks on Mini Thirty ! Päris ilus sinine sõiduriist...

Oot ootkas mitte tume vöi siis kirsipunane pole see MINI Thirty, mis hiljuti siin ka lingina oli märgitud.





Pärliks, selle masina juures on see keel Rolling Stonsi 40 aasta juubeli konserti logo. :P
Austin Mini is not just a car. She is a friend, a pet and exclusive handbag.
Kasutaja avatar
Puna
Postitusi: 18
Liitunud: 09 Okt 2006, 23:48
Asukoht: Eesti, Tartu

hmm

Postitus Postitas Puna » 14 Juun 2007, 18:35

hei hei siis ka minu poolt... tõepoolest oli see must iludes veel mõne nädala eest minu kaunitar :) küll aga olin sunnitud ühest ära ütlema kuna kahega korraga ei saa ju sõita ;)

Siin kohal tahaks siiski korrigeerida Kristjanit.

Jah remondin mini aga mitte tavalist... ja ka mitte Mini Thirty tegelikult garaašis seisab hetkel Mini 40th (iseloomustuseks siis nii palju, et mootor nagu ikka 1.3i ja kõik võimalikud jooksu võimendid - pidur, sidur - on täiesti töökorras, kere: British Open seega Eesti üks haruldaseimaid Minisid - kui mitte haruldaseim - kerel on olemas kõikvõimalikud viited auto originaalsusele );) ainukene mis veel jäänud teha on siduri ja piduri õhutus ja küllap vist täna või homme juba Tartu tänavatel :)

Kui tekib mingisuguseid küsimusi, siis ärge häbenege võin julgelt jutustada :) kahjuks restaureerimis töödest pole pilte, maru pikaks venis, seega pildistamine kohati ununes, kohati lõin käega sellele.

Auto on siis läbinud "väikese" mootori kohenduse ning on edukalt talve üleelanud. Küll aga pean tõdema, et keretööd on tehtud väga halvasti!

Seega MINILISED (eriti tartlased) ärge kasutage firma Reload Garage keretööde teenuseid. Need ei kõlba kuhugi. Kahjuks ise langesin õnge.
miniest
Postitusi: 545
Liitunud: 31 Juul 2004, 10:49
Asukoht: tartu
Kontakt:

Postitus Postitas miniest » 15 Juun 2007, 02:51

Kus see firma nüüd asub, enam teda igatahes pole seal Hiinalinnas garaazide juures, mul kuksil pilditki sellst saadud, kus bmw oli ikka kole spoileringi tegemine.
Austin Mini is not just a car. She is a friend, a pet and exclusive handbag.
Vasta